Banshee (2013-2016) afişi

Banshee (2013-2016)

Bölümler
Puan Like 420736f74984641283fb4653fb9afe852723a183e63bea64e60fbd53aa48904e 8.8 / 5 kullanıcı
Senin Puanın
Ülke
ABD
Süresi
60 dakika
Son bölüm
PaRaNoYa7 Bir zamanlar ülkenin en ünlüleri arasında yer alan bir mücevher hırsızı (Anthony Starr) hapishaneden yeni çıkmıştır. Yeraltı dünyasından bir arkadaşının yardımıyla, hapishaneye düşmesine neden olan soygundan kazandıklarına sahip olan eski ortağının (Ivana Miličević) peşine düşer. Ama aradan 15 yıl geçmiştir ve Anna olarak tanıdığı kadın artık Carrie ismini kullanan saygın bir emlakçıdır. Kadın Bölge Başsavcısı ile evlidir ve iki çocuğu vardır. Peki ya soygundaki pırlantalara ne oldu? Bu sırada, bizim mücevher hırsızımız kasabaya yeni Şerif ile aynı anda gelir ama birkaç olaydan sonra kahramanımız Şerif Lucas Hood kılığına girer ve kasabaya kendisini öyle tanıtır. Banshee korkunç derecede kanunsuz bir kasabadır. Hood da hemen bu durumu benimser ve bölgenin mafya babasına karşı doldurulur. Ancak bir yerlerde Bay Tavşan ismiyle tanınan bir patron daha vardır. Bu adam da on beş sene önce pırlantalarını çalan ikiliyi aramaktadır.

Yorumlar

Emrex profil resmi
Emrex
Her karakterini ayrı sevdiğim bir diziydi. 4. sezon'un 7. bölümüne gelip bitirmeye kıyamayıp tekrar baştan başlayıp bu sefer bitirdiğim bir dizi oldu. Bozmadan bitti. Başlamayı düşünenlere kesinlikle tavsiye ederim.
2
4 ay önce
KerseL profil resmi
KerseL
Bana göre mükemmel bir finalle en önemlisi de yarım kalmadan düzgün bir sonla veda etti. Baştan sona her bölümü harikaydı, her bölümünde ayrı bir aksiyon ayrı bir heyecan vardı. Başrolünden yan karakterlerine kadar hepsi rolünün hakkının veriyor. Dizi severlere kesinlikle tavsiye edeceğim bi yapım...
3
1 yıldan fazla önce
pinkbutterfly profil resmi
pinkbutterfly
her bölümü film tadında çok kaliteli bir yapım.. tek kelime ile efsane.. her şeyiyle muhteşem
1
1 yıldan fazla önce
Novel profil resmi
Novel
Clay Burton ve Job karakterlerinin orjinalliği çoğu zaman dizinin önüne geçti benim için. Yan rolde olmalarına rağmen gözüm hep onları aradı her sahnede son ana kadar. Efsaneler arasına koyamam ama kafamda edindiği yeri uzun süre koruyacak bir seri diyebilirim. Bir kaç sene sonra devam çekilirse mutlaka izlenir ;)
0
1 yıldan fazla önce
TARIK59 profil resmi
TARIK59
Sezon 04x08 ile dizi final yaptı
0
1 yıldan fazla önce
cuneytcansever profil resmi
cuneytcansever
''Banshee'' ile ''Banshee Origins'' hangi sıra ile izlenmelidir? Bilen ve takip etmiş bir arkadaştan tavsiye alabilirmiyiz?
0
neredeyse 3 yıl önce
eness profil resmi
eness
aşırı aksiyon sahneler biraz basit 10 balta darbesi alan adam 2 saat sonra ayakta biraz uçmuş lar ama izlenir bir dizi
0
neredeyse 3 yıl önce
Nycha profil resmi
Nycha
Sürekli Bir aksiyon , 60 dakika boyunca Ekran' başına kitliyor Resmen
0
neredeyse 3 yıl önce
aLiBngl profil resmi
aLiBngl
kara mizah tadında eski esül harika bir dizii
0
3 yıldan fazla önce
mr.teller profil resmi
mr.teller
Tek kelimeyle orjinal. Muhteşem senaryosu, kendine has akıcılığı ve başka hiçbir dizide görmediğim izleyicileri "tatmin etme çabası" ile favorilerimdendir. İzlemeye değer.
3
neredeyse 4 yıl önce

Banshee dizisini beğenenler

Banshee dizisini içeren raflar

Banshee dizisi hakkında ilgi çekici içerikler