Titanlarin Öfkesi (Wrath of the Titans) (2012)

Titanlarin Öfkesi (2012)
Wrath of the Titans

Puan En az 5 oy gerekli
Senin Puanın
Yönetmen
Ülke
İspanya
Süresi
99 dakika
pinkbutterfly profil resmi
pinkbutterfly
güzel ama ilki daha güzeldi.. bu filme puanım : 7.0
12 ay önce
kaptankaptanim profil resmi
kaptankaptanim
Andromeda değişmiş böyle devamlılık bozan durumları filmlerde sevmiyorum. Bunun haricinde diğer tanrılara ne oldu çok eksik kalan bölümler var. İlk filmin adı zaten fiyaskoydu filmde bir tane bile titan olmamasına rağmen bu filmin de adı titanların öfkesi; filmde titanlar değil bir tek Kronos var. Hikayeler çok yarım yamalak anlatılıyor. Bazı sahneleri filme adapte etse de beklentimin çok çok altında diyebilirim.
1 yıldan fazla önce
mtufan profil resmi
mtufan
spoiler sayılabilir--------> tanrı tasvirini daha insancıl yapmak için efektlerini kısmışlar ve tanrıların da ölebileceğini göstermişler. poseidon u çabuk harcadılar. ares in motivasyonu başarılı fakat güç dengesini beğenmedim. ares in perseus u dövdüğü sahnenin uzunluğu ares ile perseus ve perseus ile insan arasındaki farkın boyutlarını gösteriyor. ares in ölümcül darbeyi tahta kılıççık ile almasını garipsedim. illa işe yarayacak o.
grafik özellikleri ve oyuncular ilk film gibi kaliteli. tanrıların silahlarını yapan ve tartarusun mimarı hephaestus u görünce ahaa bill nighy dedim. adamı öyle tanımışım ki oynadığını bilmeden ve sakallarına rağmen tanıdım. çatlak tanrı rolü yakışmış. diğer yandan poseidon un oğlu olarak toby kebbell de iyiydi. gerçi o da çabucak gaza geldi ya. toby ye daha çok sahne verilmeliydi. en azından biraz savaştığını görseydik dedim. prenses değişmiş, rosamund pike daha iyi olmuş bence. ilk filmde hadesi öldürecekti, kraken le yetindi. filmin geldiği yere bak. bir tek hades kaldı. ayrıca büyük güçler, uzun sakallar. bir bağlantı var gibi. akıcı bir şekilde izlediğim beğendiğim bir seri.
neredeyse 3 yıl önce
.SimS. profil resmi
.SimS.
görsel efektler en azından tanrı kısımları için söylüyorum gerçekten çok kötüydü çok bozmuştu ilk film çok daha iyiydi
5 yıldan fazla önce