Welkkeom tu Dongmakgol (Battle Ground 625) (2005) afişi

Welkkeom tu Dongmakgol (2005)
Battle Ground 625

Puan En az 5 oy gerekli
Senin Puanın
Etiketler
Yönetmen
Ülke
Güney Kore
Süresi
133 dakika
starch Senaryosu gerçek bir olaydan alınmıştır. Bir bölgede çatışmaya giren bir grup Kuzey ve Güney Kore askerinden kurtulanlar, tesadüfen savaştan habersiz Dongmakgol adlı bir kasabada karşılaşırlar. Fakat köylülere zarar vermemek için köyden ayrılana kadar zorunlu ateşkese giderler. Ayrıca köyde, keşif uçuşu yaparken düşen bir Amerikan askeri de bulunmaktadır. Bu üç taraf, bir süre de olsa Dongmakgol'da beraber yaşamayı öğrenmek zorunda kalacaklardır.

Yorumlar

hezarfen profil resmi
hezarfen
ekşi sözlükte biri animesiz miyazaki filmi gibi demiş çok doğru söylemiş kesinlikle izleyin
6
4 ay önce
otekiben profil resmi
otekiben
masalsı bir ütopya gibi olsa da savaş gerçeği değişmiyor ne yazık ki. biraz fazla romantik gelse de ister istemez etkilendim.
1
neredeyse 2 yıl önce
starch profil resmi
starch
Savaştan bihaber köye savaş giremez diye izledim. Çoğu yeri eğlenceliydi de.. Yine de (nefret etmeme rağmen) savaş görüntülerinden kaçamadım.. Dünya üzerinde savaştan menfaat sağlayanlar oldukça, savaşlar devam edecektir. Ne eğlence ne oyun, savaş ciddiye alınması gereken bir olgudur. Gün gelir de insanların yüreği kötülüklerden temizlenir, içinde sadece iyiliği barındıracak kadar yer kalırsa dünya nasıl da yaşanası bir yer olurdu... Tabii yaşanacak bir dünya kalmışsa...Film güzeldi...
7
2 yıl önce
atillagrafi profil resmi
atillagrafi
Ailecek oturup izliceksin, ortalara gelince çocuk varsa git uyu diceksin, gerisini izlemeye devam edeceksin :) sadece efekt anlamında yaban domuzu sahnesi dışında kötü bi bölümü yok bence. oldukça güzel, izlenesi bir film.
0
2 yıldan fazla önce
Dileks profil resmi
Dileks
Çoğu yerini keyifle izleyeceksiniz, ancak göreceksiniz ki hüzünlü bir film..
0
3 yıldan fazla önce

Welkkeom tu Dongmakgol filmini beğenenler

Welkkeom tu Dongmakgol filmi hakkında ilgi çekici içerikler