Vivaryum (Vivarium) (2019)

Vivaryum (2019)Vivarium

Puan 5.5 / 10
Senin Puanın
Yönetmen
Dil
İngilizce
Ülke
İrlanda
Süre
97 dakika
16
9
62
29
Muratovic profil fotoğrafı
Muratovic
Film beni boğdu. Boğuldum, nefesim daraldı. Boğulmak isteyen izlesin.
error_outline
1 yıldan fazla önce
otekiben profil fotoğrafı
otekiben
bu ikiliden boş film çıkmaz diye başlayıp vay amk diyerek bitirdiğim sinir bozucu garip döngü. oysaki tam da beklediğim gibi çok güzel başlamıştı ama gizem olayının bokunu çıkarıp ipin ucunu kaçırmışlar. neyse, en azından başarılı oyuncu performansı izlemiş oldum.
error_outline
1 yıldan fazla önce
mrfaruk profil fotoğrafı
mrfaruk
bu neydi şimdi allah aşkına.aslında harika bir konusu var ama işleyememişler
error_outline
1 yıldan fazla önce
emre1910 profil fotoğrafı
emre1910
Film güzel ama neden böyle oldu anlamadım
error_outline
yaklaşık 2 yıl önce
almiyorumad profil fotoğrafı
almiyorumad
Hayatımdaki en gereksiz yarım saatten biriydi. Vats yor pörpıs??
error_outline
2 yıldan fazla önce
husevni profil fotoğrafı
husevni
Oldukça ilgi çekici bir konusu var, bilimkurgu yönünden ziyade gerilim ağır basmış.Beğenmedim diyemem filmin aurası bile geriyor ancak sonu tatmin etmiyor diyebilirim.Çok daha yaratıcı 'vov' dedirtecek bir son çok yakışırdı malesef.Anlayamadığım şu kısımda beni aydınlatmak isteyen olursa da bekliyorum.
error_outline
2 yıldan fazla önce
BlaCkMyTh profil fotoğrafı
BlaCkMyTh
Saçma bir o kadar da sıkıcı. Bir nokta da gerçekten buna mı bağlanıyor olay diyorsunuz. Bu filme harcanan parayla daha yararlı işler yapılırdı. Şu an Home Alone filmi yeniden çekilse, Macaulay Culkin yerine filmdeki kızan kesin oynardı. Hele gülünce aşırı benziyor, yoksa gerçekten.... Neyse :D zaten sonradan da Cem adrian tipli bir şey oluyor fdjhkdhfd
error_outline
2 yıldan fazla önce
Hermione profil fotoğrafı
Hermione
Filmekimi'nde özellikle seçerek ve isteyerek gittiğim bir filmdi. Çok iyi bir "sistemin içinde dönüp duruyoruz, sistem bizi yedi yedi bitiremedi" filmi olmuş. Kesinlikle izlenmeli fakat izleyen ya çok beğenecek ya da hiç beğenmeyecek :D Sonuyla ilgili bazı abartısal sıkıntılar olsa da, filmin sonuna kadar giderek artırılan gerilim dozunu öyle bir işlemişler ki, izlerken o abartıları bile yiyoruz. Yedik yemesine ama bembeyaz kocaman bir çarşafın üzerindeki siyah nokta gibi olmuş. ilk bakışta görmesen de gözüne takıldıktan sonra sürekli o koca çarşafta siyah noktanın olduğu yere bakıyorsun. Benim için bu film mükemmel olmaktan son anda kendi isteğiyle vazgeçmiş bir filmdir, elinin tersiyle itmiştir :D Bu tarz, karanlık ve eleştirel filmleri çok severim. Sonuna mantıklı bir şey bulmak için çok uğraşmamışlar gibiydi. Ama belki de mantıklı olmasını istememiş bile olabilirler, o noktada bir şey diyemem :D Bir şans verin, izleyin.
error_outline
2 yıldan fazla önce
tugberto profil fotoğrafı
tugberto
Gece izleyince korkutuyor ama değişik bir film olmuş. Şans verilebilir.
error_outline
2 yıldan fazla önce