Dölyatagi (Womb) (2010)

Dölyatagi (2010)Womb

Puan 9.0 / 10
Senin Puanın
Etiketler Dram, Bilim Kurgu, Romantik
Yönetmen
Dil
İngilizce
Ülke
Almanya
Süre
111 dakika
45
2
137
114
Rainbow profil fotoğrafı
Rainbow
Ben bu filmi izlemeye neden geç kalmışım acaba. Film gerçekten çok güzeldi. Böyle filmleri çok sevdiğimden bayıldım desem yeridir. 'İnsan aşkı için neleri göze alabilir ?' Şaşkınlıkla, merakla izledim.
error_outline
8 ay önce
Sefa profil fotoğrafı
Sefa
Güzel mekanlarda çekilmiş çok değişik bir film. Ahlaki değerlerin sınırlarını zorlayan , empati içinde bırakan bir yapım olmuş. Finali ise tamamen bir boşluk. Çok ağır işlesede izlenecekler arasına girmeli.
error_outline
yaklaşık 4 yıl önce
eminuk profil fotoğrafı
eminuk
Eva Green gerçekten bir şaheser. Evet filmin konusu ilginçti, görüntüler muazzamdı ama rahatlıkla söyleyebilirim ki, Eva olmasa bunlar bir hiç. Empati deryasında boğulmak üzereyken bitti film. Böyle bir fedakarlığı ancak bir anne sergileyebilir. O yönden isabetli bir seçim olmuş bu ilişki. Hastalıklı sayılabilecek bazı durumlar hariç, verdiği duyguyu sonuna kadar aldım. Oldukça başarılı.
error_outline
neredeyse 5 yıl önce
magusniger profil fotoğrafı
magusniger
bana biraz black mirror dizisini anımsattı.
error_outline
yaklaşık 5 yıl önce
otekiben profil fotoğrafı
otekiben
bilimin ve teknolojinin gelişimi ahlaki ve psikolojik gelişimin önünde giderse neler olabilirin cevabını kendince vermeye çalışan; kadının adanmışlığı ne zaman boyut değiştirecek ya da cinnete dönecek merakıyla soluksuz izleten; baştan sona karizma film. bu kadar dingin olup da böylesine gerebilmesi bile başarılı sayılması için yeterli sebep bence. sinematografinin başarısı ve konunun çarpıcılığını saymıyorum bile son olarak, hayret, bu film konusuna göre çok sessiz geçmiş gitmiş bu coğrafyadan. baya bi gürültü patırtı malzemesi var oysa ki.
error_outline
6 yıldan fazla önce
Boddah profil fotoğrafı
Boddah
Öyle ağır aksak bir grilikte aktı gitti güzelim film.Size de puslu bir zihin hediye edip finalini yaparak.Eva Green in o delişmen bakışlarına burada da şahit oldum.Seviyorum bu kadını fazlaca hemi de.
error_outline
neredeyse 7 yıl önce
AlperenCam profil fotoğrafı
AlperenCam
The Dreamers'ta nasıl ''etik nedir?'' sorusunu sordurabildiyse yine aynı soruyu defalarca kez sordurdu aşık olunası kadın.
error_outline
neredeyse 7 yıl önce
selinblgn profil fotoğrafı
selinblgn
"Gitmiş olman hala burada olmadığın anlamına gelmiyor " ve film bunu kanıtlıyor .Mekanlar çok güzel seçilmiş ve güzel manzaralar var . Değişik bir hikaye ...
error_outline
yaklaşık 7 yıl önce
neway profil fotoğrafı
neway
Neresinden tutsam elimde kalan, hayretle izlediğim bir film oldu.
error_outline
7 yıldan fazla önce