Asla Gözlerini Kaçırma (Werk ohne Autor) (2018)

Asla Gözlerini Kaçırma (2018)Werk ohne Autor

Puan 9.3 / 10
Senin Puanın
Etiketler Tarih, Dram, Romantik
Dil
Almanca
Ülke
Almanya
Süre
189 dakika
34
0
53
35
selinblgn profil fotoğrafı
selinblgn
Film 3 saat ama ilk 20 dakikada sizi içine çekmeyi başarıyor. "Başkalarının hayatı" filmi kalitesinde hatta ondan daha iyi ve nazi dönemini anlatıyor. Sonu benim istediğim gibi bitmese de bu filme bayıldım. ❤️
error_outline
1 yıldan fazla önce
melihkaya profil fotoğrafı
melihkaya
Bir ressamın hikayesinden yola çıksa da içerisinde çok şey anlatmayı başarmış, kurgu ve sinematografisiyle bence çok çok iyi kotarılmış bir film.
error_outline
1 yıldan fazla önce
Celestine profil fotoğrafı
Celestine
İçinde çok şey barındıran, her şeyiyle mükemmel bir film. Çok çok beğendim. Oyuncular da çok başarılıydı.
error_outline
neredeyse 2 yıl önce
Rainbow profil fotoğrafı
Rainbow
Yabana atılacak bir film değilmiş bunu o dolu dolu 189 dk ile hissettim. Kesinlikle izlenmeye değer.
error_outline
neredeyse 2 yıl önce
eminuk profil fotoğrafı
eminuk
Film gibi film dedikleri bu olsa gerek. Hiç kolaya kaçmamış. Her şey vardı filmde ama gereksiz duygusallık yoktu. Evet gerçekten büyük acıların yaşandığı bir dönemden bahsediliyor ama aynı zamanda içinde aşk da vardı, sanat da , mutlu anlar da... Film hepsinden bir parça kullanmış ama birbirinden kopmadan tabii. Bu sebeple benzerlerinden bir tık daha gerçekçi geldi bana. Büyük bi dramla başlayıp, sonuna kadar bu dramdan beslenmeyişi filmin en önemli artılarından. O kadar alışmışız ki o tarz filmlere, sürekli o yaşanan dram karşıma çıksın da bi güzel aglayayim istedim. Zamanla aslında hiç ihtiyacımin olmadığını, filmin beni zaten başka başka şeylerle beslediğini farkettim. Gayet tatmin ediciydi.
error_outline
2 yıldan fazla önce
SonofGods profil fotoğrafı
SonofGods
Bu film bana ölümsüzlüğü hissettirdi. Kaybetmişliği ve onun içinde ki kazanma zevkini.. Nasyonel sosyalizm içinde acımasızlığı Komünizm içindeki tek düzeliği ve Kapitalizm içindeki arayış ve kayboluşu
error_outline
2 yıldan fazla önce
quppas profil fotoğrafı
quppas
Her diyalogda ve sahnede farklı mesajlar veren, her anı tüm detayına kadar hissettiren harika bir hikaye. Filmin süresi sizi korkutmasın, zamanın nasıl geçtiğini anlamıyorsunuz.
error_outline
3 yıldan fazla önce