Was nützt die Liebe in Gedanken (Love in Thoughts) (2004) afişi

Was nützt die Liebe in Gedanken (2004)
Love in Thoughts

Puan En az 5 oy gerekli
Senin Puanın
Etiketler
Yönetmen
Ülke
Almanya
Süresi
89 dakika
Novel 1927 Almanya’sında genç bir şair olan Paul Krantz ve zengin bir aileden gelen Günther Scheller okul arkadaşı ve aynı zamanda çok iyi dostturlar. Günther, Paul’ü ailesinin Berlin dışındaki doğayla iç içe yazlıklarına davet eder. Daha önce Günther’in güzel kızkardeşi Hilde ile tanışmış ve çok etkilenmiş olan Paul, onu yeniden görmek umuduyla yazlığa gider. Hilde de oradadır. Paul ve Günther, kendi aralarında belirledikleri kuralları ve aşk odaklı ilkeleri bulunan bir “İntihar Kulübü” kurarlar. Orada kaldıkları günün ertesinde yazlık evlerinin bahçesinde bir parti vermeye karar verirler. Bu parti pek çoğu için unutulmaz anılara sebep olacağı gibi, sonrasında da telafisi mümkün olmayan yaralara yol açacaktır.

Yorumlar

otekiben profil resmi
otekiben
anlatım dili ve atmosferi başarılı, gizli hazinelerden. zamanında ilk izlediğimde "fight clup out... burada yaşanmışı varken..." demişim.
2
neredeyse 2 yıl önce
Novel profil resmi
Novel
Gerçek bir hikayeye dayanan farklı ve alternatif bir hikayeye sahip. Güzel kafası var filmin... Uluslararası festivallerde bir kaç ödül de kapmış ve İstanbul Modern'de de gösterilmiş. Tavsiye ederim..
0
neredeyse 2 yıl önce

Was nützt die Liebe in Gedanken filmini beğenenler

Was nützt die Liebe in Gedanken filmini içeren raflar

Was nützt die Liebe in Gedanken filmi hakkında ilgi çekici içerikler