A Young Doctor's Notebook (2012-2013) afişi

A Young Doctor's Notebook (2012-2013)

Bölümler
Etiketler Komik, Gerçekçi
Ülke
İngiltere
Süresi
23 dakika
Son bölüm
Nurullahsert Mikhail Bulgakov’un hikayelerinden uyarlanan dizi, dört bölümden oluşuyor. 1900'lerin başlarında bir köyde doktorluk yapan Vladimir Bomgard'ın hikayesini izleceğimiz dizide, modern çağa henüz hazır olmayan bu köyde, eski kafalı hastaları tedavi etmeye çalışan Doktor Bomgard'ın diğer taraftan da kendi kariyeri ile ilgili yaptığı planlara tanık olacağız. Dizinin başrollerinde Daniel Radcliffe ve John Hamm yer alıyorlar.

yazcsefa profil resmi
yazcsefa
Mükemmel bir uyarlama mini diziydi. Oyuncuklar olağanüstü, olaylar çok akıcı. Kara komedi türündeki diğer yapımlara oranla daha da komik bir yapım olmuş ki bu da normal komedi sevenlerin de oldukça beğenebileceği bir yapım olmasını sağlamış. Türü sevenler oldukça beğeneceklerdir. Komedisi bir kenara oldukça dokunaklı ve etkileyici bir yapım.
2
1 yıldan fazla önce
KoreAskeri profil resmi
KoreAskeri
Çok güzel. Bazen düşünürüm ruslar niye hep birbirlerine takma isim takarlar mişka alyuşka neyse. Bunu izleyince rus insanın güzelliğini tadabiliyorsunuz. Oyunculuğu da, sahneleri de, kurgusu da çok güzel. Başarılı bir uyarlama.
0
2 yıldan fazla önce

A Young Doctor's Notebook dizisini beğenenler

A Young Doctor's Notebook dizisini izlemek isteyenler

A Young Doctor's Notebook dizisini içeren raflar

A Young Doctor's Notebook dizisi hakkında ilgi çekici içerikler

^ En üste dön