Arkadasim Canavar (Where the Wild Things Are) (2009)

Arkadasim Canavar (2009)
Where the Wild Things Are

Puan En az 5 oy gerekli
Senin Puanın
Yönetmen
Ülke
ABD
Süresi
101 dakika
Ricky.McFloyd Arkadaşım Canavar / Where the Wild Things Are, annesiyle tartıştıktan sonra evini terk ederek, deniz kıyısındaki bir ormana kaçan Max adlı çocuğun maceralarını konu alıyor. Max, onu kimsenin anlamadığını düşünerek bulunduğu ortama başkaldırır ve muzipliğin egemenliğindeki Vahşi Şeyler'in ülkesine doğru yola çıkar.

Yorumlar

eminuk profil resmi
eminuk
Nedense Frank filminin tadını aldım. Müzikleri, depresif karakterleri, havayı değiştirmeye çalışan bir eleman gibi pek çok öğe benzerdi bana göre. onu da çok beğenmistim bunu da çok sevdim. Deneyebilirsiniz.
3 yıldan fazla önce
jupiterinuydusu profil resmi
jupiterinuydusu
kesinlikle çocuklar için değil :) kalbi kırık bir çocuğun olağanüstü hayal dünyasına sığınıp, acılarıyla başetme yöntemini izliyoruz. oldukça melankolik bir film.
4 yıldan fazla önce
potakal profil resmi
potakal
canım canım canım film dünyanın en sevimli en canım canavarı carol
4 yıldan fazla önce
Ricky.McFloyd profil resmi
Ricky.McFloyd
Enteresan bir filmdi. Yetişkin filmi diyemicem tam ama kesinlikle çocuk filmi de değildi. Çünkü bir çocuk filmi için fazla dramı var fazla melankolik hatta belki korkutucu. Sanırım biraz büyükleri küçüklerin dünyasına götürmeye çalışmış bir yapım dersem yanlış olmaz. Filmde pek beklediğim sonu bulamadım ama hoştu yine de psikolojik sorunları olan hayalgücü çok geniş bir çocuk var başrolümüzde. Farklı bir yapım arayanlara tavsiye edebilirim.
4 yıldan fazla önce

Where the Wild Things Are filmini beğenenler

Where the Wild Things Are filmi hakkında ilgi çekici içerikler