11.22.63 (2016)

11.22.63 (2016)

Puan 8.6 (38 kullanıcı)
Senin Puanın
Etiketler Gizem, Uyarlama, Romantik
Yapımcı
Dil
Rusça
Ülke
ABD
Süre
60 dakika
Son bölüm
173
4
335
128
cheshirecat profil resmi
cheshirecat
Uzun zamandır ertelediğim bir diziydi. Dizinin akıcılığı ve hikayenin merak unsurunu kaybettirmeden ilerlemesi, biraz romantizm biraz da aksiyon derken sahane bir final bölümü ile beğenimi kazanan ve beni şaşırtan bir dizi oldu.
report_problem
2 ay önce
Rainbow profil resmi
Rainbow
Rüya tadında sahneler geçti gitti ...Bitmesin die korktum da ağırından aldım... Sevgili @Ned iyi ki ısrar etmişsin de bu güzelliğe şans vermişim :) @Laylaylom senle izlemek çook keyifliydi ,ben de sana teşekkür ederimm :)
report_problem
4 ay önce
Laylaylom profil resmi
Laylaylom
Herkes övgüyle bahsettiği için beklentim çok çok fazlaydı bu dizi için. Nitekim ilk bölümler "bu kadar övgüyü hakediyo mu ya" demedim değil :) Her bölümün sonunda bu düşüncem yavaş yavaş değişti ve sonunda son bölümü o kadar beğendim ki... Çok hoş bı mini diziydi. Finali için bile izlenir :) Son olarak bu diziyi izlememizi sağlayan @Ned e ve bu diziyi izlerken bana eşlik eden @Rainbow a çok teşekkür ederim :)
report_problem
4 ay önce
berrn profil resmi
berrn
İzlerken çok keyif aldım. 60’lar çok güzel yansıtılmış kıyafetler, arabalar, mekanlar vs. oldukça güzeldi. Franco’nun çekiciliği Sarah’ın güzelliği derken kapılıp gidiyorsunuz.
report_problem
4 ay önce
Earthen profil resmi
Earthen
Tadı damağınızda kalacak.
report_problem
4 ay önce
Ecemkayaa profil resmi
Ecemkayaa
10 yildizimi haketti arkadaşlar. Izleyin derim ...
report_problem
4 ay önce
b.u.r.c.u profil resmi
b.u.r.c.u
İlk bölümlerde sıkılmıştım,hatta insanlar ne bulmuş bu dizide de bu kadar övmüşler demiştim,ama sonradan çok güzelleşti,odama gidip utandım :) hele o final muhteşemdi..benim gibi sıkılan varsa 5.bölüme kadar dayan bak seviceksin :)
report_problem
5 ay önce
GamerPC16 profil resmi
GamerPC16
'' Hep aynı şekilde biter hep aynı hep aynı hep ''
report_problem
8 ay önce
Philosophy profil resmi
Philosophy
Stephen King'in kitabından uyarlanan harika bir dizi olmuş. Kitabın çıktığı zaman incelemek için kitabı elime aldığımda ağrılığından yere düşürdükten sonra fiyatıyla göz göze gelişim hâlâ dün gibi aklımda. Özgünlüğü açısından değişiklik olan ve işlenilmeyen kısımlar mutlakaka vardır yine de okumak gerekir. Diziye dönersek, çok ama çok beğendim. Dolu dolu bir 8 bölüm olmuş. neredeyse bir günde bittirdim diyebilirim. Dönemin yansıtılışı, dekorlar, 60'lı yılların arabaları, oyunculuklar her şeyiyle ama çok güzeldi. 127 Saat filmindeki oyunculuğu ile James Franco beni çok etkilemişti. Ama burada onu daha da çok sevdim ne kadar güzel gülüyor öyle. Sarah Gadon acaba 60'lı yıllarda gerçekten yaşadı mı diye düşünmeden edemedim. Tebessümü, naifliğiyle çok güzeldi... Özellikle son bölümün o malum sahnedeki etkisinden çıkmak zor olsada... Zaman işte insanlığı insandan da çalabiliyor, insana insanı geri de verebiliyor, diye düşündüm ve bitti.
report_problem
1 yıldan fazla önce
tugced profil resmi
tugced
Bu odayı ve müziği biz istemedik...davet edildik sadece. Bu yüzden, madem karanlık etrafımızda... dönelim yüzümüzü ışığa. Bolluğa minnettar olmak için...katlanalım zorluklara. Keyfin tadına varabilmemiz adına acı verilmiş bize. Ölümü reddetmemiz için,hayat verilmiş bize. Bu odayı ve müziği biz istemedik...fakat madem buradayız...dans edelim gitsin. AHHH BEE!! ne diziydi içime işledi resmen! 8 bölümde bağladı kendine,uzun zamandır ilk defa bi diziye böyle ısındım. İyki biranda başladım düşünmeden. 8 bölümlük bu keyfi herkes izlemeli.. ve son olarak James Franco'nun gülüşüne tav olmak :D dizi cidden seyredilmeye değer..
report_problem
1 yıldan fazla önce
Arcadia profil resmi
Arcadia
Mini tutacak bunu mu buldunuz? Ne güzel izliyorduk.
report_problem
neredeyse 2 yıl önce
VforKukuletta profil resmi
VforKukuletta
Hem dönem hem dram hem bilim kurgu bayılıyorum böyle ortaya karışık çerez mix gibi her telden yapımlara -tabi kaş yaparken göz çıkarmamaları kaydıyla- konuya biraz bile ilginiz varsa bu mini diziyi kaçırmamanızı tavsiye ediyorum
report_problem
2 yıldan fazla önce
Hollyy profil resmi
Hollyy
Sürekli artan merak ve heyecanla bastan sona severek izledim.Güzeldi.
report_problem
2 yıldan fazla önce
snkn.sys profil resmi
snkn.sys
Baştan sona her anı doya doya izledim. İzlemeyenlerin pişman olacağı bir dizidir. Hemen başlayın :)
report_problem
3 yıl önce
.Morpheus profil resmi
.Morpheus
Romandan alıntı olduğu için özgün bir senaryo diyemem ama işlenişi kendisini unutulmazlar arasına eklettirmiştir. James Franco 127 den sonra ki en komplike karakteri burda canlandırmış ve üstesinden dr oldukça iyi gelmiş. Dekorlar, kıyafetler, araçlar, insanlar vs hepsi 60ların tarzını ikonik olarak resmetmiş. Açıkçası beni bu kadar duygusal yönden etkileyeceğini sanmıyordum. Bazı yerlerde insanın bam telini iyi sızlatıyor. 8 bölüm de dolu dolu yetmiş bence. Kaçırmamanızı şiddetle tavsiye ediyorum.
report_problem
3 yıl önce