Agent Carter (2015 - 2016)

Agent Carter (2015-2016)

Bölümler
Puan Like 7.6 / 5 kullanıcı
Senin Puanın
Etiketler
Ülke
ABD
Süresi
42 dakika
Son bölüm
KerseL Yıl 1946. Sevdiği adamı kaybeden Ajan Peggy Carter, bir yandan SSR'daki işini devam ettirmeye çalışırken, bir yandan da hainlikle suçlanan silah üreticisi Howard Stark'a yardım etmektedir. Carter'dan piyasaya sızan silahlarını yok etmesini isteyip adaletten kaçan Howard Stark, bu görevinde yardımcı olması için yardımcısı Edwin Jarvis'i Carter'ın yanına vermiştir.

Yorumlar

PaRaNoYa7 profil resmi
PaRaNoYa7
2. sezonun ardından: İlk sezondaki havası yoktu ama yine de eğlenerek izledim. Jarvis'e bayıldım bu sezon. Ne güzel bir adamdı. Eşi Ana'da tam hayalimdeki eşti. İkisini de çok sevdim. Bu sezon Sıfır Madde'yi işlediler. Yanılmıyorsam bu madde Venom'u var eden maddeydi. Yani konu olarak güzel bir detayı anlattılar ama reytinglerde ağır kayıp yaşadığı için 2. sezonunda iptal olmuş ama benim tekrar döneceğine dair umudum var. Toplam 2 sezonun en fazla beğenilen bölümü 1x07, en az beğenilen bölümü ise 1x04 olmuş.
1 ay önce
PaRaNoYa7 profil resmi
PaRaNoYa7
İlk sezonun ardından: Ajan Carter'ın dizisinin yapılması 10 numara karar olmuş. Filmde de tek sevdiğim karakterdi. Dizide de döktürmüş. Normalde 5 sezon planlanmış ama 2. sezonda iptal edilmesi üzdü beni. Belki 2. sezonda kalite düşmüştür biraz ama yine de bu karakter 2 sezonluk bir karakter değildi bence. İlk 4 bölüm biraz durgun evet ama son 4 bölüm çok iyiydi. Filme olan göndermeler de çok güzeldi. Filmden karakterlerin görünmesi de ayrı bir güzelllik olmuş. Keşke Howard Stark'ı daha fazla görebilseydik. RDJ nasıl Iron Man için biçilmiş kaftansa Dominic Cooper da Howard Stark için çok iyi bir seçim olmuş. Bu arada diziyi izlerken Carter'ın diğer kadınlarla kaldığı otel için çok abartı olmuş diye düşünüyordum ama gerçekten varmış öyle bir otel. İlk sezonun en fazla beğenilen bölümü 1x07, en az beğenilen bölümü ise 1x04 olmuş.
1 ay önce
Brook profil resmi
Brook
İzlerken keyif aldım doğrusu. MARVEL olması fazlasıyla yetmişken Peggy de harika oyunculuk çıkarmış. İzleyin mutlaka derim. Göndermeler cidden çok iyi, aynı zamanda Howard Stark favorim oldu bu dizide :)
1 yıl önce
m.onay profil resmi
m.onay
güzel bir dizi ama iptal olmuş ne yaziki
neredeyse 3 yıl önce

Agent Carter dizisini beğenenler

Agent Carter dizisi hakkında ilgi çekici içerikler