Barakamon (2014)

Barakamon (2014)

Bölümler
Puan Like 8.4 / 5 kullanıcı
Senin Puanın
Etiketler Anime, Huzur, Komik
Ülke
Japonya
Son bölüm
Noir Bir hattat olan Handa Seishuu, bir sergide hattatlık otoritesi sayılan birini yumruklar. Bu yüzden Handa'nın babası ceza olarak onu küçük bir adaya gönderir. Köy yaşamına dair hiçbir tecrübesi olmayan Handa bunun yanında bir de tuhaf komşularına alışmak zorundadır.

Yorumlar

phoeniks profil resmi
phoeniks
O kadar tatlı eğlenceli komik yaşama sevinci dolu bir anime ki ayrıca verdiği mesajlar da çok güzeldi. İzlerken başkka bir dünyaya götürengülümseyerek izlediğim ve öylenhatırlayacağım bir animedir.tavsiye için çok teşekkür ederim:)
12 ay önce
Hollyy profil resmi
Hollyy
İnsana pozitif enerji veren cok tatli anime. İzleyin izlettirin :))
1 yıl önce
Philosophy profil resmi
Philosophy @SuaY 
Böyle tatlı ve güzel animeden "etkilenmemek" elde değil. izlerken bol bol tebessüm ettim ve mutlu oldum. Hele o küçümen Naru yok mu? Bütün çocuklar birbirinden tatlı ve umut doluydu. Ayrıca yorumu ve önerisi için @SuAy'a çok teşekkür ederim. Mutlaka izleyin.
1 yıldan fazla önce
SuaY profil resmi
SuaY
Çok güzel yorumlar almış beklendiği gibi. Tek bir şey ekleyebilirim. Çok da komik gülme sınırıma ulaştım :D
1 yıldan fazla önce
mervyazc profil resmi
mervyazc
En sevdiğim animelerden biridir.Tekrar tekrar izlerim hala,o kadar tatlı insanı mutlu eden bir anime.İzlemeyi düşünmek bile vakit kaybı açıp hemen izleyin derim :) İyi seyirler :))
1 yıldan fazla önce
erengngr profil resmi
erengngr
Bir dizi bu kadar mı buram buram mutluluk kokar? Bölümleri çok kısa ancak o kadar güzel işlenmiş ki konular o kısacık zamana... Favorilerimin arasında çoktan yerini aldı bile.
3 yıldan fazla önce
Peris profil resmi
Peris
Bir anime bu kadar mı güzel olur. Kötü adam yok, canavar yok, patlama vs yok .. dünyanın kötü bir yer olduğu, en azından 12 bölüm için unutuyorsunuz..."Gin no Saji" ile birlikte bu sene izlediğim en güzel anime!
3 yıldan fazla önce

Barakamon dizisini beğenenler

Barakamon dizisi hakkında ilgi çekici içerikler