Yeralti (Inside) (2012) afişi

Yeralti (2012)
Inside

Puan Like 420736f74984641283fb4653fb9afe852723a183e63bea64e60fbd53aa48904e 7.0 / 5 kullanıcı
Senin Puanın
Yönetmen
Ülke
Türkiye
Süresi
107 dakika
Sezgii Muharrem sevmediği eski arkadaşı ile kozlarını paylaşmak üzere emrivaki ile kendisini akşam yemeğine davet ettirir. Eve gelmesiyle birlikte tartışmaya başlayan eski arkadaşlar eteklerindeki tüm taşları dökeceklerdir.

Yorumlar

Sophie profil resmi
Sophie
Karakterin yaşadığı duyguları içimde tek tek hissettim ve yaşadım. Aldı götürdü beni. Belki de ruh halimle uyum içinde olduğundan öyleydi. Çok güzel bir uyarlamaydı.
0
1 yıldan fazla önce
Sezgii profil resmi
Sezgii
Açıkcası Yeraltından Notlar'ı Ruslar uyarlasa beğenmezdim :D Ama güzel olmuş film.Hoş Engin Günaydın cinli gibi bir şey, gelgitli. Normal hayatı da böyle diye düşünüyorum. Varoluşsal sancılar, isyanlarrrrr :D

Kitap tabii ki efsane, filme bu ağırlıkta çevirebilirdi zaten, ya da tek kişi oynayabilirdi. O da sıkıcı olurdu. ^^
2
2 yıl önce
Angelopoulos profil resmi
Angelopoulos
Muhteşem bir uyarlama. Demirkubuz'un nedense en çok eleştirilen filmlerinden.
0
2 yıldan fazla önce
VforVendetta profil resmi
VforVendetta
çok iyi bir uyarlama ve engin günaydından harika bir oyunculuk. Ayrıca kitabı okuduktan sonra film çok daha anlamlı bir hal alıyor.
0
3 yıl önce
eskon profil resmi
eskon
tam anlamıyla bir ankara filmi. ankarayı özleyenler, ankarada yaşayanlar; ankarayı yaşayanlar için...
0
3 yıl önce
lucyy profil resmi
lucyy
Zeki Demirkubuz dan yine harika bir film. Fakat ben tiyatro oyununu seyretmenizi tavsiye ederim. Nadir Sarıbacak 2 saat boyunca hiç bitmeyen bir enerjiyle yeraltından notları tek başına oyunuyor. filmi beğenen oyuna hayran kalacaktır..tabi sadece kamera açıları için izlemiyorsanız...
1
3 yıldan fazla önce
MinDFoRCe profil resmi
MinDFoRCe
dostoyevski'nin yeraltından notlar'ının uyarlaması olan bu enfes filmde birçok enstantane var. kitap film ilişkisi çerçevesinde izlenebilecek en güzel filmlerden biri. arkadaşlık üzerine engin günaydın'ın tiradını izlemek lazım. ''Her insan gerçeğin ne kadarına katlanabileceğini seçmelidir.'' der nietzsche! Gerçek derinlerdedir, kalabalık yığınların içinde değil..Derinlere inmede yol gösterebilecek bir eser..
7
3 yıldan fazla önce

Yeralti filmini beğenenler

Yeralti filmi hakkında ilgi çekici içerikler