Kardaki Izler (Wind River) (2017)

Kardaki Izler (2017)Wind River

Puan 8.2 / 10
Senin Puanın
Etiketler Dram, Gizem, Suç
Yönetmen
Dil
İngilizce
Ülke
İngiltere
Süre
107 dakika
49
1
105
37
arifcicek profil fotoğrafı
arifcicek
Çok fazla ödül almış bir film. Beklentiyi yükseltirseniz beğenmeyebilirsiniz. Ortalama bir film. Kar kış kıyamet olarak doyuyoruz üşümeye... Cinayeti araştırma kısımları biraz durağan ama finali yani son on - on beş dakikası güzeldir.
error_outline
1 yıldan fazla önce
tugberto profil fotoğrafı
tugberto
Film yavaş ilerlese de baya iyi, izleyin mutlaka 👏
error_outline
1 yıldan fazla önce
Rainbow profil fotoğrafı
Rainbow
Film bitince 'keşke herkes hakettiği cezayı alsa ,yaptığı acımasızlığın aynısını yaşasa da anlasa' die bir iç geçiriyorsunuz.Umarız ki adalet hep yerini bulur !
ÇOOOOOK ÇOK güzel bir film olmuş .
error_outline
neredeyse 2 yıl önce
Sefa profil fotoğrafı
Sefa
Bembeyaz karlı bir ortamda altında çok ince mesajlar barındıran harika bir cinayet soruşturması filmi. Verilmek istenen mesajtan , duyguya kadar herşey çok iyi aktarılmış. Dram ağırlıklı aksiyon olduğu için her kitleye hitap etmeyebilir. Ancak izlenmeli.
error_outline
3 yıldan fazla önce
BirKusOlsam profil fotoğrafı
BirKusOlsam
Oldukça sürükleyici bir cinayet soruşturması filmi olmuş. Sıkılmadan izledim. Hikaye bembeyaz bir doğa manzarası eşliğinde seyirciye aktarılıyor. En çok bu yönünü sevdim diyebilirim. Hatta filme o kadar kaptırmışım ki kendimi, bir ara üşüdüğümü his ettim izlerken bu da aktarımının ne kadar başarılı olduğunu gösteriyor. Benim beğendiğim ve ilgiyle izlediğim bir yapım oldu. 7/10
error_outline
neredeyse 4 yıl önce
VforKukuletta profil fotoğrafı
VforKukuletta
Uzun zamandır izlediğim en güzel filmlerden biri gerek görüntü gerek oyunculuk gerekse filmin altmetni hepsi çok iyiydi. Zaten köfte patates ikilisi neyse polisiye ve dram ikilisi de odur.
error_outline
neredeyse 4 yıl önce
umrant profil fotoğrafı
umrant
Gayet seviyeli bir dram aksiyon,abartıdan uzak ,insan doğası ve doğanın kendisi arasındaki savaşa odaklı.Değindikleri noktaysa içler acısı fakat gerçek,hala cinsiyet ırk ayrımı yapılıyor bu dünyanın her tarafında.Kızılderili kayıp kadınlar vardır,sizin aptal hesaplarınıza ihtiyaçları yoktur.
error_outline
neredeyse 4 yıl önce
KARAGEYIK profil fotoğrafı
KARAGEYIK
Kaçırılmayacak güzellikte bir film. Not. Aksiyon filmi beklentisiyle izlemeyin.
error_outline
neredeyse 4 yıl önce
Raziye. profil fotoğrafı
Raziye.
çok beğendim,harika,kesinlikle 8 üzeri bir film.oyunculuklar,filmin gerilimli havası,konusu harika.sadece cinayet araştırması değil;insanların hem hava şartlarıyla hem orada var olmanın getirdikleriyle mücadeleleri çok iyi yansıtılmış. filmin başlarında ''yavaş ilerleyecek gibi''desem de, durağan diyemeyeceğim yamulurum çünkü nasıl geçti zaman anlamadım bitmesin istedim.çok etkilendim:(
error_outline
neredeyse 4 yıl önce
sertbugra profil fotoğrafı
sertbugra
Jeremy Renner için izledim ve kesinlikle karaktere cuk oturmuş. Film durağan ve yavaş ilerliyor o yüzden sıkılmadan izlemeye devam edin.
error_outline
yaklaşık 4 yıl önce