Yesterday (2019)

Yesterday (2019)

Puan 7.6 / 10
Senin Puanın
Yönetmen
Dil
İngilizce
Ülke
İngiltere
Süre
116 dakika
30
1
67
30
Özet Fragman Beğenenler
dilber34 profil fotoğrafı
dilber34
Filmin tek güzel yanı Beatles şarkılarını dinlemek oldu..
error_outline
.SimS. profil fotoğrafı
.SimS.
Aslında ilgi çekici, farklı ve hoş bir konusu var ama başrol oyuncudan mı kaynaklı yoksa genel tüm oyunculardan mı bilmiyorum bir türlü sevemedim filmi, kendini izlettirin hoş vakit de geçirtti ama o kadar.
error_outline
eminuk profil fotoğrafı
eminuk
Son zamanlarda o kadar karanlık filmler izlemişim ki, bu film bana renk oldu resmen. Konusu çok güzel , müzikler zaten harika, film eğlenceli... ihtiyacım olan her şeyi bana verdi şu an. Izleyin, izlettirin.
error_outline
otekiben profil fotoğrafı
otekiben
öncelikle başarılı film. Normalde sistematik akışlı filmler eksiyle başlar bu bünyede ama öyle güzel bir yerden öyle fantastik bir hikaye çıkarmışlar ki kötü bir şey söylemek gelmiyor insanın içinden; eleştirilecek yönleri olsa da... hem eğlendiriyor hem duygulandırıyor. ve cidden coşturuyor. ki ben beatles hayranı da değilim.
error_outline
Laylaylom profil fotoğrafı
Laylaylom
ilginç bı filmdi ve yaşam enerjimi geri getirdi adeta. Beatles'ı yüceltmek için yapmışlar ve çokta güzel olmuş. Sadece şunu eleştirebilirim Onun dışında çok hoştu
error_outline
utkusavas profil fotoğrafı
utkusavas
Baştan sona harikaydı. Çok eğlendik. geçmişi yeniden keşfettiriyor.
error_outline
Philosophy profil fotoğrafı
Philosophy
Hakketten insan Beatles'sız bir dünya düşünemiyor. <3
error_outline
phoebe profil fotoğrafı
phoebe
Bayıldım bayıldım bayıldım... Film biter bitmez yüzümde oluşturduğu gülümsemeyle yazıyorum. İyiki herkes Beatles ı unutmuş senaryo gereği. Bu şarkıları tekrar dinlemek çok güzeldi, insanı çok eskilere götürüyor. Kaliteli müzik böyleymiş demek. Ne kadar zaman geçerse geçsin insanın içini sıcacık yapıyor. Kalbe dokunan filmlerden biriydi :)(:
error_outline
breathtime profil fotoğrafı
breathtime
"Yesterday" yorumu gerçekten güzeldi.
error_outline