Mucize (Wonder) (2017)

Mucize (2017)Wonder

Puan 8.5 / 10
Senin Puanın
Yönetmen
Dil
İngilizce
Ülke
ABD
Süre
113 dakika
198
2
345
97
Sefa profil fotoğrafı
Sefa
Muazzam bir eser. Harika oyunculuklar ve konuya sahip. Herkes çok iyi oynamış. Güzel bir farkındalık projesi. O kadar çok mesaj veriyor ki hangisini anlatayım bilemedim. Çok içten ve samimi içinizde bir şeyler uyandıran bir yapım. Bayıldım. Çok etkileyiciydi. 8/10
error_outline
1 yıldan fazla önce
serkan2335 profil fotoğrafı
serkan2335
Tavsiye üzerine izlediğim bir filmdi.Herşeyiyle mükemmel.Filmde ön yargı,Empati,Sempati gibi derslik bir durum sergilleniyor. Çok başarılı bir yapım olmuş.Bende bu güzel filmi tavsiye ediyorum.
error_outline
2 yıldan fazla önce
Insomniac profil fotoğrafı
Insomniac
Baştan sona kadar yer yer beni ağlatan, boğazımı düğümleyen fakat bir o kadar da tebessüm ettirmiş ve umudumu tazeleyen bir film oldu. Değindikleri her konu için güzel atışlar yapmışlar; ebeveynlik, kardeşlik, arkadaşlık, es geçemem "hayvan sevgisi" ve en önemlisi farklılıklar nedeniyle dışlanmak... Vurgulamak istedikleri hiçbir sahnede aşırıya kaçmamışlar ve bu haliyle de oldukça doğal olmuş. Kesinlikle izlenmeli...
error_outline
2 yıldan fazla önce
Shelby profil fotoğrafı
Shelby
Çok iyi film yapmış çapıtlar. Julia Roberts harikalar yaratmış.
error_outline
3 yıldan fazla önce
arifcicek profil fotoğrafı
arifcicek
Farkına geç vardığım bir film oldu. Fazlaca dram mevcut olsa bile güzel bir aile filmidir. Fiziksel yaşadığı zorlukları psikolojik olarak yaşayan bir çocuk, anne, baba, abla... çok güzel işlenmişti. Çok beğendim.
error_outline
3 yıldan fazla önce
satir.arasi profil fotoğrafı
satir.arasi
Çok çok keyifli bir filmdi. Ailece izleyecek film arayanlara tavsiye edilir.
error_outline
neredeyse 4 yıl önce
rusyena profil fotoğrafı
rusyena
bu filmi sevdiyseniz 2018 - Polonya yapımı twarz (yüz) filmini de izleyin.
error_outline
yaklaşık 4 yıl önce
eminuk profil fotoğrafı
eminuk
Çoğunlukla olması gerekenin yaşandığı, göz yaşlarınınsa tatlı sahnelerde döküldüğü umut verici bir film olmuş. Vıcık vıcık dram yok, düşene tekme üstüne tekme vurulduğu sahneler abartılı ölçüde değil. Kısacası ölçüyü kaçırmamış. Bu filmi izlerken her ne kadar güzel duygular hissettiysem de, kendi öğrencilerim arasında da çokça şahit olduğum, fiziksel deformasyonu auggie kadar bile olmadan,auggi'nin yaşadığının kaç katını yaşayan, Onun şansının yarısına bile sahip olmayan diğer çocuklara üzüldüm. Çünkü Auggie zeki, eğlenceli, belli bir gelir seviyesine sahip ve muhteşem bir ailesi var. Bu özellikler O'nu daha kabul edilebilir kılıyor. Gerçek hayatta hem fiziksel hem de davranışsal eksikliği olan çocuklar maalesef ki kolay kolay kabul görmüyor. Güzel bir filmden duyar kasmış oldum ama elimde değil konu sürekli karşılaştığım olaylar üzerine kurulu. Çok uzatmadan güzel bir film yapmışlar deyip bitireyim en iyisi.
error_outline
4 yıldan fazla önce
Melkor profil fotoğrafı
Melkor
İyi yazılıp oynanmış tatlı filmler gibisi yok.
error_outline
4 yıldan fazla önce
Rainbow profil fotoğrafı
Rainbow
Anlamlı bir film verilmek istenen mesaj güzel işlenmiş .
error_outline
5 yıldan fazla önce
Lioness profil fotoğrafı
Lioness
Çok sevimli sıcacık bir aile filmi ^^
error_outline
5 yıldan fazla önce
.SimS. profil fotoğrafı
.SimS.
samimi , anlamlı çok güzel bir aile filmiydi , sıkılmadan keyif alarak izledim . ailecek izlenecek güzel yapımlardan biri bence :)
error_outline
5 yıldan fazla önce
filmkolaj profil fotoğrafı
filmkolaj
bomboş bir film 8 yaşındaki çocuğunuz izleyebilir
error_outline
5 yıldan fazla önce
brcayd profil fotoğrafı
brcayd
İzlediğim en güzel en samimi en içten filmdi sanırsam.Hiç bitmesin istedim gerçekten.Yönetmen Auggie'nin ve çevresindeki herkesin hemen hemen neler hissettiğini neler düşündüğünü bize en samimi biçimde ifade etmiş.Normalde bi karakterden başka bir karaktere geçince filmden ister istemez filmlerden koparım ama bu filmde hiç de oyle bir şey yaşamadım.Tam acaba o karakter ne hisseti ne düşündü derken cevabımı aldım.Bu da burda dursun ben bu filmi daha pek çok kez izlerim :)
error_outline
neredeyse 6 yıl önce
tugced profil fotoğrafı
tugced
İnanılmaz tatlı içten ve gerçek bi filmdi, çok sevdim!
error_outline
neredeyse 6 yıl önce