VOL·i (WALL·E) (2008)

VOL·i (2008)WALL·E

Puan 8.9 (36 kullanıcı)
Senin Puanın
Yönetmen
Dil
İngilizce
Ülke
ABD
Süre
98 dakika
1516
26
4364
316
BELIT profil resmi
BELIT
) Başkaları için önemsiz olan küçük eşyaları biriktirmesi ve yaşam alanına giren insana onları sunması , hissettiklerini anlamaya çalışması , aynı duyguları paylaşma isteği , belki bir kaç ıvır zıvır ama onun hayatına ve duygularına dair işaretler içeren şeyler.
Nasıl da naif bir karaktersin sen , muhteşem bir filmdi .report_problem
1 yıl önce
Rainbow profil resmi
Rainbow
Sevginin,bağlılığın sadece insanlara özgü olmadığına,bir robotun bile çılgınca sevebileceğine tanık olacağımız bir animasyon ...Sevdin mi Wall-e gibi seveceksin işte o kadar :D Çok mükemmel bir hayal gücüyle yazılmış,keyifli bir animasyon ,izlerken parmaklarınızı birbirine kenetleyesiniz geliyor adeta sen robotların dibisin wall-e :)
report_problem
neredeyse 2 yıl önce
Raziye. profil resmi
Raziye.
ne güzel bir animasyon?Wall e nin her ''İiiivaaa'' deyişi yüzümü gülümsetti.izlemeyen bir ben kaldım diyorum ama hala izlemeyeniniz varsa ertelemeyin,lütfen izleyin,insanı sevgi pıtırcığı yapar bu film:D
report_problem
2 yıl önce
KafkaLoz profil resmi
KafkaLoz
Güzel mizah unsurları ve mesajları olan bir animasyon. Pilot sahnesindeki bilgisayarın şekli, alttan gelen müzik ve HAL 9000 imsi tavırlar falan gülümsetiyor. Hissizleşen ve robotlaşan insanların önlerindeki duvarı yine kendi ürettikleri bir robot kırıyor. Sevgi en büyük güçtür kardeşlerim diyor ve bu animasyonu başucuma koyuyorum. :)
report_problem
3 yıldan fazla önce
DiLaBah profil resmi
DiLaBah
Bunca yıl neden ertelemişim bilmiyorum ama izlediğim en iyi animasyonlardan. izleyin izletin
report_problem
3 yıldan fazla önce
Ricky.McFloyd profil resmi
Ricky.McFloyd
Çok başarılı bir animasyon. Türünün en iyilerinden. Hem bazı yönlerden düşündürücü hem de biraz içinizi sızlatabilir. 9/10
report_problem
3 yıldan fazla önce
Mervealucard profil resmi
Mervealucard
Bu animasyondan sonra ailemize katılan kediciğe bu ismi taktık. O derece hoş bir animasyon olmuş.
report_problem
neredeyse 4 yıl önce
hezarfen profil resmi
hezarfen
geç izlediğim için çok pişmanım
report_problem
neredeyse 4 yıl önce
melikebf profil resmi
melikebf
Ferhat ile Şirin, Kerem ile Aslı, "Wall-E ile Eve" . Gel de yeme gel de yanaklarını sıkma şimdi bunun, şöyle bi kocaman sarılasım da geldi gerçi ama neyse :D Bayıla bayıla izlenecek bir animasyon-muş. Duygulanmamak elde değil, o gülünce güldüm üzülünce üzüldüm öyle de etkileyiciydi. Bir de vol-i nin iiiva deyişi yok muuuuu..
report_problem
neredeyse 4 yıl önce
Onrmrtsck profil resmi
Onrmrtsck
İnsanın kalbine işleyen bir teması var. Üstelik bu temayı droidler tarafından alıyorsunuz. Müthiş bir film.
report_problem
4 yıl önce
ozgurema profil resmi
ozgurema
benim biricik robot arkadaşım wall e :) ileride yapay zekayı wall e gibi bir robot olur umarım :)
report_problem
4 yıl önce
mels profil resmi
mels
En harika animasyon filmlerinden biri. Hem eğlendirmeyi hem hüzünlendirmeyi aynı zamanda da düşündürmeyi başarabiliyor. Tekrar tekrar izlediğim en iyilerimin arasında :)
report_problem
4 yıl önce
zizel profil resmi
zizel
İnsanlığın varabileceği son noktanın güzel bir Üslup ile anlatılışı...
report_problem
4 yıldan fazla önce
mervyazc profil resmi
mervyazc
İnsanların harap ettiği bir dünyayı temizlemeye çalışan ve kendine ait bir kişilik üreten bezen duygusal,bazen cesur olan kahramanımız Wall-E, bizi kendine o kadar bağlıyorki animasyonu sevmemek elde değil.Wall-E'nin dünyası, çocukların ilgisini çekmek için her köşesini parlak renklere bulayan diğer animasyon örneklerinin aksine gayet gri tonlu ve kirli bir görsel yapıya sahip bu sayede wall-e'nin dünyasındaki tüm o sıkıcılığı anlıyor ve filmin sonundaki yeşil rengine hayran kalıyoruz sanırım.Ortaya gerçekten çok iyi bir iş çıkmış ve aldığı tüm övgüyü sonuna kadar hak etmiş.
report_problem
4 yıldan fazla önce
yazcsefa profil resmi
yazcsefa
Güzel olacağını tahmin etmiştim zaten ama bu kadarını da beklemiyordum. Gerçekten harika bir iş çıkmış aldığı tüm puanları ve övgüleri sonuna kadar hak ediyor.
report_problem
4 yıldan fazla önce