Agents of S.H.I.E.L.D. (2013 - 2020)

Agents of S.H.I.E.L.D. (2013 - 2020)

Puan 8.2 / 10
Senin Puanın
Dil
İngilizce
Ülke
ABD
Süre
45 dakika
Son bölüm
327
22
799
231
PaRaNoYa7 profil fotoğrafı
PaRaNoYa7
7. sezonun ardından: Önceki sezon beklentimi pek karşılamamıştı ama final sezonu en iyi 3 sezondan birisi olabilir. Konular belki çok dallanıp budaklandı ama hakkıyla bitirilen bir dizi oldu. Diziye başlamadan önce Coulson'ı gördüğümde çok antipatik gelmişti bana ama en çok özleyeceğim karakter o olacak. Marvel'in şimdiye kadar yapılmış en başarılı işlerinden birisi olarak kalacak hafızamda bu dizi. 7 sezon içinde en fazla beğenilen bölüm 1x17 Turn, Turn, Turn, en az beğenilen bölüm ise 7x07 The Totally Excellent Adventures of Mack and The D olmuş.
error_outline
yaklaşık 1 yıl önce
PaRaNoYa7 profil fotoğrafı
PaRaNoYa7
6. sezonun ardından: Bölüm sayısı azalınca ortaya daha güzel bir sezon çıkar diye düşünmüştüm ama en zayıf sezonu diyebilirim. Coulson'ın olayı çok kafamı karıştırdı. İlk sezonlara göre MCU ile ilşkisi de zayıfladı bence. Daha bağlantılı olmasını isterdim. Umarım final sezonuyla güzel bir veda ederler. Şimdiye kadar en fazla beğenilen bölüm 1x22 Beginning of the End, en az beğenilen bölüm ise 2x14 Love in the Time of Hydra olmuş.
error_outline
2 yıldan fazla önce
PaRaNoYa7 profil fotoğrafı
PaRaNoYa7
5. sezonun ardından: Her sezon artık başlarına daha ne gelebilir ki diyorum ve sonraki sezon daha fazlası geliyor başlarına. Bu sezon da önce Kree'ler ve gelecek olayını işlediler. Sonra da kendi çaplarında ufak bir savaş verdiler. Bu sezon işe Konfederasyon da dahil oldu. Tabi hepsinden daha tehlikelisi Thanos'un da adı geçince Infinity War için daha da heyecanlandım. Dizide bu olaya pek girmediler ama belki filmde dahil olmuşlardır. Bu ekibi neredeyse Avengers ekibinden daha fazla sevmeye başladım. Özellikle Coulson ve Quake favorim. Şimdiye kadar en fazla beğenilen bölüm 1x22 Beginning of the End, en az beğenilen bölüm ise 2x14 Love in the Time of Hydra olmuş.
error_outline
2 yıldan fazla önce
PaRaNoYa7 profil fotoğrafı
PaRaNoYa7
4. sezonun ardından: Kendi kalitesini bozmadan devam ediyor. Bu sezonun ilk kısmı Ghost Rider'ı işlediler ve bence senaryo başarılıydı. 2. kısımda ise hiç beklemediğim bir şekilde What If olayına giriş yaptılar. Kendini tekrar etmeden her bölüm başarılıydı. Sezon finali de çok güzeldi. Bu ekip dizi dünyasında en sevdiğim ekip olabilir. Şimdiye kadar en fazla beğenilen bölüm 1x22 Beginning of the End, en az beğenilen bölüm ise 2x14 Love in the Time of Hydra olmuş.
error_outline
2 yıldan fazla önce
PaRaNoYa7 profil fotoğrafı
PaRaNoYa7
3. sezonun ardından: 2. sezonda yavaş yavaş işledikleri Inhumans konusuna bu sezon direkt dalış yapmışlar ve bence iyi de yapmışlar. Yalnız bu sezon MCU ile bağlantıları biraz zayıf buldum. Yine de çok güzel bir sezondu. Her sezon önceki sezondan daha güzel ilerliyor. Değeri pek bilinmese de bence kendi türünde zirveye oynayacak bir dizi. Şimdiye kadar en fazla beğenilen bölüm 1x22 Beginning of the End, en az beğenilen bölüm ise 2x14 Love in the Time of Hydra olmuş.
error_outline
neredeyse 3 yıl önce
PaRaNoYa7 profil fotoğrafı
PaRaNoYa7
2. sezonun ardından: Gittikçe daha çok sevmeye başladım bu diziyi. Hem MCU ile olan bağlantıları hem de sürükleyiciliğiyle diğer Marvel dizilerinin önüne geçiyor. Bu sezon özellikle Inhumans'a yoğunlaşmaları başarılı bir seçim olmuş. Sezon finali de yine birçok açık kapı bırakarak bitti. 3. sezon öncesi araya birçok yapım girdiği için şimdiden sabırsızlanıyorum. Şimdiye kadar en fazla beğenilen bölüm 1x22 Beginning of the End, en az beğenilen bölüm ise 2x14 Love in the Time of Hydra olmuş.
error_outline
yaklaşık 3 yıl önce
Trillmatic profil fotoğrafı
Trillmatic
Henüz ilk sezonu bitirdim. Başlamadan evvel beklentim çok büyük değildi. İlk 8-9 bölüm itibariyle de fazla sarmamıştı, fakat ne olduysa 10. bölümle birlikte çıta yükseldi ve sonrasında da yükselmeye devam etti. 2 haftada 9 bölümü zor bela izlemiştim, bu son 2 güne ise 13 bölümü sığdırdım. Yani sonradan nasıl sardığıni tahmin edin. Coulson ve ekibindeki her karaktere bağlandığımı görüyorum illk sezonun sonunda ve 2. sezona geçmek için sabırsızlanıyorum. Affet beni Coulson reis, bu diziye girişmek için bu kadar geç kalmamalıymışım. Sen çok yaşa S.H.I.E.L.D.! :(
error_outline
yaklaşık 3 yıl önce
PaRaNoYa7 profil fotoğrafı
PaRaNoYa7
1. sezonun ardından: İzlemeye başlamadan önce bu kadar keyif alacağım bir dizi olduğunu sanmıyordum ama şaşırttı beni. Özellikle Winter Soldier'dan sonraki bölümler çok güzeldi. Finalini biraz zayıf buldum ama 2. sezon için beklentim de yükseldi. ABC'nin düşük reytinglerine rağmen bu diziye sahip çıkmasına sevindim ayrıca. İlk sezonun en beğenilen bölümü 1x22 "Beginning of the End", en az beğenilen bölümü ise 1x03 "The Asset" olmuş.
error_outline
yaklaşık 3 yıl önce
Brook profil fotoğrafı
Brook
Kesinlike çok sevdim ben bu diziyi. Avengers ile olan bağlantılarından bahsedilmesi de Gelecek yıl çıkacak olan filmlere karşı biriktirdiğim sabırsızlığımı dizginliyor gibi arada. :) Yani bence iyi iş çıkarmışlar. Mutlaka izleyin her bölümü ayrı güzel. Alışkanlık oldu bende adeta :)
error_outline
neredeyse 4 yıl önce
pinkbutterfly profil fotoğrafı
pinkbutterfly
her bölümü ayrı güzel, farklı bir atmosferi olan müthiş dizi.. türleri arasında şüphesiz en güzel dizidir..
error_outline
neredeyse 6 yıl önce
mtufan profil fotoğrafı
mtufan
Diziyi severek takip ediyorum izleyipte beğenmediğim bir bölüm bile yok.
Filmleriyle aynı evrende geçmesi de hoşuma gidiyor. Arrow ve flash ı izleyip süper kahraman dizilerine küseniniz varsa bununla barış imzalamak isticeksiniz.
error_outline
yaklaşık 6 yıl önce
ENeMyPeAcE profil fotoğrafı
ENeMyPeAcE
bakalım yeni başladık nereye gidecek görücez
error_outline
neredeyse 7 yıl önce
Wishniakro profil fotoğrafı
Wishniakro
(spoiler alert)dizi şimdilik güzel ilerliyor ama The Avengers: Age of Ultron filminden sonra sayısı zaten az olan S.H.I.E.L.D. elemanları için nasıl bir senaryo düşünüyolar merak ediyorum çünki romanlarda ultran herkezi öldürür
error_outline
neredeyse 8 yıl önce
dcn24 profil fotoğrafı
dcn24
really good
error_outline
neredeyse 8 yıl önce
gncdkn profil fotoğrafı
gncdkn
çok süper
error_outline
8 yıldan fazla önce