Büyük Dövüs (Warrior) (2011)

Büyük Dövüs (2011)Warrior

Puan 7.9 / 10
Senin Puanın
Etiketler Suç, Gerçekçi, Dram
Yönetmen
Dil
İngilizce
Ülke
ABD
Süre
140 dakika
472
8
1613
295
Sefa profil fotoğrafı
Sefa
Dövüş filmleri arasında farkını oluşturan nadir yapımlardan. Oldukça güzel oyunculuklara ve konuya sahip. Başarılı bir yapım.
error_outline
neredeyse 2 yıl önce
Rainbow profil fotoğrafı
Rainbow
İzlediğim en kaliteli dövüş filmlerinden biri ...Hüzünlendirdi,hatta ağlattı ...Kesinikle dövüş filmi diye ön yargıyla yaklaşmayın,muhakkak izleyin
error_outline
neredeyse 4 yıl önce
eminuk profil fotoğrafı
eminuk
Ağlarken yorum yapmak zormuş, izleyin.
error_outline
neredeyse 5 yıl önce
BELIT profil fotoğrafı
BELIT
Dövüş filmi oldugu icin ben de önyargili yaklastim ama beni yerden yere vurdu resmen , Tom Hardy nin inanilmaz dogal oyunculuğuna bir kez daha hayran kaldim , gercekten yuregi yarali bir insanin gozlerini gördüm, hakkini vermek gerek bu adamın. Filmin sonunda ben de agladim elbet :)
error_outline
5 yıldan fazla önce
Peris profil fotoğrafı
Peris
Eğer sadece dövüş filmi diye mesafeli duruyorsanız , gerçekten iyi bir filmi kaçırıyorsunuz. yok sadece dövüş filmi olarak algılıyorsanız içindeki dram öğelerine haksızlık ediyorsunuzdur. tabi filmi sevmek için bu iki türü de beğenmek gerekiyor. Draması aksiyonu yerli yerinde, bazı eksik yönleri olasada, kalitesi ile benzerleri arasından kolayca sıyrılan başarılı bir film.
error_outline
5 yıldan fazla önce
Winchester00 profil fotoğrafı
Winchester00
dövüş filmi olmasın aksine inanılmaz bir duygu seline kapılıyorsunuz. izlediklerimin en iyisi o sondaki dövüşü unutmuyorum. ağlamaktan gözlerim şişmişti. tom hardy nin başarılı oyunculuğu şaşırtmaya devam ediyor
error_outline
neredeyse 6 yıl önce
asilzade profil fotoğrafı
asilzade
error_outline
yaklaşık 6 yıl önce
Poker profil fotoğrafı
Poker
Belkide hiçbir zaman izlemeyeceğim bir film olacaktı. Ansızın televizyonda karşıma geldi ve izleyim bari dedim. İyi ki de izlemişim. Hatta filmin sonunda kendime neden izlemedim diye sövmüşlüğüm da var. Çok beğendiğim bir olmuş. Bütün oyunculuklar harika. Benim için kolaylıkla efsane rafına giriyor.
error_outline
6 yıldan fazla önce
gangrel profil fotoğrafı
gangrel
Tom Hardy dedin mi akan sular durur. Bu film mutlaka izlemeniz gereken bir film.
error_outline
neredeyse 7 yıl önce
ABGOKSER profil fotoğrafı
ABGOKSER
Tom Hardy oyunculuğuyla damgasını vurduğu iki kardeşi flimi. Hırs savaşma gibi konuları iliklerinize kadar hissetirecek bir flim.
error_outline
7 yıldan fazla önce
MinDFoRCe profil fotoğrafı
MinDFoRCe
niye katıldığını anlamadığım siyasi soslar( karakterlerden biri rocky'de de gördüğümüz yenilmez rus klişesini yeniyor. herkesi tek rauntta yenen yenilgisiz dünya şampiyonunu amerikan kahramanı önce dayak ye sonra döv klişesiyle duman ediyor. rus sahaya çıkarken komünist bayrak ve normal rus bayrağın ikisini de kullanıyor. diğer karakter ise amerikanın ırak savaşı kahramanı, bütün ordu ve halk arkasında. ve bu iki kardeş final oynuyor), yan karakterleri işlemedeki başarasızlıklar ( brandon'ın ailesi, tommy'nin annesiyle durumu vs pek işlenmemiş. fazla işlenmesi filmin içeriğini bozardı elbette. ama bu kadar yüzeysel de kesilmemeliydi) gibi eksikliklerine rağmen dram yükünün ve oyunculukların başarısıyla takdir edilmiş bir film. gölge düşüren unsurları saymazsak izlenmesi gereken bir film diyebiliriz. özellikle dövüş sporları ile ilgilenen biri olarakda ayrı bir gözle hoşuma gitti.
error_outline
7 yıldan fazla önce
AriGold profil fotoğrafı
AriGold
cok cok iyi bir film, icinde her sey var..tabi dram biraz daha agir basiyor, yurek burkan cinsten.
error_outline
7 yıldan fazla önce