Korku Kapani 2: Ölüm Çikmazi (Wrong Turn 2: Dead End) (2007)

Korku Kapani 2: Ölüm Çikmazi (2007)
Wrong Turn 2: Dead End

Puan En az 5 oy gerekli
Senin Puanın
Etiketler Gerilim, Korkutan, Suç
Yönetmen
Ülke
ABD
Süresi
93 dakika
FairyTalee Albay Dale Murhpy emekli deniz kaptanı olup reality şov yapmaktadır.Batı Virginia’nın uzak bir köşesinde yaşamaya çalışmaktadır.Yamyam olan bir ailenin akşam yemeğinde onları yemeyi planladığını anlayınca şov tam bir kabusa dönüşür.

Yorumlar

Ricky.McFloyd profil resmi
Ricky.McFloyd
Korkunç değil ama eğlenceli bir film diyebilirim. Yani korku filmi öğrelerini barındırmasından ve güzel kullanmasından dolayı. Tabiki iz bırakan bir film değil açıp tekrar izleyeceğim bir film de değil ama fena da zaman geçirmedim orta halli bir filmdi. Bolca kan ve mide bulandırıcı sahne içeriyor :D ilk filmden daha başarılı olmuş. 6/10
1 yıl önce
yazcsefa profil resmi
yazcsefa
İyi bir devam filmi olmuş. Bol bol kan var ve bazı sahnelerde az daha kusuyordum. İğrençlik biraz abartılmış gibi ama oldukça da gerçekçiydi bu tür kanlı sahneler. Bu tür hayatta kalma gerilimlerini seviyorum bu d çok iyi olmuş. Bazı mantık hatalarına rağmen serinin ilk 2 filmini rahatlıkla öneririm. Sanırım en azından bir filmini daha izlerim.
3 yıldan fazla önce
eskon profil resmi
eskon
korku severler tereddüt etmeden izlesin
4 yıl önce
UnknownUser00 profil resmi
UnknownUser00
ilk filmi izleyin ve diğer serilerine hiç bulaşmayın. inanılmaz kötü bir devam filmi
4 yıldan fazla önce
TARIK59 profil resmi
TARIK59
Emekli deniz komutanı Albay Dale Murphy (Henry Rollins) tarafından yapılan reality şovun katılımcıları Batı Wirginia’nın uzak bir köşesinde yaşam savaşı vermektedir. Ama yaratılıştan yamyam olan ailenin onları akşam yemeğinde yemeyi planladıklarını anladıklarında şov kabusa dönüşür.
4 yıldan fazla önce

Wrong Turn 2: Dead End filmini beğenenler

Wrong Turn 2: Dead End filmi hakkında ilgi çekici içerikler