11.22.63 (2016)

11.22.63 (2016)

Puan 8.6 / 10
Senin Puanın
Etiketler Gizem, Uyarlama, Romantik
Yapımcı
Dil
İngilizce
Ülke
ABD
Süre
60 dakika
Son bölüm
197
4
381
127
Aaisha profil fotoğrafı
Aaisha
Yıllar önce pek sevgili ablam kitabını okuyup - istemediğim halde- bana anlattığı için madem kitabını okuyamıyorum, biraz zaman geçsin de dizisini izleyeyim demiştim. Hiç ayarım yok:4 yıl olmuş :D Çok aksiyonlu ve akıcı gelmedi bana ama kendini izlettirdi. Bir kere James Francoyla 1-0 önde başlamıştı. ;) Devrin kıyafetlerinin ona yakışması... Ah ah:)) Öyle çok yüksek bir beklentiyle başlamanızı tavsiye etmem. Ama bir mini dizi arayışında olduğunuz zaman izleyin derim ;) Finali..
error_outline
10 ay önce
cheshirecat profil fotoğrafı
cheshirecat
Uzun zamandır ertelediğim bir diziydi. Dizinin akıcılığı ve hikayenin merak unsurunu kaybettirmeden ilerlemesi, biraz romantizm biraz da aksiyon derken sahane bir final bölümü ile beğenimi kazanan ve beni şaşırtan bir dizi oldu.
error_outline
yaklaşık 1 yıl önce
Rainbow profil fotoğrafı
Rainbow
Rüya tadında sahneler geçti gitti ...Bitmesin die korktum da ağırından aldım... Sevgili @Ned iyi ki ısrar etmişsin de bu güzelliğe şans vermişim :) @Laylaylom senle izlemek çook keyifliydi ,ben de sana teşekkür ederimm :)
error_outline
1 yıldan fazla önce
Laylaylom profil fotoğrafı
Laylaylom
Herkes övgüyle bahsettiği için beklentim çok çok fazlaydı bu dizi için. Nitekim ilk bölümler "bu kadar övgüyü hakediyo mu ya" demedim değil :) Her bölümün sonunda bu düşüncem yavaş yavaş değişti ve sonunda son bölümü o kadar beğendim ki... Çok hoş bı mini diziydi. Finali için bile izlenir :) Son olarak bu diziyi izlememizi sağlayan @Ned e ve bu diziyi izlerken bana eşlik eden @Rainbow a çok teşekkür ederim :)
error_outline
1 yıldan fazla önce
berrn profil fotoğrafı
berrn
İzlerken çok keyif aldım. 60’lar çok güzel yansıtılmış kıyafetler, arabalar, mekanlar vs. oldukça güzeldi. Franco’nun çekiciliği Sarah’ın güzelliği derken kapılıp gidiyorsunuz.
error_outline
1 yıldan fazla önce
Earthen profil fotoğrafı
Earthen
Tadı damağınızda kalacak.
error_outline
1 yıldan fazla önce
Ecemkayaa profil fotoğrafı
Ecemkayaa
10 yildizimi haketti arkadaşlar. Izleyin derim ...
error_outline
1 yıldan fazla önce
b.u.r.c.u profil fotoğrafı
b.u.r.c.u
İlk bölümlerde sıkılmıştım,hatta insanlar ne bulmuş bu dizide de bu kadar övmüşler demiştim,ama sonradan çok güzelleşti,odama gidip utandım :) hele o final muhteşemdi..benim gibi sıkılan varsa 5.bölüme kadar dayan bak seviceksin :)
error_outline
1 yıldan fazla önce
SonofGods profil fotoğrafı
SonofGods
'' Hep aynı şekilde biter hep aynı hep aynı hep ''
error_outline
1 yıldan fazla önce
Philosophy profil fotoğrafı
Philosophy
Stephen King'in kitabından uyarlanan harika bir dizi olmuş. Kitabın çıktığı zaman incelemek için kitabı elime aldığımda ağrılığından yere düşürdükten sonra fiyatıyla göz göze gelişim hâlâ dün gibi aklımda. Özgünlüğü açısından değişiklik olan ve işlenilmeyen kısımlar mutlakaka vardır yine de okumak gerekir. Diziye dönersek, çok ama çok beğendim. Dolu dolu bir 8 bölüm olmuş. neredeyse bir günde bittirdim diyebilirim. Dönemin yansıtılışı, dekorlar, 60'lı yılların arabaları, oyunculuklar her şeyiyle ama çok güzeldi. 127 Saat filmindeki oyunculuğu ile James Franco beni çok etkilemişti. Ama burada onu daha da çok sevdim ne kadar güzel gülüyor öyle. Sarah Gadon acaba 60'lı yıllarda gerçekten yaşadı mı diye düşünmeden edemedim. Tebessümü, naifliğiyle çok güzeldi... Özellikle son bölümün o malum sahnedeki etkisinden çıkmak zor olsada... Zaman işte insanlığı insandan da çalabiliyor, insana insanı geri de verebiliyor, diye düşündüm ve bitti.
error_outline
2 yıldan fazla önce
tugced profil fotoğrafı
tugced
Bu odayı ve müziği biz istemedik...davet edildik sadece. Bu yüzden, madem karanlık etrafımızda... dönelim yüzümüzü ışığa. Bolluğa minnettar olmak için...katlanalım zorluklara. Keyfin tadına varabilmemiz adına acı verilmiş bize. Ölümü reddetmemiz için,hayat verilmiş bize. Bu odayı ve müziği biz istemedik...fakat madem buradayız...dans edelim gitsin. AHHH BEE!! ne diziydi içime işledi resmen! 8 bölümde bağladı kendine,uzun zamandır ilk defa bi diziye böyle ısındım. İyki biranda başladım düşünmeden. 8 bölümlük bu keyfi herkes izlemeli.. ve son olarak James Franco'nun gülüşüne tav olmak :D dizi cidden seyredilmeye değer..
error_outline
2 yıldan fazla önce
Arcadia profil fotoğrafı
Arcadia
Mini tutacak bunu mu buldunuz? Ne güzel izliyorduk.
error_outline
neredeyse 3 yıl önce
VforKukuletta profil fotoğrafı
VforKukuletta
Hem dönem hem dram hem bilim kurgu bayılıyorum böyle ortaya karışık çerez mix gibi her telden yapımlara -tabi kaş yaparken göz çıkarmamaları kaydıyla- konuya biraz bile ilginiz varsa bu mini diziyi kaçırmamanızı tavsiye ediyorum
error_outline
3 yıldan fazla önce
Hollyy profil fotoğrafı
Hollyy
Sürekli artan merak ve heyecanla bastan sona severek izledim.Güzeldi.
error_outline
3 yıldan fazla önce
snkn.sys profil fotoğrafı
snkn.sys
Baştan sona her anı doya doya izledim. İzlemeyenlerin pişman olacağı bir dizidir. Hemen başlayın :)
error_outline
yaklaşık 4 yıl önce