Zohan'a Bulasma (You Don't Mess with the Zohan) (2008)

Zohan'a Bulasma (2008)
You Don't Mess with the Zohan

Puan Like 6.3 / 6 kullanıcı
Senin Puanın
Etiketler Komik, Absürt, Çerezlik
Yönetmen
Ülke
ABD
Süresi
113 dakika
Ricky.McFloyd Adam Sandler, hayallerinin peşinden gidip New York’ta kuaför olabilmek için kendini ölmüş gibi gösteren İsrailli üstün komando Zohan’ı canlandırıyor... Zohan teröristlere karşı savaştığı yaşamını geride bırakmak istese de, çok geçmeden insanın köklerinden kurtulmasının o kadar kolay olmadığını anlar. Ne var ki, onu alt etmeye çalışan eski ve yeni düşmanları da şunu öğrenir: Zohan’a bulaşılmaz.

Yorumlar

12th profil resmi
12th
Sanırım istemeyerek izlediğim için beğenmedim diyemeyeceğim, gerçekten benlik olmadığını düşündüğüm için beğenmedim. Çok bel altı esprileri olan, çok saçma espriler olan bi film. Müslüman ve yahudiler arasındaki savaşın anlamsızlığı, iki tarafında suçlu olmadığını asıl suçlunun amerikanın olduğunu absürt olarak ele alan bir film.
neredeyse 2 yıl önce
Ricky.McFloyd profil resmi
Ricky.McFloyd
Klasik Sandler filmlerinden farklı aşırı absürtlük içeren bir komedi filmi. Bence oldukça eğlenceli yer yer de çok güzel göndermeleri mevcut. Orta Doğu ve Orta Doğulu'nun durumunu da yer yer güzel esprilerle yer yer de ciddi bi şekilde güzel yansıtmış abartmadan. Sandler filmleri sevenler için özel olacak filmlerinden. Ama onun dışındakiler ne düşünür bilemem tabi :D
2 yıldan fazla önce
Lioness profil resmi
Lioness
Nedense izlerken filme ilgimi ara ara kaybettim.. Adam Sandler bile yetmemeiş filmi kurtarmaya. Arada gülmedim dersem yalan olur tabi hakkınıda yemiyim :p
4 yıl önce
kaptankaptanim profil resmi
kaptankaptanim
Komedi alanında kendini aşmış bir filmdir. Adam Sandler'in ağzı açık salya akıtan salak tipi hiçbir zaman değişmeyecek sanırım. Çok yazık. Her filmde aynı adam o nedenle markalaşamıyor.
4 yıldan fazla önce
.SimS. profil resmi
.SimS.
film aslında saçmalıklarla dolu ama yine de komik ve eğlenceli
neredeyse 5 yıl önce

You Don't Mess with the Zohan filmini beğenenler

You Don't Mess with the Zohan filmini içeren raflar

You Don't Mess with the Zohan filmi hakkında ilgi çekici içerikler