And Then There Were None (2015)

And Then There Were None (2015)

Puan 8.7 (12 kullanıcı)
Senin Puanın
Etiketler Gerilim, Gizem, Uyarlama
Yapımcı
Dil
İngilizce
Ülke
İngiltere
Süre
58 dakika
Son bölüm
33
0
57
45
Philosophy profil resmi
Philosophy
Kitabını okumadım ama sonuna kadar merakla izletmesini sevdim. Gizem, şüphe ve katil kim temalı dizileri seviyorsanız bir solukta film gibi düşünerek, 3 saatinizi ayırarak izleyebileceğiniz güzel bir mini dizi.
report_problem
9 ay önce
pinkbutterfly profil resmi
pinkbutterfly
çok güzel bir dizi.. değişikti.. yalnız katili tahmin etmek çok zor değildi.. 2 kişiden şüpheleniyordum.. sonra şüphelerim de yanıldığımı düşündüm, final sahnesinde ise şüphelerim de tekrar haklı olduğumu gördüm..
report_problem
1 yıl önce
Agarta profil resmi
Agarta
10 numara 5 yıldız
report_problem
1 yıldan fazla önce
melihkaya profil resmi
melihkaya
Agatha christie'nin kitabından uyarlanan, katilin son ana kadar ortaya çıkmadığı, bu sebeblede gizemini kaybetmeyen, seyircideki merak duygusunu sürekli ayakta tutan, güzel bir yapım olmuş.
report_problem
2 yıldan fazla önce
VforKukuletta profil resmi
VforKukuletta
Giriş - Gelişme - Sonuçtan oluşan 3 bölümlük mini süper dizi. Senaryo Agatha Christie'den oyuncular da layıkıyla canlandırmış. Her geçen dakika ''acaba bu mu'' merakını canlı tutmuşlar. Polisiye-gerilim severlere kaçırmamasını öneririm.
report_problem
2 yıldan fazla önce
BOZO profil resmi
BOZO
Agatha Christie'nin meşhur ''On küçük zenci'' romanının mini dizi uyarlaması.Gayet başarılı olmuş .Tamamiyle kitaba sadık kalınmış.Bu kitabın 1945 yapımı filmide vardı...
report_problem
3 yıldan fazla önce
Insomniac profil resmi
Insomniac
Gizemi gerilimi dozunda, karakterleri hoş, tadı damakta kalan, pek güzel bir mini dizi olmuş. Sonu bana sürpriz olmadı, ablamın 2.bölümde ortaya attığı teorisi finalde doğrulandığı için... Polisiye-gerilim severler bu güzel Agatha Christie uyarlamasını kaçırmasın derim.
report_problem
3 yıldan fazla önce
EsraG. profil resmi
EsraG.
Gerilim ve gizem dozu yüksek bir Agatha Christie uyarlaması. Sonu kitabı okuyanların hoşuna gitmeyebilir ama kaliteli bir uyarlama olmuş diyebilirim.
report_problem
4 yıl önce