Arrow (2012 - )

Arrow (2012 - )

Puan 6.6 (25 kullanıcı)
Senin Puanın
Dil
İngilizce
Ülke
ABD
Süre
42 dakika
Son bölüm
1251
123
3043
478
UNALILK profil resmi
UNALILK
Arrow 6. Sezon 8. bölümü izlemek istiyorum ama izleyemiyorum. Çünkü diğer DC dizileri ile bağlantılı. Dolayısı ile şöyle bir inceliyorum. Öncesinde 1. sezonda bıraktığım Supergirl dizisini 3. Sezon 8. Bölüme kadar izlemem gerekiyor. Sonrasında 2. Sezonunda bıraktığım Legends of Tomorrow dizisinin 3. Sezon 7. Bölüme kadar izlemem gerekiyor ve sonrasında The Flash'ın 4. sezon 7. Bölümüne kadar izlenmiş olması gerekiyor. Çok şükür The Flash ı o bölüme kadar tamamladım. Hayat çok zor :)
report_problem
neredeyse 3 yıl önce
Ricky.McFloyd profil resmi
Ricky.McFloyd
5. SEZON - Dizinin toparlama sezonu olmuş ve gittikçe düşen dizi bu sezonla yeniden ayağa kalkmış diyebilirim. Ama şöyle bir yanı var bu sezonun hep çok güzel bir bölümün ardından heyecanla diğer bölümü açınca aynı şeyn devam etmediğini görüyorsunuz. Yani genel olarak çok iyi bir sezon değil ama yine de yer yer çok başarılıydı ve kaliteyi tekrar yükseltmeye başladı dizi umarım sonrasında da böyle devam eder. Yeni bir ekip fikri güzel olmuş karakterler de kendini çabuk kabul ettiriyor. İlk bölümlerde özellikle kareografiler ve efektlerde ciddi iyileşme var. Yani sezonu en başından seviyorsunuz direk. Dizi de fantastik öğelerinden biraz daha uzaklaşıp gerçek Green Arrow'un uğraştığı şeylere dönünde keyifli bir hal almış. Ama onun dışında bu sezonda keşke şunlar da değişse dediğim bir kaç şey vardı Tabi gereksiz duygusal ve romantik anlar yine vardı. Duyguyu güzel yedirdiklerinde bunlar çok güzel oluyor ama gerisi bayıcı geliyor. Son bir kaç bölüm zaman zaman baysa da son iki bölümle heyecanı yine tavana çıkarmayı başlattılar. Final gerçekten çok çok iyiydi hatta bir an için sonraki sezon için heyecanlandım ama daha sonra bir dakika bu Arrow bu kadar dedim. Ama umarım beni yanıltırlar ya da öyle hemen bir bölümde oldu bittiye getirmezler en azından. Genel olarak son iki sezondan sonra bu sezon Arrow izlemeye devam etmemi sağladı. İlk iki sezonun tadına yakın güzellikteydi.
report_problem
neredeyse 4 yıl önce
ozkankilic profil resmi
ozkankilic
ilk sezondaki tadı olmasada kurgusu ve işleyişi harika olan dizi son sezonlarda iyice fantastiğe kaçtı meta insanlar bilmem neler oysaki en başta çok daha gerçekci ve güzeldi
report_problem
neredeyse 5 yıl önce
Ricky.McFloyd profil resmi
Ricky.McFloyd
4. SEZON - Dizinin kalitesi, hazırlanırken üzerine harcanan emek, bütçe ve zaman gittikçe düşüyor. Yine çok sıkılmadan izledim sezonu fakat özellikle ilk iki sezonun çok gerisinde. Her bölüm tekrar tekrar gelen klişeler var. Felicity'nin hack olayı mantık sınırlarını zorlamayı bıraktı saçma bi hal aldı. Dövüş sahneleri çok vasat. En az 15 20 kere boşa sallanan tekme yumruk gördüm. Özellikle ana dövüşe değil de arkada ve yandaki figüranlara karakterlere bakarsanız komik derecede kötü hazırlandığı görülüyor. Ana kötümüz çok etkili değil öyleki bazen bi kaç bölüm görmüyoruz. Ki dizinin adı Arrow olsa da ana karakter o bile demek çok zor sahneleri oldukça azalmış. Kendi estetikliğini sergilediği antrenmanlarını bile görmedik :D Arrow gibi daha gerçekçi olan bir karakterin de iyiden iyiye metafiziğe kayması rahatsız edici. Dizide açıklanmayan bir sürü şey var. Tahminimce dizinin bir planlaması yok ve reytinge ya da seyirci isteğine göre önceki bölümlere çok dikkat edilmeden çekiliyor bölümler. finali de beğenmedim :D Tamamiyle gömdüm bu sezonu ama yine de izlenebilir seviyede. Umarım beşte daha toparlanır ve ilk iki sezon gibi daha özenli birşeyler çıkar pek ümidim olmasa da. Ya da hazır flashback sahneleriyle olan 5 yıllık bağ 5. sezonla son bulacakken diziye de güzel bir final sezonu hazırlasınlar. Son iki sezonu çok beğenmedim ama diziyi bıraktıracak kadar kötü değil beşi de izleyeceğim. Ama eskilerden kalan sevdiğim yanların üstünde bi enkaz var gibi onu biraz toplamak gerekiyor sanırım. Sezon için puanıım 6/10
report_problem
neredeyse 5 yıl önce
SergioLucasBarbosa profil resmi
SergioLucasBarbosa
İlk sezonlar iyiydi de sonradan bozdu bence. Önüne gelenin kahraman olması özellikle en uyuz olduğum şey. Bir maske, bir kostüm hop kahraman oldun. Bakalım izlemeye devam ediyorum. Sanmıyorum ama belki o eski havasını yakalar.
report_problem
5 yıl önce
Swanson profil resmi
Swanson
Dizi umut verici başladıysa da sonrasında izleyici yaş grubunu değiştirdi. Ok atan bir kahraman oluşturup ona denk düşman üretememek sıkıştırmış yapımcıları. Daha özellikli bir düşman ortaya çıkardıklarında okçuya yardımcı gerekmeye başladı ve bu da dizinin saçmalama evresinin başlangıcı oldu. Dizi öyle bir noktaya geldi ki alakasız onca karakter taytını giyip maskesini takıp kahraman olarak okçunun yanında karşımıza çıkmaya başladı.
report_problem
5 yıl önce
orhanbayram profil resmi
orhanbayram
Bazı bölümlerinde canım sıkılsa da severek takip ettiğim bir başka dizi.
report_problem
5 yıldan fazla önce
Brook profil resmi
Brook
Oldukça başarılı ve kendini fazla sevdiren hatta bağımlılık yapabilen bir dizi! :D Mutlaka izleyin! :) Bu da bir solukta başlayıp şu anki bölümlerine kadar geldiğim dizilerden biridir. :)
report_problem
5 yıldan fazla önce
UnknownUser00 profil resmi
UnknownUser00
diziye ilk başladığımda severek izliyordum bölümlerini, çok beğenmiştim ama bölümler ilerledikçe basitleşti. bir dizi ancak bu kadar saçmalayabilirdi, basitleşebilirdi. Artık bir yerden sonra error veriyor. bi bakmışsınız superhero olmayan bir insan evladı bile kalmamış. karakterlerin arasındaki ilişkiler de hep bi mantıksız hep bi çelişki içinde. Özetle, basitliğiyle insanı çileden çıkartan bir dizi.
report_problem
5 yıldan fazla önce
ozkankilic profil resmi
ozkankilic
kesin izleyin harika dizi
report_problem
5 yıldan fazla önce
ecemcelikkol profil resmi
ecemcelikkol
Mükemmel. Çok seviyorum bu hero olaylarını. His name is Oliver Queen
report_problem
5 yıldan fazla önce
acarnesim profil resmi
acarnesim
Batman filmine çok benzetiyorlar işin aslı baş karakter ve sonradan kazandığı özellikleriyle Oliver yani baş rolümüz benzerlik gösteriyor ama konusu neredeyse tamamen farklı özellikle farklı marvel karakterlerinin de ara ara dahil olması diziyi tadından yenmez yapıyor, izleyin bağımlısı olacaksınız.
report_problem
6 yıl önce
Ricky.McFloyd profil resmi
Ricky.McFloyd
Dizilerin için keşke her sezon için ayrı değerlendirme olsa. Daha sağlam bilgiler edinilebilir. Ben en azından yoruma öyle devam edeyim ilkini yorumlamıştım. İkinci sezon için konu çok daha sağla ve sürükleyici aksiyon da biraz daha üst seviyeye çıktı. İlk sezonun üstüne çok gelişme var. Olumsuz yanı ise yeni gelen sarışın ablamız (ki ilk sezonda gemi kazasında gösterilen kızı değiştirmişler böyle şeyler çok hoş görünmüyor bence) hem oyunculuk bakımından hemde aksiyon sahneleri bakımından zayıf kalmış. Neyseki her bölüm karşımıza çıkan bir karakter değil ve çıkmamaya da devam eder.
report_problem
6 yıl önce
Ricky.McFloyd profil resmi
Ricky.McFloyd
Yeni başladım denebilir oldukça güzel gidiyor ve tavsiye eden arkadaşlarım ilerleyen sezonların daha güzel oldğunu söylüyor. Arrow da DC Comics'ten çıkma bir çizgi roman ve Batman'le olan benzerlikleri benim beğenmemdeki etkenler arasında.
report_problem
6 yıl önce
sevincyivcii profil resmi
sevincyivcii
3. sezon mikemmel başladıı
report_problem
6 yıldan fazla önce