Dünyalar savasi (War of the Worlds) (2005)

Dünyalar savasi (2005)War of the Worlds

Puan 6.9 / 10
Senin Puanın
Yönetmen
Dil
İngilizce
Ülke
ABD
Süre
116 dakika
127
22
709
49
.SimS. profil fotoğrafı
.SimS.
Akıcı, etkileyici, kurgusu doyurucu, efektleri ve çekim tarzı oldukça iyi bir yapımdı, oyunculuklar da gayet iyiydi Spielberg'e sevgimiz büyük :)
error_outline
neredeyse 3 yıl önce
Gencetotay profil fotoğrafı
Gencetotay
2005'de çekilmiş olmasına karşı insanların birbirlerini ezerek kaçışmaları, bıngıldayıp dağılan köprü, ormanda havadan yağan kıyafetler sahnesi gibi sahneleriyle günümüz bazı filmlerine hala fark atabilen film. verilen çaresizlik ve istila edilmişlik hissi gayet kaliteli. bu arada tripod kafası ezmek için inanılmaz bir istek duyan ergen eleman shameless'taki steve'miş yeni farkettim. finalde deus ex machina yapılmasına bi şey söyleyemiyorum
error_outline
4 yıldan fazla önce
Hollyy profil fotoğrafı
Hollyy
Bu tarz filmleri seviyorum Ikinci kez seyretmeme rağmen heyecanla seyrettim :)
error_outline
neredeyse 6 yıl önce
Sefa profil fotoğrafı
Sefa
Geneli iyiydi ama akıllarda soru işaretleri bıraktı ne olduda öldüler aklımda 2 teori var acaba hangisi ? Ama genel olarak iyiydi.
error_outline
7 yıldan fazla önce
sabriayes profil fotoğrafı
sabriayes
BBC'nin "Dunyayi Sarsan Gunler" adli belgesel dizisininde, bu filmin Amerika'da yayinlanan radyo tiyatrosu versiyonu anlatiliyor. Filmi ayni etkiyi yaratmasa da radyo oyunu bir gecede Amerika'yi birbirine katmayi basarmis.. finali bu kadar basit olmasaydi keske dedirten bi hikaye. filmi de belgesel serisini de izleyin derim..
error_outline
8 yıldan fazla önce
Senemini profil fotoğrafı
Senemini
error_outline
8 yıldan fazla önce