Záhrada (The Garden) (1995) afişi

Záhrada (1995)
The Garden

Puan En az 5 oy gerekli
Senin Puanın
Etiketler
Yönetmen
Ülke
Slovakya
Süresi
99 dakika
Dileks Evli bir kadınla ilişkiye girdiği için babası tarafından evden kovulan Jakub tesadüf eseri bir günlük bulur. Tersten yazılmış olan bu günlük Jakub'un büyükbabasına aittir ve ayna tutularak okunduğunda bir harita görülmektedir. Bu harita değerli bir şarap şişesinin yerini tarif etmektedir. Büyükbabasının bahçesine giden ve esrarengiz şarap şişesinin sırrını çözmek isteyen Jakub burada Helena'ya rastlar. NOT: altyazı.org kalender62'den alıntıdır.

Yorumlar

potakal profil resmi
potakal
doğayla içiçe, çokça güzel, cânım bir film oldu. çok güzel bir masal okurken onu yaşamak gibi. başrollerin şirinliği özellikle de helena'nın güzelliği ayrı bir tat
1
2 yıldan fazla önce
cimcini profil resmi
cimcini
biraz şirin, biraz fantastik, biraz da mistik havasıyla içine girilebilen bir film. Doğanın gücüne ve doğallığa dair, anlattıkları. Ayrıca kedi Varu da çok çok tatlıydı benim karaların aynıydı sanki :)
1
3 yıl önce
otekiben profil resmi
otekiben
didaktik çağrışımlar yaratan dış sesten ve gelenin gidenin mesajı çakmasından pek hoşlanmasam da, masalsı dili, söylemeye çalıştıkları ve esas ablanın etkisi :) nedeniyle çok sevdim. dönemin slovakya'sını bilmiyorum ama film gidişatı sıkı eleştirmiş.
3
3 yıl önce

Záhrada filmini beğenenler

Záhrada filmini içeren raflar

Záhrada filmi hakkında ilgi çekici içerikler