Maymunlar Cehennemi: Savaş (War for the Planet of the Apes) (2017)

Maymunlar Cehennemi: Savaş (2017)
War for the Planet of the Apes

Puan Like 7.7 / 28 kullanıcı
Senin Puanın
Yönetmen
Ülke
ABD
Süresi
140 dakika
Sefa profil resmi
Sefa
Serinin diğer filmleri kadar olmasa da yinede severek izlediğim bir devam filmi oldu. Beğendim. Duygular çok iyi aktarılmıştı. İzlenmesi gereken bir seri.
1 yıl önce
alicancam profil resmi
alicancam
İlk filmleri kadar iyi değildi. İşin kötüsü gereksiz bi şekilde uzadıkça uzadı.
1 yıldan fazla önce
PaRaNoYa7 profil resmi
PaRaNoYa7
Filmi beğendim ama beklediğim reaksiyonu alamadım bu filmden. Önceki filme göre baya sönüktü ve süresi sebebiyle yer yer sıkıldığım zamanlar oldu. Ben bu filmi final zannediyordum ama 4. film çoktan planlanmış bile.
1 yıldan fazla önce
fir profil resmi
fir
filmin adı insanlar cehennemi olarak çevrilseymiş cuk olurmuş.
1 yıldan fazla önce
phoebe profil resmi
phoebe
Çok güzel ve etkileyiciydi, içinde güzel msjlar vardı. "Maymun maymunu öldürmez" cümlesini hatırlayıp dururken insan insanı ;hatta maymunları da öldürmekten geri kalmıyordu. Ya küçük kızla maymunların ilişkisi... Hayvanlar ve çocuklar; birbirlerinden iyi yürekliler... Fazlasıyla beğendim, çok güzeldi.
1 yıldan fazla önce
KARAGEYIK profil resmi
KARAGEYIK
Savaş, aksiyon felan beklentisiyle başladığım film salya sümük ağlamayla son buldu desem abartmış olurum ama mevuzuyu anlatmak için azıcık abartının zararı olmaz. Ha.. kötü mü olmuş iyi olmuş her ne 4/4 lük bir film olmasa da....
neredeyse 2 yıl önce
M.Naci profil resmi
M.Naci
Seriye veda filmi ve vedalar her zaman acıtır. İsminin aksine savaştan çok daha öte bir filmdi. Dramın bu denli yoğun olacağını tahmin etmemiştim. Savaş bekleyenleri üzecek bir yapım kesinlikle. Neyse ki öyle bir beklentim yoktu. Sezarın muhteşemliğinin bu filmde doruk noktalarına ulaştığını söylemeliyim. Gollum karakteriyle de tanıdığımız Andy Serkis in muhteşem performanslarından biri olmuş. O yüz ifadesi, üzerinde o kadar çok oynama yapılmasına rağmen yine de kendini belli edebiliyor. Woody Harrelson seçimi de albay karakteri için bence muhteşem olmuş. Hikayesiyle, yer yer aksiyonuyla, onca dramın ve çaresizliğin içerisinde yine unutulmayan komik bir kaç sahnesiyle bence çok kaliteli bir film olmuş. İzlemenizi tavsiye ederim. :)
neredeyse 2 yıl önce
BirKusOlsam profil resmi
BirKusOlsam
Görsel olarak çok başarılı buldum. Efektler hiç sırıtmıyor. Hikayesel olarak da fena değildi bence ama isminde geçen savaş kısmı beni pek tatmin etmedi açıkçası daha büyük bir şey bekliyordum sanırım. Bazı şeyler de havada kaldı gibi. İlk iki film kadar iyi değildi ama izlenir. 6.5/10
neredeyse 2 yıl önce
Raziye. profil resmi
Raziye.
HARİKA seri HARİKA!izlemeyenler başlayın bence pişman olmazsınız:)
sanki sezar ı evimizde bakıp büyütmüşüz gibi benimsedim.benim için unutulmaz karakterlerden biri oldu:)
neredeyse 2 yıl önce
mtufan profil resmi
mtufan
film tek başına evrimin kanıtı. başka nasıl bu kadar iyi maymun taklidi yapılır ki. ekran süresi sebebiyle göze çarpan andy serkis in yeteneğinden ötürü müdür bilinmez, her filmde bu aklıma geldi.diğer maymunları da tebrik etmek gerek. harrelson da çok başarılı. öncesinde araştırma yapmadığım için beklentim düşüktü. ortada büyük bir savaş düşünüyordum. ama izlerken baya etkilendim. savaş sahneleri oldukça azdı. filmin odaklandıkları hoşuma gitti ve baya beğendim.
2 yıl önce
snkn.sys profil resmi
snkn.sys
Birincinin yerini tutmaz tabii ki ama hikayenin son buluşu da güzel anlatılmış. Dramatik kısımları biraz uzun gibi geldi. Sıkmıyor en azından. İzlenir, sevilir, unutulmaz bir seri oldu..
2 yıl önce
Ricky.McFloyd profil resmi
Ricky.McFloyd
Beklediğimden çok daha fazla dram içeren bir flmdi.Yine çok başarılı bir film olmuş. Tüm seri genel olarak zaten son zamanlarda yapılmış en beğendiğim bilim kurgu serisi. Sanmıyorum ama umarım devamı da olur.
2 yıl önce
KerseL profil resmi
KerseL
Adında barındırdığı ''savaş'' kelimesi yanıltmasın serinin en dramatik bölümüydü. Bundan dolayı ful savaş ve aksiyon bekleyenleri hayal kırıklığına uğratır.Fakat yine de bu durum filmi kötü yapmıyor. Destansı olmasada seriye yakışan bir final yapmış.
2 yıl önce
Hollyy profil resmi
Hollyy
Yeni serinin ilk filmi herzaman icin favorim olucaktır :)
2 yıl önce
eminuk profil resmi
eminuk
Ikincinin altında kalmış biraz. Neredeyse aksiyona hasret kalıyorsunuz. Duygusal sahnelere ağırlık verilmiş. Konu itibariyle de beklentileri karşılamıyor. Mantık hataları desen göze batan cinstendi. 3D tamamen gereksizdi. Her şeye rağmen vakit geçirmek için izlenir.
2 yıl önce