Vahsi vahsi bati (Wild Wild West) (1999) afişi

Vahsi vahsi bati (1999)
Wild Wild West

Puan En az 5 oy gerekli
Senin Puanın
Etiketler Komik, Bilim Kurgu, Aksiyon
Yönetmen
Ülke
ABD
Süresi
106 dakika
KerseL Çekici ve yetenekli gizli ajan James T. West ve mekanik aletler konusunda uzman kaşif gizli ajan Artemus Gordon, şeytani Dr.Arliss Loveless'ı izlemek ve planlarını engellemek için devlet tarafında gönderilmişlerdir. Loveless Tarantula isimli dev silah ve taşıma aracılığıyla A.B.D Başkanı'na bir suikast düzenlemeyi planlamaktadır.West ve Gordon bu kovalamacaya rakip olarak başlarlar fakat yetenekleri kısa sürede onları bir takım haline gelmeye zorlar. Güzel ve gizemli Rita Escobar bu ikilinin Loveless'ı yakalama çabalarına kendisini karıştırarak durumu onlar için daha karmaşık bir hale getirir.

Yorumlar

kaptankaptanim profil resmi
kaptankaptanim
Zaman zaman eğlenceliydi. Doğrusunu söylemek gerekirse çok az. Aslında nadiren. Kevin Kline ve Kenneth Branagh olmasa gözümde pek bir değeri olmazdı. Bacakları olmayan birinin aslında sekiz bacaklı olduğunu anlatmak için kullanılan örümcek simgesi. Nazilerin üstinsan teorisini Güneylilerde görmek gibi hoş ifadeleri vardı. Bilimadamları bu anlamda Nazi düşüncesini besledi. Şangay Kovboyları tadında olsun isterdim. Çılgın Korsan Jack'in Mortimer Amcasından alıntı yapılmış. Tabloların canlanması falan. Fantastik anlar şaşırttı. Ama etkilenmedim. İzlemezseniz pek bir şey kaybetmezsiniz.
0
2 ay önce
Sefa profil resmi
Sefa
Will Smith'den çok çok keyifli bir macera filmi. Ayrıca içinde vahşi batıyı ve bilim kurguyu bulunduruyor. Eğlenmek isteyen herkese tavsiye ediyorum.
0
1 yıldan fazla önce

Wild Wild West filmini beğenenler

Wild Wild West filmini içeren raflar

Wild Wild West filmi hakkında ilgi çekici içerikler