Baramui Nara (The Kingdom of the Winds) (2008-2009) afişi

Baramui Nara (2008-2009)
The Kingdom of the Winds

Bölümler
Puan En az 5 oy gerekli
Senin Puanın
Etiketler Tarih, Kahramanlık
Ülke
Güney Kore
Son bölüm
starch The Kingdom of The Winds aynı isimli bir manhw (güney kore çizgi roman veya animasyonlarına verilen ad) dan uyarlanmış olan Koguryeo’un “Savaşların Tanrısı” olarak tanınan 3. kralı Muhyul / Daemosin’in hayatını konu edinmektedir. Muhyul’un, doğumuyla beraber bir kehaneti de dünyaya getirdiğine inanılır, bu kehanete göre Muhyul aynı zamanda ailesini ve ülkesini yok edecek kişidir. Kehanetten korkan ancak kendi oğlunu öldürebilecek bir yapıya sahip olmayan babası Kral Yuri en büyük oğlu Haemyung’u Muhyul’u alıp saraydan götürmesi ve halk tabakasından birisi olarak yaşaması için görevlendirir. Muhyul’u yanına alan Haemyung, Kral Jumong’un Mezarında çalışmakta olan arkadaşı Şef Dekarotör Hye-Ap’ın yanına götürür. Aradan 20 yıl geçer, Muhyul artık büyümüş ve yetişkin bir adam olmuştur ancak gerçek kimliği hakkında hiçbir bilgiye sahip değildir. 36 Bölümden oluşan dizi genel olarak Muhyul’un kötü kaderine odaklanmaktadır. TR dublaj mevcuttur ..

Yorumlar

starch profil resmi
starch
TR dublajlı mevcut. Özette bahsi geçen (Kral Yurinin babası) Prens Jumong'un hayatını anlatan bir dizi de var. http://www.frameby.com/tv-series/jumong-2006 Seri olarak izlenecekse, Önce Jumong izlenmeli...
Bu dizi sonunda çocukluğu görülen Prens Hodong ile Prenses Ja Myung Go'nun aşkları Ja Myung Go dizisinde izlenebilir. https://www.frameby.com/tv-series/ja-myung-go-2009 .
3
1 yıl önce

Baramui Nara dizisini beğenenler

Baramui Nara dizisini içeren raflar

Baramui Nara dizisi hakkında ilgi çekici içerikler