X-Men (2000)

X-Men (2000)

Puan 8.0 / 10
Senin Puanın
Yönetmen
Dil
İngilizce
Ülke
ABD
Süre
104 dakika
642
6
3129
75
arifcicek profil fotoğrafı
arifcicek
Jean Grey'in hastasıyız ama yine de Marvel içinde ne bir Spider ne de bir avengers serisidir. Wolverine al içinden hikaye yavan kalır. Ama yine de fantastik film sevenler için her şeyin başladığı yer işte. Bir mutant okulu, insanları seven mutantlar ve sevmeyen mutantların mücadelesini anlatan serinin ilk filmi.
error_outline
5 ay önce
Sefa profil fotoğrafı
Sefa
X-men evreninin başlangıcı. Zamanında izlerken çok ama çok keyif aldığımı hatırlıyorum. Süper-hero evrenleri içerisinde burası farklı bir evren mutlaka izlenmeli.
error_outline
1 yıldan fazla önce
Sezgii profil fotoğrafı
Sezgii
İzlemek için hayli geciktiğim bir film. Kurgusu, hikayeyi aktarışları, oyuncular hepsi çok güzeldi. 2000 yılına oranla çok başarılı buldum. Serinin devamı için beklentilerim yükseldi. Herkesin neden bu kadar X-Men'ci olduğunu anlamış oldum böylece. ^^
error_outline
yaklaşık 5 yıl önce
KlaketKafa profil fotoğrafı
KlaketKafa
Yıllardır öyle ya da böyle bir şekilde karşıma çıkmış olan seriyi hiç adam akıllı oturup da izlememiştim. Kayıpmış şimdi fark ettim. Devam filmlerini de büyük bir keyifle izleyeceğime inanıyorum.
error_outline
5 yıldan fazla önce
Ricky.McFloyd profil fotoğrafı
Ricky.McFloyd
Bugüne kadar ilginç bir şekidle hiç bir yerde izlemediğim bir seri x-men. Biraz da ilgimi çekmeyişinden uzak kalmıştım ama beklentimden çok daha güzeldi. Başlangıç filmlerinin klasik sorunu ilk bir saat pek bir aksiyon olmasa da bir başlangıç filmi için oldukça iyiydi. Devamına da bakalım :) 7,5/10
error_outline
5 yıldan fazla önce
Brook profil fotoğrafı
Brook
Kesinlikle efsanenin başlangıcı! Gayet güzel, akıcı, seyir zevki yüksek bir filmdi. Marvel bir kere her anlamda güzel işte! İzleyin :)
error_outline
5 yıldan fazla önce
CANERAHMET profil fotoğrafı
CANERAHMET
efsanenin başlangıcı
error_outline
neredeyse 7 yıl önce
.SimS. profil fotoğrafı
.SimS.
beğendiğim ve sevdiğim seriler arasında , değişik bir konusu olması diğer yapımlardan ayırıyor tabi
error_outline
7 yıldan fazla önce