Arada Kalan (What Maisie Knew) (2012)

Arada Kalan (2012)
What Maisie Knew

Puan En az 5 oy gerekli
Senin Puanın
Ülke
ABD
Süresi
93 dakika
eminuk profil resmi
eminuk
Koskoca adamlardan kat kat olgun olan Maisie'ye hayran olmamak elde değil. Ebeveynlerin de bu kadar rahat olması beni deli etti. Film olduğunu unuttum, sinirden elim ayağım titredi. Kapatacaktm bir ara neredeyse. Bu büyük bir dram izleyeceğiniz fikrini yaratmasın, sadece sorumsuzluklar,bencillikler ve düşüncesizilklerdi beni deli eden. İzleyicide yarattığı etki itibariyle başarılı bir film olmuş.
neredeyse 3 yıl önce
Ricky.McFloyd profil resmi
Ricky.McFloyd
Kendi hayatlarıyla uğraşırken çocuklarıyla ilgilenmeyi unutan bir ailen çocuğu üzerindeki etkileri güzel anlatılmış. Ama bir çocuk olsa bile bir noktadan sonra birşeylerin yanlış olduğunu anlıyor sanırım. Birazcık ağır işlese de film güzel bir konuya sahip ve duru bir şekilde işlenmiş.
neredeyse 4 yıl önce
burcst profil resmi
burcst
Ne kadar da tatlı, kabullenici ve affedicisin küçük ruh! Gerçekten gözlerim dolarak izledim, çok etkileyici bir filmdi.Küçük kızın performansındaki doğallığa hayran kaldım.Bir çocuğun yapımında emeği geçenlerin o çocuğun mutluluğunda da emeği geçmeli, yoksa ne işe yarar anne baba olmak. Bu filmde en takdir ettiğim nokta şu oldu,kötü üvey anneler, kötü üvey babalar yok.Hatta hiçbir karakter kötü olarak yansıtılmamış, yetişkinlerin eksiklikleri göze sokulmadan verilmiş.Çocuğun affedici bakış açısından izliyorsunuz sanki her şeyi.Filmdeki herkes çocukla diyaloglarında çok özenli ve dikkatli.Bu detaylar filmi doğal ve samimi yapan şeyler.Finalde çalan müzik muhteşemdi..
neredeyse 4 yıl önce
shieldmaiden profil resmi
shieldmaiden
Çocuk yapmayı evliliğin gereği olarak gören çiftler; filmi izleyin, çocukları da sevin lan.
Filmin sonuna kadar hepimize aynı şeyi dilettiğine eminim Maisie.
4 yıldan fazla önce
coquelicot profil resmi
coquelicot
Finalinin fondaki soundtrackle uyumuyla göz yaşartan film:
https://www.youtube.com/watch?v=1AT7VYq94jc
neredeyse 5 yıl önce
otekiben profil resmi
otekiben
baştan söyleyeyim; ne yazarsam yazayım spoiler vermiş gibi olacağım.
çok etkileyici bir film...
olayın merkezinde küçük bir melek olduğu için, sinir sahibi olmadan izlemek neredeyse imkansız. bolca oha çektim ve finali için eminim izleyen herkesin umut ettiği imkansız olanı istedim.
5 yıldan fazla önce
yabann profil resmi
yabann
Anne ve Baba arasında sıkışıp kalan , onların çekiştirmelerine , ihmallerine , sorumsuzluklarına katlanan 6 yaşında bir kız çocugu .. Film çok sürükleyici bir anlatıma sahip olmasa da iyi bir dram filmi . Özellikle küçük kızın oyuncuğu benden bir oscar aldı . Tavsiye ederim arkadaşlar .
5 yıldan fazla önce