Zohan'a Bulaşma (You Don't Mess with the Zohan) (2008)

Zohan'a Bulaşma (2008)You Don't Mess with the Zohan

Puan 5.2 / 10
Senin Puanın
Etiketler Komik, Absürt, Çerezlik
Yönetmen
Dil
İngilizce
Ülke
ABD
Süre
113 dakika
113
69
762
47
Özet Fragman Beğenenler
Eternity profil fotoğrafı
Eternity
Sacha Cohen tarzı bir absürt komedi filmi. Yani, sanki işler karışmış, Adam Sandler oynamış gibi. İşte o kadar kadar Sacha Cohen durur bu film.
Bana göre eğlenceli sahnelere sahip, kötü bir komedi filmidir.
error_outline
Sefa profil fotoğrafı
Sefa
Sandler'ı Sandler yapan film. Bir çoğu konudan rahatsızlık duyabilir ama burada duyar kasmaya gerek yok sonuçta komedi filmi. Gülün geçin. Bolca kahkaha atmalık harika bir film.
error_outline
12th profil fotoğrafı
12th
Sanırım istemeyerek izlediğim için beğenmedim diyemeyeceğim, gerçekten benlik olmadığını düşündüğüm için beğenmedim. Çok bel altı esprileri olan, çok saçma espriler olan bi film. Müslüman ve yahudiler arasındaki savaşın anlamsızlığı, iki tarafında suçlu olmadığını asıl suçlunun amerikanın olduğunu absürt olarak ele alan bir film.
error_outline
Ricky.McFloyd profil fotoğrafı
Ricky.McFloyd
Klasik Sandler filmlerinden farklı aşırı absürtlük içeren bir komedi filmi. Bence oldukça eğlenceli yer yer de çok güzel göndermeleri mevcut. Orta Doğu ve Orta Doğulu'nun durumunu da yer yer güzel esprilerle yer yer de ciddi bi şekilde güzel yansıtmış abartmadan. Sandler filmleri sevenler için özel olacak filmlerinden. Ama onun dışındakiler ne düşünür bilemem tabi :D
error_outline
Lioness profil fotoğrafı
Lioness
Nedense izlerken filme ilgimi ara ara kaybettim.. Adam Sandler bile yetmemeiş filmi kurtarmaya. Arada gülmedim dersem yalan olur tabi hakkınıda yemiyim :p
error_outline
kaptankaptanim profil fotoğrafı
kaptankaptanim
Komedi alanında kendini aşmış bir filmdir. Adam Sandler'in ağzı açık salya akıtan salak tipi hiçbir zaman değişmeyecek sanırım. Çok yazık. Her filmde aynı adam o nedenle markalaşamıyor.
error_outline
.SimS. profil fotoğrafı
.SimS.
film aslında saçmalıklarla dolu ama yine de komik ve eğlenceli
error_outline