Düsler Bahçesi (We Bought a Zoo) (2011)

Düsler Bahçesi (2011)
We Bought a Zoo

Puan En az 5 oy gerekli
Senin Puanın
Yönetmen
Ülke
ABD
Süresi
124 dakika
muratalkas Eşini kaybettikten sonra iki çocuğunu yalnız büyütmeye çalışan Benjamin hep beraber yaşadıkları kentten uzakta, doğayla daha baş başa olabilecekleri yeni bir eve taşınmak, yeni bir başlangıç yapmak ister. Fakat taşınmak için seçtikleri ev aslında bir hayvanat bahçesidir! Başta çok şaşırsalar da, bu eve taşınmaya ve terk edilmiş hayvanat bahçesini yeniden canlandırmaya karar verirler. Bu hem maddi hem menevi açıdan zorlu ama bir o kadar da tutku dolu bir macera olacaktır...

Yorumlar

Sezgii profil resmi
Sezgii
O kadar duygulandımm kii istemsizce birkaç damla yaş süzüldü gözlerimden. Kıyamam ya ne kadar uğraştılar emek harcadılar. çok güzel sıcacık bir filmdi.
3 yıldan fazla önce
BerfinBeyaz profil resmi
BerfinBeyaz
aile filmlerinden etkilenmeye başladığıma göre gönül rahatlığıyla yaşlanabilirim :D
4 yıldan fazla önce
.SimS. profil resmi
.SimS.
eğlenceli hoş bir aile filmi .
neredeyse 5 yıl önce
Ovuzo profil resmi
Ovuzo
Başrollerini Matt Damon ve Scarlett Johansson'ın paylaştığı filmin senaryosu We Bought a Zoo adlı gerçek hayat hikayesini anlattığı romandan Aline Brosh McKenna ve filmin yönetmenliğini de üstlenen Cameron Crowe tarafından uyarlandı. Film sıcak bir aile yapımı. Konusu ise annelerinin kaybından sonra çözülmeler ve sıkıntılar yaşayan bir ailenin baba figürünün attığı adımlar ile iyileşme sürecini anlatması üzerine kurulu. Oyuncular kadar filmden seyirciye geçen samimi havasıyla baba olgusunu son derece keyifli bir dille izleyiciye aktarıyor.
5 yıl önce

We Bought a Zoo filmini beğenenler

We Bought a Zoo filmini içeren raflar

We Bought a Zoo filmi hakkında ilgi çekici içerikler