11.22.63 (2016- ) afişi

11.22.63 (2016- )

Bölümler
Ülke
ABD
Süresi
60 dakika
Son bölüm
KerseL Online yayın platformu Hulu'da mini dizi olarak yayınlanacak olan 11/22/63, Jake Epping isimli lise İngilizce öğretmeninin, zamanda yolculuk yaparak John F. Kennedy suikastini engellemeye çalışmasını konu alıyor. Romanı, 9 bölümlük mini dizi olarak adapte esen isim, ünlü yapımcı/senarist J.J Abrams. Dizinin başrollerindeyse James Franco, Daniel Webber, Chris Cooper, Cherry Jones, Lucy Fry gibi isimler yer alıyor.

IlayDE profil resmi
IlayDE
JFK'nın suikasti farklı şekilde işleyen mini dizi. 60'ları sevenler için müzikler, arabalar, kıyafetler vb. güzel bir nostalji yaşatacaktır. Dizi finalini de izledikten sonra taraflı gibi geldi bana.
0
24 gün önce
weneedtotalkaboutirmak profil resmi
weneedtotalkaboutirmak
60'larda geçmesi,müzikleri,oyunculukları her şeyi ile çok beğendim.Emmy adaylığı olmaması üzdü oysa çok iyi bir oyuncu kadrosu var. Bence senenin en iyi mini dizisi.
0
6 ay önce
sinemasal profil resmi
sinemasal
çok da şey yapmadı beni
1
9 ay önce
tugbadursun profil resmi
tugbadursun
yine hızlı ve güzel başlayan bir stephen king uyarlaması yavaşlayarak temposunu kaybetmiş maalesef.
3
10 ay önce
KlaketKafa profil resmi
KlaketKafa
Henüz sadece ilk bölümünü izlemiş olsam da favori dizilerim arasına gireceğine inanıyorum. J.F. Kennedy suikastinin ilgimi hep çekmiş olması mı, baş rolde James Franco'nun oluşu mu, Lost'un yapımcısının elinin değmiş olması mı yoksa Stephen King uyarlaması oluşu mu bu diziyi böyle izlenir ve çekici kılan diye soruyorum kendime... Sanırım hepsinin payı var. Kitabını okuyup öyle mi devam etsem yoksa bi' oturuşta hepsini mi bitirsem çok kararsızım :/ diziyi bitirince edit yapıp diziyle ilgili daha yetkin bir yorum yapıcam.
1
10 ay önce
vapaamies profil resmi
vapaamies
Biraz fringe biraz flashfoward çok az lost tadı almak, stephen king ve j.j.abrams izlemek istiyorsanız şiddetle öneriyorum. 80 dk lık ilk bölümü izlerken bir çırpıda bitiveriyor.
2
11 ay önce

11.22.63 dizisini beğenenler

11.22.63 dizisini izlemek isteyenler

11.22.63 dizisini içeren raflar

11.22.63 dizisi hakkında ilgi çekici içerikler

^ En üste dön