Dünyalar savasi (War of the Worlds) (2005)

Dünyalar savasi (2005)
War of the Worlds

Puan Like 6.2 / 6 kullanıcı
Senin Puanın
Yönetmen
Ülke
ABD
Süresi
116 dakika
cinemarty Hayatında kendisini mutlu hissetmeyen, işleri yolunda gitmeyen Ray Ferrier’in sorumlu olduğu bir ailesi vardır. Kazancı düşük ve yetersiz olmasına rağmen onların yaşamlarını sürdürmelerini sağlamaya çalışır. New Jersey’de yaşamaktadır. Bir gün üç ayaklı dev savaş araçları ile uzaylılar gelip dünyayı ele geçirirler. Kahramanımız ise kızını ve tüm ailesini korumak zorundadır. Orson Welles aracılığı ile radyo piyesi olarak da kullanılan ve Marslıların istilası diye insanlığı endişe girdabına sürükleyen bu kült bilim kurgu, H.G.Wells’in aynı adlı romanından uyarlanmıştır.

Yorumlar

Hollyy profil resmi
Hollyy
Bu tarz filmleri seviyorum Ikinci kez seyretmeme rağmen heyecanla seyrettim :)
1 yıldan fazla önce
Sefa profil resmi
Sefa
Geneli iyiydi ama akıllarda soru işaretleri bıraktı ne olduda öldüler aklımda 2 teori var acaba hangisi ? Ama genel olarak iyiydi.
neredeyse 3 yıl önce
sabriayes profil resmi
sabriayes
BBC'nin "Dunyayi Sarsan Gunler" adli belgesel dizisininde, bu filmin Amerika'da yayinlanan radyo tiyatrosu versiyonu anlatiliyor. Filmi ayni etkiyi yaratmasa da radyo oyunu bir gecede Amerika'yi birbirine katmayi basarmis.. finali bu kadar basit olmasaydi keske dedirten bi hikaye. filmi de belgesel serisini de izleyin derim..
3 yıldan fazla önce
Senemini profil resmi
Senemini
4 yıl önce

War of the Worlds filmini beğenenler

War of the Worlds filmi hakkında ilgi çekici içerikler