11.22.63 (2016)

11.22.63 (2016)

Bölümler
Puan Like 8.3 / 20 kullanıcı
Senin Puanın
Ülke
ABD
Süresi
60 dakika
Son bölüm
KerseL Online yayın platformu Hulu'da mini dizi olarak yayınlanacak olan 11/22/63, Jake Epping isimli lise İngilizce öğretmeninin, zamanda yolculuk yaparak John F. Kennedy suikastini engellemeye çalışmasını konu alıyor. Romanı, 9 bölümlük mini dizi olarak adapte esen isim, ünlü yapımcı/senarist J.J Abrams. Dizinin başrollerindeyse James Franco, Daniel Webber, Chris Cooper, Cherry Jones, Lucy Fry gibi isimler yer alıyor.

Yorumlar

Philosophy profil resmi
Philosophy
Stephen King'in kitabından uyarlanan harika bir dizi olmuş. Kitabın çıktığı zaman incelemek için kitabı elime aldığımda ağrılığından yere düşürdükten sonra fiyatıyla göz göze gelişim hâlâ dün gibi aklımda. Özgünlüğü açısından değişiklik olan ve işlenilmeyen kısımlar mutlakaka vardır yine de okumak gerekir. Diziye dönersek, çok ama çok beğendim. Dolu dolu bir 8 bölüm olmuş. neredeyse bir günde bittirdim diyebilirim. Dönemin yansıtılışı, dekorlar, 60'lı yılların arabaları, oyunculuklar her şeyiyle ama çok güzeldi. 127 Saat filmindeki oyunculuğu ile James Franco beni çok etkilemişti. Ama burada onu daha da çok sevdim ne kadar güzel gülüyor öyle. Sarah Gadon acaba 60'lı yıllarda gerçekten yaşadı mı diye düşünmeden edemedim. Tebessümü, naifliğiyle çok güzeldi... Özellikle son bölümün o malum sahnedeki etkisinden çıkmak zor olsada... Zaman işte insanlığı insandan da çalabiliyor, insana insanı geri de verebiliyor, diye düşündüm ve bitti.
1 ay önce
tugced profil resmi
tugced
Bu odayı ve müziği biz istemedik...davet edildik sadece. Bu yüzden, madem karanlık etrafımızda... dönelim yüzümüzü ışığa. Bolluğa minnettar olmak için...katlanalım zorluklara. Keyfin tadına varabilmemiz adına acı verilmiş bize. Ölümü reddetmemiz için,hayat verilmiş bize. Bu odayı ve müziği biz istemedik...fakat madem buradayız...dans edelim gitsin. AHHH BEE!! ne diziydi içime işledi resmen! 8 bölümde bağladı kendine,uzun zamandır ilk defa bi diziye böyle ısındım. İyki biranda başladım düşünmeden. 8 bölümlük bu keyfi herkes izlemeli.. ve son olarak James Franco'nun gülüşüne tav olmak :D dizi cidden seyredilmeye değer..
6 ay önce
Arcadia profil resmi
Arcadia
Mini tutacak bunu mu buldunuz? Ne güzel izliyorduk.
7 ay önce
VforKukuletta profil resmi
VforKukuletta
Hem dönem hem dram hem bilim kurgu bayılıyorum böyle ortaya karışık çerez mix gibi her telden yapımlara -tabi kaş yaparken göz çıkarmamaları kaydıyla- konuya biraz bile ilginiz varsa bu mini diziyi kaçırmamanızı tavsiye ediyorum
1 yıl önce
Hollyy profil resmi
Hollyy
Sürekli artan merak ve heyecanla bastan sona severek izledim.Güzeldi.
1 yıldan fazla önce
snkn.sys profil resmi
snkn.sys
Baştan sona her anı doya doya izledim. İzlemeyenlerin pişman olacağı bir dizidir. Hemen başlayın :)
neredeyse 2 yıl önce
Onrmrtsck profil resmi
Onrmrtsck
Romandan alıntı olduğu için özgün bir senaryo diyemem ama işlenişi kendisini unutulmazlar arasına eklettirmiştir. James Franco 127 den sonra ki en komplike karakteri burda canlandırmış ve üstesinden dr oldukça iyi gelmiş. Dekorlar, kıyafetler, araçlar, insanlar vs hepsi 60ların tarzını ikonik olarak resmetmiş. Açıkçası beni bu kadar duygusal yönden etkileyeceğini sanmıyordum. Bazı yerlerde insanın bam telini iyi sızlatıyor. 8 bölüm de dolu dolu yetmiş bence. Kaçırmamanızı şiddetle tavsiye ediyorum.
neredeyse 2 yıl önce
Raziye. profil resmi
Raziye.
ahh!ahh! ne güzel diziydi.son bölüm gözlerim dolu dolu izledim:((
neredeyse 2 yıl önce
Ned profil resmi
Ned
Stephen King'in kaleminden çıkıp, JJ Abrams tarafından yönetilmiş mükemmel bir yapım. Her saniyesini keyifle izledim.
neredeyse 2 yıl önce
mrfaruk profil resmi
mrfaruk
güzel sürükleyici bir dizi
2 yıldan fazla önce
Sezgii profil resmi
Sezgii
Gönülleri fethetme potansiyeli yüksek bir mini dizi. Stephen King eseriyle oyuncuların muhteşem performansları birleşince böyle güzel bir dizi çıkmış ortaya. ''Suikast engellenseydi neler olurdu?'' temelinde bir konuya sahip. Dramı ve bilim kurgu tarafını çok beğendim. Hiç abartıya kaçmamışlardı. Ama en çok dönemin kadınlarının toplumda gördüğü muamele, aile içindeki yeri gibi önemli mesajlarıyla gönül telini titretti diyebilirim. 8 bölüm olması çok mantıklı ve yerinde bir karar olmuş uzasaydı sıkıcı olabilirdi aksiyonunu keserdi dizinin. Favorilerim arasında yerini aldı bile. Özellikle Sarah Gadon o kadar güzeldi ki! Asil duruşunu toplumdaki baskılara rağmen bozmamaya çalışan bir öğretmendi. Gerçekten hayran oldum ona. Kıyafetleri ve gülüşü apayrı bir konu zaten :D James Franco ise sakallı halini hiç beğenmedim ama sakalsız hali oldukça hoş. Görünüş dışında son sahnedeki bakışları beni bitirdi. Genel hatlarıyla buraya ''elbet bir gün buluşacağız'' fon müziği atmadan şiddetle tavsiye ettiğimi belirteyim. ^^
2 yıldan fazla önce
Sefa profil resmi
Sefa
Muhşeteşimdi. Bayıldım. Özellikle final sahnesi beni bitirdi. Yaşanan aşk beni çok etkiledi. Mini dizi olmasaına rağmen efsanelerim arasına girdi. Kostümler , müzikler her şey çok etkileyiciydi. Sadieyi oynayan kadın çok güzeldi.Ayrıca daha farklı düşünülüp yani sadece jfk süikastine odaklanılmayı zamanlar arası atlamayla geliştirilip her sezon farklı bir konun işlenebileceği kaliteli bir dizide olabilirmiş. Yinede güzeldi. Kaliteliydi.
2 yıldan fazla önce
Guapo profil resmi
Guapo
JFK'nın suikasti farklı şekilde işleyen mini dizi. 60'ları sevenler için müzikler, arabalar, kıyafetler vb. güzel bir nostalji yaşatacaktır. Dizi finalini de izledikten sonra taraflı gibi geldi bana.
2 yıldan fazla önce
weneedtotalkaboutirmak profil resmi
weneedtotalkaboutirmak
60'larda geçmesi,müzikleri,oyunculukları her şeyi ile çok beğendim.Emmy adaylığı olmaması üzdü oysa çok iyi bir oyuncu kadrosu var. Bence senenin en iyi mini dizisi.
neredeyse 3 yıl önce
sinemasal profil resmi
sinemasal
çok da şey yapmadı beni
3 yıl önce
tugberto profil resmi
tugberto
yine hızlı ve güzel başlayan bir stephen king uyarlaması yavaşlayarak temposunu kaybetmiş maalesef.
3 yıldan fazla önce
KlaketKafa profil resmi
KlaketKafa
Henüz sadece ilk bölümünü izlemiş olsam da favori dizilerim arasına gireceğine inanıyorum. J.F. Kennedy suikastinin ilgimi hep çekmiş olması mı, baş rolde James Franco'nun oluşu mu, Lost'un yapımcısının elinin değmiş olması mı yoksa Stephen King uyarlaması oluşu mu bu diziyi böyle izlenir ve çekici kılan diye soruyorum kendime... Sanırım hepsinin payı var. Kitabını okuyup öyle mi devam etsem yoksa bi' oturuşta hepsini mi bitirsem çok kararsızım :/ diziyi bitirince edit yapıp diziyle ilgili daha yetkin bir yorum yapıcam.
3 yıldan fazla önce
vapaamies profil resmi
vapaamies
Biraz fringe biraz flashfoward çok az lost tadı almak, stephen king ve j.j.abrams izlemek istiyorsanız şiddetle öneriyorum. 80 dk lık ilk bölümü izlerken bir çırpıda bitiveriyor.
3 yıldan fazla önce

11.22.63 dizisini beğenenler

11.22.63 dizisini içeren raflar

11.22.63 dizisi hakkında ilgi çekici içerikler