Ayak Isleri (2021 - )

Ayak Isleri (2021 - )

Puan 8.5 / 10
Senin Puanın
Etiketler Komik, Suç, Absürt
Dil
Türkçe
Ülke
Türkiye
Son bölüm
37
0
63
15
Autumn profil fotoğrafı
Autumn
Ya izlediğim en iyi dizilerden, içinde herşey var.
error_outline
9 ay önce
Merveg. profil fotoğrafı
Merveg.
Bir neyse ne hayranı olarak bu diziyi izlememek olmazdı sanırsam. Dizinin ilk sezonunu ikinci sezona hazırlık olarak görüp yer yer tolerans göstererek izlemekte ve devam etmekte fayda var ki ikinci sezon gerçekten her şeyiyle mükemmel. İlk sezon ya karakterlerin birbirine alışma sürecinin getirdiği soğukluktan ya da olayların absürtlüğü ve karakterlerin kedine has ve daha önce görülmemiş özelliklerini anlamakla geçtiğinden neydi ne oldu anlamadan geçiyor. İlk 4 5 bölüm Evreni Evren olarak kabulde inanılmaz zorlandım mesela çünkü o Evren değil Caner Özyurtlu’ydu benim için gözlerim Güven Murat’ı görse de beynim oraya Caner’i koyuyordu:). İkinci sezon ise hem karakterlerin karakter özelliklerinin tam oturmuş olmasıyla hem birbirlerine olan samimiyetlerinin getirdiği uyuma güvenle gelen her absürtlüğü yerim moduna geçirtiyor. Ayrıca ikinci sezon mekanlar, çekim kalitesi, hikaye, oyunculuk, diyaloglar olarak çok çok daha iyi. Hatta diziden komedi unsurlarını çıkarıp kalan kısımları kurgularsan kaliteli bir aksiyon filmi bile çıkar. Her bölüm zihinde onu hatırlatacak birkaç kelime bırakıyor ki hatırladıkça gülmelik. Spoiler (pempiş, terminatör163, apartman toplantısı, kanerim, sandal, kahve patlatma, özçivitler ve ve ölü yakma bölümü yani 8.bölüm inanılmaz, mükemmellll en son ne zaman bu kadar güldüm hatırlamıyorum ölümüne güldüm gözlerimden yaşlar gele gele karnım falan ağrıdı öyle bir gülme bölüm bitti gülmem geçmedi açtım tekrar falan izledim öyle bir bölüm). Dizide büyük payı Volkan Öge de bulanlar çok olmuş Caner geçmişiyle yargılanmış fakat kendisinin de dediği gibi ilk defa kendi güldüğü bir şeyi yapıyor. Artık sadece yapılanı değerlendirmekle kalsak kıyas yapmadan sadece yapılanı, dizide bile ocu bucu ayrımından gına geldi ben ayıramıyorum mesela. Deniz Alnıtemiz’i de unutmamak lazım en çok beğendiğim bölümlerde onunda akışta ismini görmek güzeldi. Yer yer yeter be evrenim bu kadar yorma be dedirtsede hayatımıza kattığı yeni yeni bilgileriyle sevdik biz onu:). Çağlar Çorumlu ve Güven Murat Akpınar da oyunculuklarıyla diziyi hak ettiği yere taşıyanlardan.
error_outline
1 yıldan fazla önce
yasinkrbdk profil fotoğrafı
yasinkrbdk
Caner Özyurtlu ve Volkan Ögenin senaristliği, Çağlar Çorumlu ve Güven Murat Akpınar oyunculuğu birleşince süper bir komedi çıkmış ortaya. Kesinlikle izlemenizi tavsiye ederim.
error_outline
neredeyse 2 yıl önce
Yvaine profil fotoğrafı
Yvaine
Uzun ve ciddi konulu dizilere odaklanmakta zorlandığım bir dönemdeyken bunu izlemek iyi geldi. Bir şeyler izlemek isteyen ama bir türlü odaklanamayanlar veya kafalarını dağıtmak isteyenler için iyi gelecektir diye düşünüyorum. Zaten bölüm süreleri de kısacık,en fazla 20 dakika falan. Ben gayet keyifli vakit geçirdim.
error_outline
neredeyse 2 yıl önce
Sekyazar profil fotoğrafı
Sekyazar
ingiliz komedi tarzından ülkemizin mafyasını izliyoruz. Gibi dizisinden sonra bu yapım da başarılı olmuş. Başaramamış ibrahim büyükak ve hasan can parayı bulunca hemen dizi çekmeyin siz mahsun kırmızıgül müsünüz iki kitap okuyun iki yönetmen dinleyin
error_outline
2 yıldan fazla önce
Hamkon profil fotoğrafı
Hamkon
Çok iyi gerçekten. Sonunda Caner kendini göstermenin yolunu bulmuş. Çok başarılı
error_outline
2 yıldan fazla önce