Would You Rather (2012) afişi

Would You Rather (2012)

Puan En az 5 oy gerekli
Senin Puanın
Etiketler
Yönetmen
Ülke
ABD
Süresi
93 dakika

Yorumlar

Insomniac profil resmi
Insomniac
Eksik buldum filmi. Fikir her ne kadar güzel olsa da daha etkileyici olabilirdi, maalesef başaramamışlar. Ne gizem ne gerilim ne de oyunculuklar yavan kalmış. Benzer senaryoya sahip daha güzel örnekler var...(5.0)
1
1 yıl önce
sabriayes profil resmi
sabriayes
ne gizem, ne korku türünde. gerilimin dozuysa benim beklediğim düzeyde degildi. fikir güzel fakat büyük kısmı tek mekanda geçen bi film için senaryoda olması gereken yaratıcılık malesef bu filmde yok. bu açığı da sürpriz sonla izleyiciyi etkileyerek kapatmayı düşünmüşler sanırsam ama filmi ortalama gerilim filmi olmaktan kurtaramamışlar malesef.
3
1 yıldan fazla önce
phoeniks profil resmi
phoeniks
acaip bir filmdi bana sınav(exam) filmini anımsattı, çok şaşırtıcı psikoljik gerilimin yüksek olduğu sonu şok şok şok bir filmdi, kaliteliydi.
6
1 yıldan fazla önce
yazcsefa profil resmi
yazcsefa
Gerçekten başarılı br filmdi. Senaryo çok hoşuma gitti. Film öyle çok rahatsız edici bir film değil genellikle psikolojik bir gerilim atmosferi ortamı var filmde. Finaliyle favorilerim arasına girdi. Kesinlikle bu gölgede kalmış ederi öneririm. Ayrıca Gotham' ın Penguin 'i Robin Taylor' ın performansı her ne kadar kısa olsa da kayda değerdi.
4
2 yıldan fazla önce
UnknownUser00 profil resmi
UnknownUser00
filmde afişi kadar aşırı rahatsız edici sahneler yok öyle. hayırsever olarak görünen bir adam yardıma ihtiyacı olan insanları evine davet eder ve onları oyun oynamaya zorlar, sonunda bir kişi hayatta kalacaktır..film insanların ne kadar bencil ve acımasız olabileceğini de gösteriyordu. ben çok beğendim finali ile aklımda kalanlardan..
4
3 yıldan fazla önce

Would You Rather filmini beğenenler

Would You Rather filmi hakkında ilgi çekici içerikler