Mucize (Wonder) (2017)

Mucize (2017)
Wonder

Puan Like 8.3 / 52 kullanıcı
Senin Puanın
Yönetmen
Ülke
ABD
Süresi
113 dakika
Melkor profil resmi
Melkor
İyi yazılıp oynanmış tatlı filmler gibisi yok.
17 gün önce
Rainbow profil resmi
Rainbow
Anlamlı bir film verilmek istenen mesaj güzel işlenmiş .
9 ay önce
Lioness profil resmi
Lioness
Çok sevimli sıcacık bir aile filmi ^^
10 ay önce
.SimS. profil resmi
.SimS.
samimi , anlamlı çok güzel bir aile filmiydi , sıkılmadan keyif alarak izledim . ailecek izlenecek güzel yapımlardan biri bence :)
10 ay önce
filmbaz profil resmi
filmbaz
bomboş bir film 8 yaşındaki çocuğunuz izleyebilir
1 yıl önce
brcayd profil resmi
brcayd
İzlediğim en güzel en samimi en içten filmdi sanırsam.Hiç bitmesin istedim gerçekten.Yönetmen Auggie'nin ve çevresindeki herkesin hemen hemen neler hissettiğini neler düşündüğünü bize en samimi biçimde ifade etmiş.Normalde bi karakterden başka bir karaktere geçince filmden ister istemez filmlerden koparım ama bu filmde hiç de oyle bir şey yaşamadım.Tam acaba o karakter ne hisseti ne düşündü derken cevabımı aldım.Bu da burda dursun ben bu filmi daha pek çok kez izlerim :)
1 yıldan fazla önce
tugced profil resmi
tugced
İnanılmaz tatlı içten ve gerçek bi filmdi, çok sevdim!
1 yıldan fazla önce
dilber34 profil resmi
dilber34
ne kadar güzel bir filmdi baya bildiğin sulugöz izledim hem de tek sahnede değil insanın kalbine dokunan pek çok sahne vardı. farklı bakış açılarından anlatılması da harika olmuş..izlenmeli
1 yıldan fazla önce
phoebe profil resmi
phoebe
Anlamlı, sıkılmadan izlenecek bir aile filmi çok beğendim.
1 yıldan fazla önce
Hollyy profil resmi
Hollyy
Şüphesiz ki gönlümün oscarı Wonder'ın Auggie'nin. İnsana iyi gelen, düşündüren,zaman zaman güldüren zaman zaman da gözlerimin dolmasına sebep olan harika bir dram filmi.
1 yıldan fazla önce
M.Naci profil resmi
M.Naci
Bilmem ki nasıl anlatsam. Bir çocuk aslında herkes gibi. Yaşadığı dünya, düşünceleri, duyguları ve hayalleriyle tamamen sıradan bir çocuk. Tabi ufak bir ayrıntı var. Aynı zamanda yüzünde doğumuyla başlayan bir ameliyat serisinden arda kalan bozuklukla yaşamak zorunda olan sıradan bir çocuk. Okula başlamasıyla hayatı değişen bu ufaklık, bir yandan insanların bakışları, aşağılamaları, hakaretleri ve daha bir sürü şeyle mücadele ederken bir yandan da bu insanların hayatlarını değiştirecektir. Ve bunu sadece nezaketi, zekası, hayal dünyası ve güzel kalbiyle başaracaktır. İzlerken çoğu noktada durup düşüneceğiniz, gerçekten dolu dolu bir metni olan ve farklı bakış açılarıyla şekillenen harika bir film. Farklı bakış açılarından kastım ise olaylar sadece çocuğun bakış açısıyla değil, farklı kişilerin bakış açılarıyla da ele alınmış. Film bölümler halinde bu bakış açılarını da yansıtıyor bizlere. Baştan çok kızdığınız karakterlerin dahi iç dünyalarına göz attıkça çok farklı duygular keşfediyorsunuz. Oyunculuklara göz atacak olursak; Julia Roberts nedense bir türlü ısınamadığım bir yüz. Anne rolünü iyi canlandırmış ancak beni çok da tatmin etmedi. Owen Wilson da her zamanki matrak tavırlarıyla baba rolünde karşımızda. Çok çok iyi bir performans sergileyerek beni şaşırttığını ifade etmeliyim. Bu filme tam olmuş bence. Ve son olarak Jacob Tremblay.. Geleceğin çok parlak çocuğum. Room filminden sonra yine harika bir yapımla parlamayı başardı ufaklık. Özetle kaçırılmaması gerekenler listesinde yerini alacak güzel, keyifli ve yer yer hüzünlü bir film. İzlemenizi şiddetle tavsiye ediyorum. Şimdiden iyi seyirler :)
1 yıldan fazla önce
likeacloud profil resmi
likeacloud
Çoook güzel bi filmdi. Karakterlerin hepsi çok başarılı ele alınmış. Her yaştan gruba hitap ediyor. Bireysel farklılıklara, arkadaş ilişkilerine, aile rollerine değinen keyifle izlecek bir film. Mutlaka izleyin :)
1 yıldan fazla önce
Raziye. profil resmi
Raziye.
''..Zorlu bir mücadele veren herkese karşı nazik olun.Ve insanların aslında nasıl biri olduğunu görmek istiyorsanız tek yapmanız gereken, bakmak.''ya senin mücadeleyle işin olmamalı,minicik bir kalbin bu kadar üzülmeye ne hakkı var diyor insan izlerken.Harika film,her sahneyi keyifle ve en çokta gözlerim dolu dolu izledim.İZLEYİN MİLLET,ASLA ERTELEMEYİN!:))
1 yıldan fazla önce
BirKusOlsam profil resmi
BirKusOlsam
Bu filmin kıyıda köşede kalmaması gerek. İzlenmesi ve özellikle çocuklara izletilmesi gerek bence. Hissettirdikleri, verdiği mesajları, anlatımı, oyunculukları güzeldi. Tüm duyguları yaşatmayı başarabilen bir film. Belki süresi daha kısa olabilirdi. Sıkmıyor ama bazı sahnelerde ''ne gerek vardı'' dedirtiyor. Bunlar dışında benim beğendiğim bir yapım oldu.. 8/10
1 yıldan fazla önce
burcst profil resmi
burcst
İnsanlar hakkında bir yargıya varmadan önce durup bir bakmak gerektiğini olabilecek en iyi şekilde anlatan harika bir film.Çok etkilendim ve son zamanlarda izlediğim en iyi dram filmiydi.En önemli özelliği de sadece bir karakter üzerine yoğunlaşmayıp diğer karakterleri de sırayla merkeze almış, onları da çözümlemiş ve hatta izleyiciye çözümletmiş olması.Çok güzel detaylar var.Aynı anda hem hissetmek hem düşünmek böyle filmleri izlerken mümkün oluyor sanırım.Wonder harikaydı!
1 yıldan fazla önce