Dönme Dolap (Wonder Wheel) (2017)

Dönme Dolap (2017)
Wonder Wheel

Puan Like 5.7 / 6 kullanıcı
Senin Puanın
Yönetmen
Ülke
ABD
Süresi
101 dakika
starch Usta yönetmen Woody Allen imzalı film 1950'lerde Coney Adası'nda geçiyor.1950'lerde Coney Island, New York'ta yaşayan Ginny (Kate Winslet) bir zamanlar oyunculuk yapmış olsa da artık garson olarak çalışan, atlı karınca operatörü Humpty (Jim Belushi) ile pek de mutlu olmayan bir yaşam süren orta yaşa yaklaşmış bir kadındır. Gizliden gizliye genç ve yakışıklı cankurtaran Mickey'den (Justin Timberlake) hoşlanmaktadır. Ancak günün birinde hiç beklenmedik birşey olur, Humpty'nin yıllardır görmediği kızı Carolina (Juno Temple) çıkagelir. Peşindeki gangster kocasından kaçmak için babasının evine sığınan Carolina, Ginny ve Humpty'i de tehlikeye atmıştır, üstelik o da oyun yazarı olma hayalleri kuran Mickey'den hoşlanmaya başlamıştır. Dram türü filmin başrollerini Kate Winslet, Juno Temple ve Justin Timberlake üstleniyor. Filmin kadrosunda Max Casella, Debi Mazar, Jim Belushi, Geneva Carr, Tony Sirico ve Steve Schirripa gibi isimler de yer alıyor.

Yorumlar

Bhrpst profil resmi
Bhrpst
Evet bence de renkler ve kate winslet.
8 ay önce
otekiben profil resmi
otekiben
böylesine karikatürize edilmiş abartılı bir hikayede bu kadar muhteşem karakterler yaratabildiği için woody allen'a; ve o karakterlerden birine muhteşem oyunculuk ile can verdiği için kate winslet'a saygı duydum.
12 ay önce
Philosophy profil resmi
Philosophy
Woody Allen'in o sevdiğimiz filmleri gibi olmasada idare ederdi. Filmin rengi ve konuya göre şekillenişte renklerin geçişleri iyidi. Kate Winslet'in oyunculuğu filme artı puan katmış, çok iyidi. Ama beklentisiz izlemenizi tavsiye ederim.
1 yıldan fazla önce
breathtime profil resmi
breathtime
Sonunda çalan şarkı biraz daha duygusal bir şarkı olsaydı tam anlamıyla benim için muazzam bir film olacaktı.
1 yıldan fazla önce
Hollyy profil resmi
Hollyy
Senaryo açısından biraz zayıf bulsamda sinematografi ve sanat yönetmenliğini cok begendim. Rengarenk bir film olmuş Kate Winslet'in oyunculuğunuda çok begendim.
1 yıldan fazla önce

Wonder Wheel filmini beğenenler

Wonder Wheel filmini içeren raflar

Wonder Wheel filmi hakkında ilgi çekici içerikler