Gençlik (Youth) (2015) afişi

Gençlik (2015)
Youth

Puan Like 420736f74984641283fb4653fb9afe852723a183e63bea64e60fbd53aa48904e 7.6 / 9 kullanıcı
Senin Puanın
Yönetmen
Ülke
İtalya
Süresi
124 dakika
noella Fred ve Mick iki eski arkadaştır. İki kafadar, yılların yorgunluğunu atabilmek için Alplerin kalbine doğru yolculuğa çıkarlar. Fred artık emekli olmuş bir besteci, Mick ise halihazırda projeler üretmeye devam eden bir yönetmendir. İkili, toplumun karmaşasından uzaklaşmak için adeta "sığındıkları" bu konforlu otelde hem kendi çocukları hem de yeni jenerasyonun eğilimlerine dair yeni bakış açıları edinirler. Özellikle Mick, bu otelde tanıdığı yeni insanları, yeni filminin öyküsüne taşımayı hedeflemektedir. Mick üretirken, birileri de Fred'in yeniden müzik kariyerine dönüş yapmasını beklemektedir. (alıntıdır)

Yorumlar

slymndgn profil resmi
slymndgn
ne söylesem eksik kalır film için benzersiz bir atmosfer ve garip hisler hiç bitmesin istedim..
8 ay önce
hezarfen profil resmi
hezarfen
çok güzel bir tabloya saatlerce bakmak gibiydi bu filmi izlemek çok etkilendim
-çocuklar, anne babalarının çektiği çileleri bilmiyor: net detayları ve çarpıcı kısımları biliyorlar elbette. ve taraf tutmak için bilmeleri gereken şeyleri de biliyorlar.
1 yıl önce
eminuk profil resmi
eminuk
O kadar güzeldi ki keşke izlemeseydim diyorum. Acaba yaşlandığımda memnuniyetsiz bir ihtiyar mi, hiçbir zaman değiştiremeyeceği şeyler için pişmanlık duyan biri mi yoksa hastane köşelerinde hiçbir şey hatirlamadan ölümü bekleyen bir zavallı mı olacağım diye korkudan ödüm patladı film boyunca. Genç ve yaşlı bedenleri bir arada gösteriyor böylece hayatın "before/after" ını görüp yaşamı sorgulamamizi istiyor film. Ne istiyorsa da başarıyor. Onun dışında Alpleri izlemek filmin verdiği korkuyu bir nebze unutturdu, sanki bir yerlerden yalinayak Heidi çıkıp gelecekmiş gibiydi. Kısacasi film hayatın bahşettikleri ve sonra da geri aldıkları uzerineydi. Filmleri benim kadar içselleştirmiyorsaniz gönül rahatlığıyla izleyin.
neredeyse 2 yıl önce
Neutrino profil resmi
Neutrino
Gençliğe hitabe...Şiirsel bir atmosfer, ders niteliğinde replikler, muhteşem oyunculuklar...Beklentiyi yükseltmek istemem, beni etkileyen duru, sakin bir filmdi
neredeyse 2 yıl önce

Youth filmini beğenenler

Youth filmi hakkında ilgi çekici içerikler