Warcraft: Iki Dünyanin Ilk Karsilasmasi (Warcraft) (2016) afişi

Warcraft: Iki Dünyanin Ilk Karsilasmasi (2016)
Warcraft

Puan Like 420736f74984641283fb4653fb9afe852723a183e63bea64e60fbd53aa48904e 7.7 / 6 kullanıcı
Senin Puanın
Yönetmen
Ülke
Çin
Süresi
123 dakika
FairyTalee Ork dünyası artık yaşanamayacak duruma kadar gelmiş ve hatta yok olmuştur. Hayatta kalmayı başaranlar yeni bir yaşam alanı bulmak için Azeroth krallığına sığınmak zorunda kalırlar. Azeroth krallığı barıştan yana olsa da bu uğurda savaş kaçınılmaz bir hal alacaktır. İki dünyayı birleştirecek büyülü kapı açıldığında ise hem insanlığın hemde Ork ırkının geleceği sonsuza dek değişecektir…

Yorumlar

pinkbutterfly profil resmi
pinkbutterfly
değişik ve güzel bir film.. görsel efekt , kıyafet, makyaj çok iyi.. puanım : 8.0
1
10 ay önce
Sefa profil resmi
Sefa
İlk filme göre güzel bir giriş yapıldı. Ben beğendim. Kaliteli oyuncularla ve senaryoyla buda süslenmiş. Devamında daha iyi olacağını düşünüyorum ve bekliyorum.
0
12 ay önce
Melkor profil resmi
Melkor
Film kötüydü ancak ben çok beğendim (yıllarını wow'a vermiş bir oyuncu olarak). Hikayedeki pek çok unsuru seyirciye anlatmaması ve küçük küçük plot boşlukları ve bunca sevdiğimiz oyuncuların elle tutulur bir oyunculuk göstermemesi can sıkıyor tabii ama işin fan service kısımları beni çok mutlu etti. Filmden en büyük beklentim büyük bir savaş sahnesi görmekti,onun yerine filmde sürekli vurguladıkları ifadeyle bitirmeleri de yetti bana. Haricinde CGI fragmanındakine kıyasla kat kat daha iyiydi.
Kısacası WoW oyuncusu iseniz çok mutlu ayrılacaksınız..
Düz normal halkadansanız beğenmemeniz olası.
0
12 ay önce
alicancam profil resmi
alicancam
Eğer bir seri filminin ilkiyse herşeyiyle çok güzel bir fantastik film. Benim hoşuma gitti fakat daha geniş senaryoyla devamı gelmeli.
0
1 yıl önce
seksen profil resmi
seksen
Kötü karakterler yeterince derin işlenememiş. Filmin oyunculuk açığı da bir kaç kişiye yüklenerek duyguda kopukluğa yol açılmış. Tabi bunlar filmin başarısını etkilememiş. Warcraft, Travis ve özel efektler filmi belli bir seviyede tutmaya yetmiş. İzlenesi
0
1 yıldan fazla önce
.SimS. profil resmi
.SimS.
filmin başlangıcı çok aceleye gelmiş giriş kısmı çok kısa tutulmuş olaylar ayrıntılı olarak werilmemiş ee bu da sizin filme odaklanmanızı filmin içine girmenizi zorlaştırıyor ama tüm bunlara rağmen görsel efektler olsun konu olsun oyunculuklar olsun farklı we güzeldi merakla dewam filmini bekliyorum diyebilirim :)
1
1 yıldan fazla önce

Warcraft filmini beğenenler

Warcraft filmi hakkında ilgi çekici içerikler