Gilbert Grape'i Ne Yiyor? (What's Eating Gilbert Grape) (1993) afişi

Gilbert Grape'i Ne Yiyor? (1993)
What's Eating Gilbert Grape

Puan Like 420736f74984641283fb4653fb9afe852723a183e63bea64e60fbd53aa48904e 8.7 / 7 kullanıcı
Senin Puanın
Yönetmen
Ülke
ABD
Süresi
118 dakika
Hollyy Küçük bir kasabada sıradan bir yaşam süren Gilbert'ın hayatı sorumluluklarından ibarettir. Bir yandan obezite hastası annesi, diğer yandan ise otizm hastalığıyla mücadele eden kardeşiyle ilgilenmek zorundadır. Hayatında en olağandışı durum ise kasabalarından geçmekte olan Becky ile karşılaşması olur. Becky, Gilbert'ın hayatına adeta bir güneş gibi doğar. Ona daha önce hiç karşılaşmadığı bir şeyi, aşkı armağan eder. Ancak Gilbert'ın omuzlarındaki sorumlulukları bu aşkın arasında devasa bir engel olarak durmaktadır.

Yorumlar

Hollyy profil resmi
Hollyy
Duygusal,komik,trajik duyguları derinden yaşıyorsunuz.Oyunculuklarda güzel. Ne olursa olsun korunmaya çalışılan aile bağları üzerine anlamlı ve etkileyici.
5
4 ay önce
edalibillah profil resmi
edalibillah
:))) vicdan tazeleme filmi
0
10 ay önce
gokhanynk profil resmi
gokhanynk
filmi en sona bıraktığım için pisman eden leo sorarim sana bu yeteneğin sirri ne . söylenecek birsey birakmamislar sadece izleyin ve bir kez daha hayran olun bu adama .....
0
1 yıldan fazla önce
Seda.. profil resmi
Seda..
aile bağları adına çok anlamlı, dupduru bi film. kurduğu hayaller bile sevdikleri için olan gilbert i izlerken onun gözünden bakmadan edemiyorsunuz. oyunculuklar zaten inanılmazdı, Leo annesinden oyuncu olarak doğduğunu ispatlarcasına, Johnny de etkili bakışlarıyla konuşturmuşlar sanatlarını.
2
1 yıldan fazla önce
SNOWSXYZ profil resmi
SNOWSXYZ
Gilbert : ne diyeceğimi bilemedim
Arny: teşekkür et Gilbert teşekkür :)
2
neredeyse 2 yıl önce
berrn profil resmi
berrn
film boyunca yüzünüzden tebessüm eksik olmuyor. Leo kesinlikle kocaman bir alkışı hak etmiş, hayranlıkla izledim. Harikaydı kaçırmayın derim.
13
neredeyse 2 yıl önce
yakup11 profil resmi
yakup11
Film çok doğaldı bunu beğendim, oyuncular çok iyi helede Leonardo DiCaprio ve Johnny Depp , konusu sanki biraz vasattı yine oyuncular filmi kurtarmış diye bilirim doğru oyuncular ama vasat bir konu top sizde
0
2 yıldan fazla önce
SihirliEnerji profil resmi
SihirliEnerji
Leonardo'ya benden de bir oskar. filmin ismini konusuyla bağdaştıramadım.
0
3 yıl önce
justdoit profil resmi
justdoit
DERSLER EDİNİLEBİLECEK Bİ FİLMDİ. Bİ ÇOK DUYGU TADINDAN YENİLMİYECEK ŞEKİLDE ORTAYA KONULMUŞTU.OYUNCULUKLARA EDİCEK LAF BULAMIYORUM JOHNNY DEEP VE ALTINI ÇİZEREK YAZIYORUM LEONARDO Dİ CAPRİO HARİKAYDI. ÖYLE Bİ OYNAMIŞKİ ADAM GERÇEKTEN OTİSTİK OLDUĞUNU DÜŞÜNDÜM.PARMAK ISITTIRDI RESMEN.GİLBERT'IN FEDA ETTİĞİ HER ŞEY BENİ BENDEN ALDI. ARŞİVLİK VE ALIPBAŞ UCUNA KONMALIK Bİ FİLM. OYUNCULUKLARÇİN BİLE İZLENEBİLİR.
6
3 yıldan fazla önce
cinemarty profil resmi
cinemarty
Arkadaşımla 1998 senesinde 5. sınıfa giderken, kırtasiyeden aldığımız kokulu not defterlerine kim daha çok film adı yazacak diye yarış yapardık. Arkadaşın abisi de sinema hastası olduğu için benden daha çok film adı biliyordu. Bende yenilgiyi kabul etmeyip sallıyorsun diyordum. Ne bu Yağmur Adam ve Gilbert Grape Ne Yiyor , böyle filmler mi olur diyordum :) Yıllar geçtikçe listedeki o filmleri izleme fırsatım oldukça geçmişe bakıp vay be o filmlerin hepsi gerçekmiş diyorum :) ve duygulanıyorum :)
6
3 yıldan fazla önce
umrant profil resmi
umrant
Leonardo nun bu filmde bir an gerçekten özürlü olduğunu düşünenler olarak ona gönlümüzün oscarını gönderiyoruz...
9
3 yıldan fazla önce

What's Eating Gilbert Grape filmini beğenenler

What's Eating Gilbert Grape filmi hakkında ilgi çekici içerikler