Kutup Yildizi (Wonderstruck) (2017)

Kutup Yildizi (2017)Wonderstruck

Puan Yeterli oy sayısına ulaşılamadı
Senin Puanın
Etiketler Dram, Gizem
Yönetmen
Dil
İngilizce
Ülke
ABD
Süre
116 dakika
4
0
12
18
otekiben profil fotoğrafı
otekiben
nereye bağlanacağına dair merakımı ve etkileyici son beklentimi zirveye çıkardığı için ağır aksak akışını başarılı buldum. her ne kadar beklediğim mükemmel finalle karşılaşmasam da - bu tarz bağlamaları çok sevdiğimden olabilir- azıcık da olsa etkiledi. çok çok vurucu bir final hayali kurmadan izleyenlere güzel zaman geçirtebilir.
error_outline
1 yıldan fazla önce
yazcsefa profil fotoğrafı
yazcsefa
Daha etkileyici bir yapım bekliyordum açıkçası. Beklenti olmadan sabırla izlenirse hiç de fena olmayan bir yapım. Kurgu olarak faklı bir şeyler çıkmış ortaya. Benim için tam anlamıyla ''vasat'' bir filmdi. Ayrıca alttaki yorum aklımdan geçen birçok şeyi söylemiş. Daha fazla söze gerek yok :))
error_outline
neredeyse 3 yıl önce
Philosophy profil fotoğrafı
Philosophy
Film buram buram emek kokuyor ama başlarda sıkılıyorsunuz. Parçadan bütüne giden bir yöntem işlemişler. Hikâyedeki gizem biraz bu sıkıcılığa neden olmuş. İlk bir saat insanda darlanma bırakırken artık bitse diyip dururken son yarım saat nasıl geçti anlamadım. Son yarım saati çok güzeldi ve bazı kısımlara hayran kaldım. Beğendim beğenmedim mi emin değilim ama bir nedenden dolayı biraz beğenmiş olabilirim. Deaf temasıda var.
error_outline
3 yıldan fazla önce