Bu Nasil Aile! (We're the Millers) (2013) afişi

Bu Nasil Aile! (2013)
We're the Millers

Puan En az 5 oy gerekli
Senin Puanın
Etiketler Komik, Aile Filmi, Aksiyon
Ülke
ABD
Süresi
110 dakika
seraytaylan David Burke müşterileri arasında aşçıların ve annelerin de olduğu ot satıcısıdır. Belirli nedenlerden dolayı göze batmamayı tercih eden David aynı yerde yaşadığı gençlere yardım etmeye çalışınca hiçbir iyiliğin cezasız kalmayacağını öğrenir. Zulasını ve parasını çalan gençler yüzünden David tedarikçisi Brad’e borçlanır. David büyük bir iş yapmak zorundadır ve Brad’in Meksika’dan gelen mallarını almak zorunda kalır. Komşuları alaycı striptizci Rose, özenti müşterisi Kenny ve zeki bir genç kız olan Casey’nin de yardımıyla mükemmel bir plan yapar. Sahte bir eş, iki sahte çocukla Miller ailesi Dört Temmuz hafta sonu için güney sınırına doğru yola koyulur. (imdb: 7)

Yorumlar

melihkk1 profil resmi
melihkk1
Görünüşte sıcak bir aile komedisi olarak gözükebilir ama film daha çok modern Amerikan komedisi olarak ilerliyor. Yani bel altı şakalar, kopuk olay örgüsü ve karakter boşlukları aşırı derece de var. Ha yani komik mi komik,samimi mi samimi. Sıkılmadan izliyorsunuz. Jennifer Aniston hala bağıra bağıra ben burdayım diyor. :) kamera arkası ise bilinçli olarak espriler eklenmiş ve çok hoş olmuş. Çerez film. Can sıkıntısına birebir
0
7 ay önce
Ricky.McFloyd profil resmi
Ricky.McFloyd
Fazlasıyla ağır laf bulunan ve burdaki etikette yazdığı gibi aile filmi olmayan oldukça eğlenceli güzel bir komedi filmi :) 2013 yılının en iyi iki komedi filminden birisi bana göre.
2
2 yıldan fazla önce
UnknownUser00 profil resmi
UnknownUser00
eğlenceli ya da komik bulmadım. kamera arkası bile daha iyiydi
1
2 yıldan fazla önce
Neclaa profil resmi
Neclaa
Etiketlerde geçen "aile filmi" nden kasıt Türk aileleri değil herhalde zira bizim aile yapımızla pek örtüşmüyor. Ancak arkadaşlarla izlenebilecek çerezlik bir film olabilir :)
0
2 yıldan fazla önce
heheka profil resmi
heheka
Bu tür komedi filmlerinden zerre hazetmem ama filmdeki göndermeler espriler tipik bir aile komedisine göre iyiydi:) moralinizin bozuk olduğu zaman açın izleyin. azıcık da bi spoiler vermek gerekirse sondaki friends ayrıntısı beni bile hüzünlendirdi jennifer hüzünlenmesin mi! :d
4
2 yıldan fazla önce
.SimS. profil resmi
.SimS.
hiç sıkılmadan eğlenerek ve beğenerek izledim iyiydi :)
0
neredeyse 3 yıl önce
TARIK59 profil resmi
TARIK59
yer yer eğlenceli ve komikti. izlenebilir.7/10
0
neredeyse 3 yıl önce
Joker profil resmi
Joker
1-2 güzel espri ve sonundaki kamera arkası hariç çöp. Kamera arkası çok komikti ama bulup izleyin film ile vakit kaybetmeyin:)
1
3 yıldan fazla önce

We're the Millers filmini beğenenler

We're the Millers filmini izlemek isteyenler

We're the Millers filmini içeren raflar

We're the Millers filmi hakkında ilgi çekici içerikler

^ En üste dön