Agent Carter (2015 - 2016)

Agent Carter (2015 - 2016)

Puan 7.4 / 10
Senin Puanın
Etiketler
Dil
İngilizce
Ülke
ABD
Süre
42 dakika
Son bölüm
94
3
200
70
Sefa profil fotoğrafı
Sefa
Kaptan Amerika sonrası Agent Carter'a neler olduğunu ve maceralarını görmek güzeldi. Yılı ve atmosferi sevdiğim için büyük bir keyifle izlediğimi söylebilirim. İptal edilmesi yazık olmuş bir çok şey havada kaldı güzelce devam edebilirdi, oldukça ilgi çekici karakterler mevcuttu. Sağlık olsun. 7.7/10 Sırada Kaptan Marvel var.
error_outline
9 ay önce
PaRaNoYa7 profil fotoğrafı
PaRaNoYa7
2. sezonun ardından: İlk sezondaki havası yoktu ama yine de eğlenerek izledim. Jarvis'e bayıldım bu sezon. Ne güzel bir adamdı. Eşi Ana'da tam hayalimdeki eşti. İkisini de çok sevdim. Bu sezon Sıfır Madde'yi işlediler. Yanılmıyorsam bu madde Venom'u var eden maddeydi. Yani konu olarak güzel bir detayı anlattılar ama reytinglerde ağır kayıp yaşadığı için 2. sezonunda iptal olmuş ama benim tekrar döneceğine dair umudum var. Toplam 2 sezonun en fazla beğenilen bölümü 1x07, en az beğenilen bölümü ise 1x04 olmuş.
error_outline
3 yıldan fazla önce
PaRaNoYa7 profil fotoğrafı
PaRaNoYa7
İlk sezonun ardından: Ajan Carter'ın dizisinin yapılması 10 numara karar olmuş. Filmde de tek sevdiğim karakterdi. Dizide de döktürmüş. Normalde 5 sezon planlanmış ama 2. sezonda iptal edilmesi üzdü beni. Belki 2. sezonda kalite düşmüştür biraz ama yine de bu karakter 2 sezonluk bir karakter değildi bence. İlk 4 bölüm biraz durgun evet ama son 4 bölüm çok iyiydi. Filme olan göndermeler de çok güzeldi. Filmden karakterlerin görünmesi de ayrı bir güzelllik olmuş. Keşke Howard Stark'ı daha fazla görebilseydik. RDJ nasıl Iron Man için biçilmiş kaftansa Dominic Cooper da Howard Stark için çok iyi bir seçim olmuş. Bu arada diziyi izlerken Carter'ın diğer kadınlarla kaldığı otel için çok abartı olmuş diye düşünüyordum ama gerçekten varmış öyle bir otel. İlk sezonun en fazla beğenilen bölümü 1x07, en az beğenilen bölümü ise 1x04 olmuş.
error_outline
3 yıldan fazla önce
Brook profil fotoğrafı
Brook
İzlerken keyif aldım doğrusu. MARVEL olması fazlasıyla yetmişken Peggy de harika oyunculuk çıkarmış. İzleyin mutlaka derim. Göndermeler cidden çok iyi, aynı zamanda Howard Stark favorim oldu bu dizide :)
error_outline
4 yıldan fazla önce
m.onay profil fotoğrafı
m.onay
güzel bir dizi ama iptal olmuş ne yaziki
error_outline
6 yıldan fazla önce