X-Men: Geçmis Günler Gelecek (X-Men: Days of Future Past) (2014)

X-Men: Geçmis Günler Gelecek (2014)
X-Men: Days of Future Past

Puan Like 7.9 / 18 kullanıcı
Senin Puanın
Yönetmen
Ülke
ABD
Süresi
132 dakika
Brook Süper kahramanlar ekibi X-Men, dünyayı bu büyük felaketin etkilerinden korumak üzere Wolverine'i zamanda yolculukla geçmişe gönderir ve bu vahim olayı engelleye çalışır. Amaç, dünyadaki tüm canlı türlerinin geleceğine yön veren önemli bir tarihi olayı engellemektir. Kahramanlarımız, gençlik günlerindeki halleriyle omuz omuza çarpışmak, hem geçmişte hem de günümüzde büyük bir mücadele vermek zorundadır.

Yorumlar

alicancam profil resmi
alicancam
klasik x men :)
2 yıldan fazla önce
Sezgii profil resmi
Sezgii
Serinin son iki filmi efsane olmuş. Ard arda izleyince bağlantılar hiç kopmuyor zaten. Çok farklı bir kapıya çıkardılar finalde. Görsel olarak, geçmiş-gelecek bağlantısı olarak şahane buldum. ^^
neredeyse 3 yıl önce
Ricky.McFloyd profil resmi
Ricky.McFloyd
Yine çok iyi bir film olmuş. Hikaye ve akış olarak çok başarılı. Ayrıca eski ve yeni nesli birleştirip çok geniş ve iyi bir oyuncu kadrosuyla iyi iş çıkarmışlar. Wolverinesiz filmler nasıl olacak çok merak ediyorum çünkü çok özel bir karakter ve performans. Magneto da her filmde daha fazla hayranlığımı kazanıyor.
3 yıl önce
Brook profil resmi
Brook
Kesinlikle serinin en iyi filmi. :) Her anlamda hem de. Geçmişle olan bağlantılar ve serinin önceki filmlerinden hiç kopmamış diyebiliriz. En ufak bir boşluk dahi bırakmamışlar konuda. Teknik anlamda da muhteşemdi. Seri olarak mutlaka izleyin hala izlemediyseniz. Art arda tekrar yapmak başka güzel bu arada :D
3 yıldan fazla önce
lews profil resmi
lews
Herkesin dediği gibi serinin en iyi filmi , ilk 3 lemeyle arasında bazı kopukluklar olsada eski ve yeni karakterleri birarada çok güzel işlemiş.
3 yıldan fazla önce
untildawn profil resmi
untildawn
Serinin açık ara en iyi filmi
3 yıldan fazla önce
arifcicek profil resmi
arifcicek
Serinin en güzel filmi diyebiliriz. Ayrıca profesörün ve Erik'in gençlik halleri süperdi.
4 yıl önce
sabriayes profil resmi
sabriayes
herkes solemis ama hakikaten serinin iyi filmi..
4 yıldan fazla önce
Saphire profil resmi
Saphire
Serinin en iyi filmiydi gerçekten. Sıkıldığım bi sahne dahi yoktu. Her dakikası heyecanlıydı :))
4 yıldan fazla önce
XnG88 profil resmi
XnG88
tanrı marveli kutsasın :D
neredeyse 5 yıl önce
.SimS. profil resmi
.SimS.
film beklediğimden daha güzeldi şaşırtıcı bir seri olarak başladı öyle gitmeye de dewam ediyor , özellikle filmin sonu çok şaşırtıcıydı . devamının da gelecek olmasına sevindim doğrusu :)
neredeyse 5 yıl önce
Semraykut78 profil resmi
Semraykut78
.
neredeyse 5 yıl önce
bahmetp profil resmi
bahmetp
Sentineller çok iyiydi hatta matrixtekilerden bile. hayran kaldım.
neredeyse 5 yıl önce
Deniz.c profil resmi
Deniz.c
İzlediğim en sağlam X-men diyebilirim. Oyuncular yıldızlar karması hikaye zaten artık kült olmuş görsellikten de Marvel filmi olduğu belli. Tavsiye edilir
neredeyse 5 yıl önce
lumosmaximaa profil resmi
lumosmaximaa
Daha ne kadar devam edebilir diyorum ama her filmin sonu diğer filmler için heyecanlanmama neden oluyor. Film müthişti. Hikaye çok iyi. Her ne kadar geçmişe dönüş olsa da insanın kafasında pek boşluk oluşmuyor. Zaten bir anda içine çekiyor. Bu kez filmden klasik bir marvel filmi olarak jenerikten sonra sahne beklemedim(ama izlemeye devam ettim). Ve yine sürpriz bir sahne.. Yine yeni yeniden devamını sabırsızlıkla bekliyorum.. :))
neredeyse 5 yıl önce
sevgi96nur profil resmi
sevgi96nur
:D
5 yıl önce
AlpT.001 profil resmi
AlpT.001
Serinin en iyi filmi.
5 yıl önce
Poker profil resmi
Poker
Şu ana kadar yapılmış en iyi süper kahraman filmidir.Tüm karakter doğru olmuş.Kesinlikle gözünüzü kırpmadan izleyeceksiniz
5 yıl önce
Poker profil resmi
Poker
Şu ana kadar yapılmış eni
5 yıl önce
Ovuzo profil resmi
Ovuzo
Marvel evreni ne kadar geniş ve her bir karakteri ne kadar her proje için yeniden şekillendirilmeye müsaitse X Men de bundan nasipleniyor. İlk üçlemenin ardından gelen X Men: First Class ile seri en başa dönmüştü. Bu yeni filmin oyuncu kadrosu da eski yeni pek çok oyuncuyu barındırıyor ve insanlara mutantlar, mutantlarla mutantlar şeklindeki kombinasyonlarla bizleri bilim kurgu aksiyonunun evrenine davet ediyor.
5 yıldan fazla önce

X-Men: Days of Future Past filmini beğenenler

X-Men: Days of Future Past filmi hakkında ilgi çekici içerikler