Ash vs Evil Dead (2015 - 2018)

Ash vs Evil Dead (2015 - 2018)

Puan 7.3 / 10
Senin Puanın
Etiketler Aksiyon, Korkutan, Komik
Dil
İngilizce
Ülke
ABD
Süre
30 dakika
Son bölüm
49
5
93
28
PaRaNoYa7 profil fotoğrafı
PaRaNoYa7
Finalin ardından; Filmlerinden daha çok sevdiğim bir diziydi benim için. Her ne kadar gittikçe düşen bir ivmeye sahip olsa da bence 5 sezona kadar idare edilebilirdi. Çünkü alternatifi yok. dizinin en az beğenilen bölümü 2x07 "Delusion" olurken, en fazla beğenilen bölümü ise aynı zamanda final bölümü olan 3x10 " The Mettle of Man" olmuş.
error_outline
neredeyse 5 yıl önce
Boddah profil fotoğrafı
Boddah
Şu diziyi bir yerlerde gördüğünüzde mutlaka tıklayıp izleyin derim.Absürt komedinin ve slasher türünün hakkını fazlasıyla veren,ve de Sam Raimi nin tarzına alışkınsanız sizi hiç sıkmayacak hatta 30 dakikalık dizinin sonunda bu kadar mıydı?ne çabuk bitti lan nidalarıyla izleyeceğiniz,ilerde daha fazla ses getireceğini düşündüğüm dizi,ayrıca içinde bir adet Lucy Lawless da barındırıyor e daha ne olsun.
error_outline
6 yıldan fazla önce
lews profil fotoğrafı
lews
Diziyi izledikten sonra filmleri izledim ,filmlerin baya üstünde diyebilirim güzel bi uyarlama olmuş absürd değişik bir komedi tarzı var sıkılmadan izleyebilirsiniz.
error_outline
yaklaşık 7 yıl önce
KerseL profil fotoğrafı
KerseL
Bir sinema filmi bu kadar iyi diziye uyarlanır,korku ve komediyi harmanlayan harika bir dizi olmuş, filmi seyretmeyenler için absürt gelebilir ama işin güzel yanıda içindeki absürtlükten geliyor...
error_outline
yaklaşık 7 yıl önce
gangrel profil fotoğrafı
gangrel
Dizi çok güzel olmuş komedi falan tam tadında. Eğlenceli izleyin.
error_outline
7 yıldan fazla önce