American Horror Story (2011 - )

American Horror Story (2011 - )

Puan 7.6 / 10
Senin Puanın
Etiketler Gerilim, Gizem, Korkutan
Dil
İngilizce
Ülke
ABD
Süre
60 dakika
Son bölüm
460
27
1147
300
Philosophy profil fotoğrafı
Philosophy
10.Sezon - Bu sezon gelecek temalı olsa da birbirinden farklı iki sezona konu olabilecek iki hikâyeyi sığdırmışlar. Pandemi sürecinin etkisiyle sanki bir şeyler yarım kalmış, sığdırılmış gibiydi. Farklı bir şeyler olmuş. İlginçti ama sıkışık, iki ayrı sezon izleniyormuş gibi hissettirdi. İlerleyen sezonlarda Macaulay Culkin 'i yine görürüz.
error_outline
8 ay önce
dilber34 profil fotoğrafı
dilber34
10.sezon baya değişikti. İlk yarısını da sevdim ama ikinci yarısını oldukça sevdim..
error_outline
9 ay önce
dilber34 profil fotoğrafı
dilber34
7.sezon acaip sıkıcıı, 8.sezon ise çok güzeldi yine:) 9.sezonu 2 bölüm zor izledim ve bıraktım.
error_outline
1 yıldan fazla önce
dilber34 profil fotoğrafı
dilber34
1.ve2.sezonlar harikaydı özellikle 2! 3.ve 4. sezonları hiç beğenmedim. 5.sezon çok iyiydi.6.sezon ise efsane.. şimdilik 6 dayım.bakalım:)
error_outline
neredeyse 2 yıl önce
PaRaNoYa7 profil fotoğrafı
PaRaNoYa7
9. sezonun ardından: Tam 9 yıl önce bu dizinin ismini duyduğumda kafamda canlanan şablona uyan bir sezon izledim. 80lerde rağbet gören Teenslasher olayını gayet akıcı ve kaliteli bir şekilde işlediklerini düşünüyorum. Finali de gayet tatmin ediciydi ve sezon ilk sezonların kalitesindeydi. Bazı demirbaş oyuncular kadroda olmasa da fazla yadırgamadım yokluklarını. AHS bu sezonuyla bence kendi misyonunu tamamlamıştır. Toplam 9 sezonun içinde en fazla beğenilen bölüm 2x13 Madness Ends, en az beğenilen bölüm ise 6x10 Chapter 10 olmuş.
error_outline
2 yıldan fazla önce
HaywirePatoshik profil fotoğrafı
HaywirePatoshik
şu an 6.sezonu bitirebilmek için tam anlamıyla eziyet çekiyorum.Diziye büyük umutlarla başlamıştım ve beklentilerimi karşılıyordu.Fakat dizide sezonları bitirmeye başladıkça konu , olaylar yavaşlamaya ve inanılmaz derecede sıkmaya başlıyor.Diziye heyecan getirmek için Lady Gaga yı da getirmiş olsalarda beklenen etkiyi bırakmadı bende . Benim için dizinin konusu,oyunculuğu,müzikleri önemli bu kriterlerde sadece1. ve 2. sezonlarda geçerli.Keşke 6. sezonu hiç çekmeselermiş.
error_outline
3 yıldan fazla önce
PaRaNoYa7 profil fotoğrafı
PaRaNoYa7
8. sezonun ardından: İlk 2 sezon kadar olmasa da diğer sezonların üstünde bir sezondu. Flashbackler gitgide sıkmaya başladı. Zaten anlatılan konu karmaşık bunu bir de dolambaçlı yollardan anlatmak ne bileyim bazen konudan kopardı beni. 9. sezon için tanıtımı da izledikten sonra daha fazla ümitliyim. Toplam 8 sezonun en az beğenilen bölümü 6x10, en fazla beğenilen bölümü ise 2x13 olmuş.
error_outline
3 yıldan fazla önce
Philosophy profil fotoğrafı
Philosophy
Dizi 7.sezona kadar geldi. 8.sezonda gelecek ama gittikçe yavanlaşmaya başladı. Acaba oldu mu olmadı mı diye düşündürürken son bölümde biraz toparlayarak az da olsa etki bıraktı sayılır. Birazda şaşırtmadı değil. Karakterler açısından Sarah ve Evan'ın üzerine yüklenilmesi öncelerden şaşırtsada ve beğenilsede gittikçe o etki ben de sıradanlaşmaya başladı. Zor ama umarım Jessica Lange'li bir sezon yada bir bölüm izleriz.
error_outline
4 yıldan fazla önce
Philosophy profil fotoğrafı
Philosophy
Ah be neredesin Jessica Lange? Sensiz dizinin hiç tadı tuzu yok. 2. sezon gibi bir sezon bir daha gelmeyecek. Bakalım 7.sezonda ne kadar abartacaklar. Dizinin yükü Evan ve Sarah'ın üzerinde geri dön geri dön Jessica...
error_outline
neredeyse 5 yıl önce
layemut profil fotoğrafı
layemut
İkinci sezon hariç çöp denilebilir .
error_outline
yaklaşık 5 yıl önce
aleynactlk profil fotoğrafı
aleynactlk
kurgusuna ve karakterlerine aşık oldugum bir dizi fakat ilk üç sezonu diğer sezonlardan daha iyi
error_outline
neredeyse 6 yıl önce
pinkbutterfly profil fotoğrafı
pinkbutterfly
manyak bir dizi.. fena kafa yapıyor.. ama ama tek kelime ile muhteşem.. hayatım da izlediğim en iyi korku dizisi ve farklı bir atmosferi var ilk bölümünden itibaren kendine çekiyor.
error_outline
6 yıldan fazla önce
HeatherBell profil fotoğrafı
HeatherBell
Her sezonu ayrı bir güzel olsa da ikinci sezon benim favorimdi, çünkü korku ve gerilimin en yoğun olduğu sezondu bence. Jessica Lange'ın oyunculuğu gerçekten her karakterde ayrı bir içine aldı, diziyi ayakta tutan en önemli sütun bence de. 5. sezonu izleyip izlememe konusunda da bu yüzden kararsız kaldım. Her sezon farklı olsa da arada ufak tefek göndermeler de yok değil. Kısaca sezonların bende bıraktığı etkiye gelirsek; ilk sezon çok sürükleyiciydi ama korku ögesi çok ağır basmıyordu bana göre, ikinci sezon beni benden alacak derecede ürpertici ve iç karatıcıydı bu yüzden favorimdir, üçüncü sezon neden bilmem gençlik dizisi izliyormuşum hissi uyandırdı bende, dördüncü sezonda herhangi bir korkunçluk veya sürükleyici ögeler yok ama yine de izlettirdi kendini. İlk iki sezondan sonra korku/gerilim dizisi olmaktan çıksa da hoşuma giden bir diziydi. Tavsiye edilir özellikle direk ikinci sezondan bile başlanabilir.
error_outline
6 yıldan fazla önce
KingoMelo profil fotoğrafı
KingoMelo
6.sezonun konusu açıklandı. "PHANTOM OF THE OPERA"
error_outline
6 yıldan fazla önce
Mallysah profil fotoğrafı
Mallysah
5. sezon çok saçmaydı, ama diğer sezonlar için izlenebilir. Hatta 1. sezon bana göre en güzel sezonuydu. Genel olarak iyi bir dizi.
error_outline
6 yıldan fazla önce