American Horror Story (2011 - )

American Horror Story (2011- )

Bölümler
Puan Like 7.8 / 13 kullanıcı
Senin Puanın
Etiketler Gerilim, Gizem, Korkutan
Ülke
ABD
Süresi
60 dakika
Son bölüm
Nurullahsert Her bir sezonu başka bir hikayeyi konu alan American Horror Story, ilk sezonunda lanetli bir ev üzerinden ilerleyerek, bizi bu evin zaman içindeki sakinleri ile tanıştırdı. 2. sezonda ise hikayenin odağında bir akıl hastanesi var. Bu kez yıllar öncesine gidecek ve bu akılalmaz hastanede yaşananlara tanık olacağız..

Yorumlar

Philosophy profil resmi
Philosophy
Dizi 7.sezona kadar geldi. 8.sezonda gelecek ama gittikçe yavanlaşmaya başladı. Acaba oldu mu olmadı mı diye düşündürürken son bölümde biraz toparlayarak az da olsa etki bıraktı sayılır. Birazda şaşırtmadı değil. Karakterler açısından Sarah ve Evan'ın üzerine yüklenilmesi öncelerden şaşırtsada ve beğenilsede gittikçe o etki ben de sıradanlaşmaya başladı. Zor ama umarım Jessica Lange'li bir sezon yada bir bölüm izleriz.
10 ay önce
Philosophy profil resmi
Philosophy
Ah be neredesin Jessica Lange? Sensiz dizinin hiç tadı tuzu yok. 2. sezon gibi bir sezon bir daha gelmeyecek. Bakalım 7.sezonda ne kadar abartacaklar. Dizinin yükü Evan ve Sarah'ın üzerinde geri dön geri dön Jessica...
1 yıl önce
layemut profil resmi
layemut
İkinci sezon hariç çöp denilebilir .
1 yıl önce
pluviophile profil resmi
pluviophile
kurgusuna ve karakterlerine aşık oldugum bir dizi fakat ilk üç sezonu diğer sezonlardan daha iyi
2 yıl önce
pinkbutterfly profil resmi
pinkbutterfly
manyak bir dizi.. fena kafa yapıyor.. ama ama tek kelime ile muhteşem.. hayatım da izlediğim en iyi korku dizisi ve farklı bir atmosferi var ilk bölümünden itibaren kendine çekiyor.
2 yıldan fazla önce
HeatherBell profil resmi
HeatherBell
Her sezonu ayrı bir güzel olsa da ikinci sezon benim favorimdi, çünkü korku ve gerilimin en yoğun olduğu sezondu bence. Jessica Lange'ın oyunculuğu gerçekten her karakterde ayrı bir içine aldı, diziyi ayakta tutan en önemli sütun bence de. 5. sezonu izleyip izlememe konusunda da bu yüzden kararsız kaldım. Her sezon farklı olsa da arada ufak tefek göndermeler de yok değil. Kısaca sezonların bende bıraktığı etkiye gelirsek; ilk sezon çok sürükleyiciydi ama korku ögesi çok ağır basmıyordu bana göre, ikinci sezon beni benden alacak derecede ürpertici ve iç karatıcıydı bu yüzden favorimdir, üçüncü sezon neden bilmem gençlik dizisi izliyormuşum hissi uyandırdı bende, dördüncü sezonda herhangi bir korkunçluk veya sürükleyici ögeler yok ama yine de izlettirdi kendini. İlk iki sezondan sonra korku/gerilim dizisi olmaktan çıksa da hoşuma giden bir diziydi. Tavsiye edilir özellikle direk ikinci sezondan bile başlanabilir.
2 yıldan fazla önce
KingoMelo profil resmi
KingoMelo
6.sezonun konusu açıklandı. "PHANTOM OF THE OPERA"
2 yıldan fazla önce
Mallysah profil resmi
Mallysah
5. sezon çok saçmaydı, ama diğer sezonlar için izlenebilir. Hatta 1. sezon bana göre en güzel sezonuydu. Genel olarak iyi bir dizi.
2 yıldan fazla önce
Narielluinwe profil resmi
Narielluinwe
film olsa dahi başarılı sayılabilecek bir kurguya sahip. izlesem bitecek.
2 yıldan fazla önce
eminuk profil resmi
eminuk
Başlangıçta yapmacık ve zorlama geldi ama sonrasında korku sever biri olarak beni çok içine aldı. Korktugum kadar uzuldugum sahneler de oldu. İlk sezondayım ve ikinci sezonda başka bir hikayenin olacağı fikrine üzüldüm açıkçası. Tek umudum ikinci hikayenin de bu kadar iyi olması.
neredeyse 3 yıl önce
UnknownUser00 profil resmi
UnknownUser00
Ahs'yi ahs yapan faktör Jessica Lange idi. Yine de 5. sezona önyargılı bir şekilde başlamadım ancak inanılmaz belli yokluğu.. Sadece Lady Gaga'nın yatak odasındaki sahnelerden oluşan abuk subuk bir dizi olmuş.. Jessica'nın gidişiyle dizi de bitirilmeliymiş, zirvede bırakılmalıymış..
neredeyse 3 yıl önce
gangrel profil resmi
gangrel
Bu dizi ilk iki sezonda çok sağlam gitti sonra sonra dibe göçmeye başladı. Bu 5. sezonla da iyice dibe yaklaşmıştır. Çok kötü bir hikaye, çok saçma ögeler... Hele Jessica olmayan bir sezon insanın izleyesi bile gelmiyor.

Lady Gaga faktörüne hiç deyinmeyeceğim, oyunculuk yok, sürekli seks satmaya çalışmayla izleyiciyi tutmaya çalışıyorlar ama bayık gidiyor. İzlemeyi bırakmak gerek ama sırf eski sezonların hatırına izliyoruz. Nerede ilk sezondaki ahs nerede şimdiki şaklabanlık.
neredeyse 3 yıl önce
Ricky.McFloyd profil resmi
Ricky.McFloyd
Sadece benim mi dikkatimi çekti bilmiyorum ama tonlarca filmden diziden alıntılarla dolu. Her sezonu ayrı değerlendirmek gerekir sanırım böyle bi dizi için. İlk sezon fena olmasa da ikinci sezonla birlikte ilgimi kaybetmeye başladım. 3. sezonun ortalarında da artık güldürmeye başladı.
3 yıl önce
lecter profil resmi
lecter
Özellikle hastanede geçen sezon gerçekten inanılmazdı. Bildiğim kadarıyla 5.sezon otelde geçecek ve LADY GAGA olacak... Açıkçası biraz çekinmeye başladım. Rating kaygılı hareketler gibi geliyor bana LADY GAGA'nın olması
3 yıldan fazla önce
TARIK59 profil resmi
TARIK59
her sezon bir amerikan efsanelerini anlatıyor.en sevdiğim sezon 1. sezon..
4 yıl önce
annamolly profil resmi
annamolly
özellikle 2. sezon efsaneydi!
4 yıl önce
eceeren profil resmi
eceeren
mükemmel
4 yıl önce

American Horror Story dizisini beğenenler

American Horror Story dizisini içeren raflar

American Horror Story dizisi hakkında ilgi çekici içerikler