Dölyatagi (Womb) (2010)

Dölyatagi (2010)Womb

Puan 8.4 (5 kullanıcı)
Senin Puanın
Etiketler Dram, Bilim Kurgu, Romantik
Yönetmen
Dil
İngilizce
Ülke
Almanya
Süre
111 dakika
40
1
127
110
Sefa profil resmi
Sefa
Güzel mekanlarda çekilmiş çok değişik bir film. Ahlaki değerlerin sınırlarını zorlayan , empati içinde bırakan bir yapım olmuş. Finali ise tamamen bir boşluk. Çok ağır işlesede izlenecekler arasına girmeli.
report_problem
1 yıldan fazla önce
eminuk profil resmi
eminuk
Eva Green gerçekten bir şaheser. Evet filmin konusu ilginçti, görüntüler muazzamdı ama rahatlıkla söyleyebilirim ki, Eva olmasa bunlar bir hiç. Empati deryasında boğulmak üzereyken bitti film. Böyle bir fedakarlığı ancak bir anne sergileyebilir. O yönden isabetli bir seçim olmuş bu ilişki. Hastalıklı sayılabilecek bazı durumlar hariç, verdiği duyguyu sonuna kadar aldım. Oldukça başarılı.
report_problem
2 yıldan fazla önce
magusniger profil resmi
magusniger
bana biraz black mirror dizisini anımsattı.
report_problem
2 yıldan fazla önce
otekiben profil resmi
otekiben
bilimin ve teknolojinin gelişimi ahlaki ve psikolojik gelişimin önünde giderse neler olabilirin cevabını kendince vermeye çalışan; kadının adanmışlığı ne zaman boyut değiştirecek ya da cinnete dönecek merakıyla soluksuz izleten; baştan sona karizma film. bu kadar dingin olup da böylesine gerebilmesi bile başarılı sayılması için yeterli sebep bence. sinematografinin başarısı ve konunun çarpıcılığını saymıyorum bile son olarak, hayret, bu film konusuna göre çok sessiz geçmiş gitmiş bu coğrafyadan. baya bi gürültü patırtı malzemesi var oysa ki.
report_problem
4 yıl önce
Boddah profil resmi
Boddah
Öyle ağır aksak bir grilikte aktı gitti güzelim film.Size de puslu bir zihin hediye edip finalini yaparak.Eva Green in o delişmen bakışlarına burada da şahit oldum.Seviyorum bu kadını fazlaca hemi de.
report_problem
4 yıldan fazla önce
AlperenCam profil resmi
AlperenCam
The Dreamers'ta nasıl ''etik nedir?'' sorusunu sordurabildiyse yine aynı soruyu defalarca kez sordurdu aşık olunası kadın.
report_problem
4 yıldan fazla önce
selinblgn profil resmi
selinblgn
"Gitmiş olman hala burada olmadığın anlamına gelmiyor " ve film bunu kanıtlıyor .Mekanlar çok güzel seçilmiş ve güzel manzaralar var . Değişik bir hikaye ...
report_problem
4 yıldan fazla önce
neway profil resmi
neway
Neresinden tutsam elimde kalan, hayretle izlediğim bir film oldu.
report_problem
5 yıl önce