Big Little Lies (2017 - )

Big Little Lies (2017- )

Puan 8.3 (23 kullanıcı)
Senin Puanın
Yapımcı
Dil
İngilizce
Ülke
ABD
Süre
60 dakika
Son bölüm
78
2
121
46
starch profil resmi
starch
Alıntıysa da, çalıntıysa da; 'Ufak Tefek Cinayetler'in canlılığı, hareketliliği, renkleri, dekorları, oyuncuları, gizemi ve hatta mekanları yanında bu dizi bana çok yavan ve durgun geldi. İki bölüm izledim. Bekleyenler rafımda dursun...
report_problem
2 yıldan fazla önce
Philosophy profil resmi
Philosophy
Müthiş manzaralı, başarılı, gizemli, harika müzikleri olan, insanı başından kaldırmadan izleten çok güzel bir dizi olmuş. İzlerken tahminlerim olsada "Kim, kiminle, nerede, nasıl, ne yapmış, ölmüş mü, öldürmüş mü?" diye sorularını sormaktan ekran başında stres oldum. İzlemeyen varsa mutlaka listesine alsın...
report_problem
neredeyse 3 yıl önce
b.u.r.c.u profil resmi
b.u.r.c.u
Bu ne tatlı ne güzel bir dizi.Bu kadınlar ne hoş, müzkler,mekanlar ne güzel.Asalet, doğallık, gizem bir arada.Esracığıma teşekkürler,dediğin gibi oldu, izledim sevdim,bayıldım :)
report_problem
neredeyse 3 yıl önce
Lessienn profil resmi
Lessienn
Nefisti. Bitirene kadar bölümleri art arda aralıksız izlemeyi özlemişim tam öyle bir dizi. Müzikleri çok çok güzeldi. Dizi sonuna kadar iki olgu merak ettiriliyor bunlardan biri çok barizdi, diğerinin öyle olmasını ummuştum evet ama olasılık veremiştim. Bu yönüyle de gayet tatmin etti.
report_problem
neredeyse 3 yıl önce
Mine.Ce profil resmi
Mine.Ce
1.bölümden , son bölümün son dakikalarına kadar kim öldü, kim öldürdü merakından kurtalamayacağınız bir dizi. İyi oyuncu seçimi, güzel mekanlar ve müzik, iyi bir senaryoyla birleşince zevkle izlenen bir yapım çıkmış ortaya. Kurgudan bahsetmeye bile gerek yok, gerçekten on numara iş çıkarılmış. Tavsiye ediyorum,izleyiniz. İyi seyirler...
report_problem
neredeyse 3 yıl önce
Arwen132 profil resmi
Arwen132
Muzikler muhtesem degil mi?
report_problem
neredeyse 3 yıl önce
Bhrpst profil resmi
Bhrpst
izledikten sonra soundtracklarıyla haşır neşir olacağınız bir dizi. iyi,baya iyi. her bölümde katlanarak etkileniyor ve finalde aldığı herbir ödül gözünüzün önünden geçiyor sanki :) güzel ya beğendim,hala beğeniyorum,bir ömür beğeneceğim.
report_problem
neredeyse 3 yıl önce
deska profil resmi
deska
başından sonuna harika düşünülmüş bir dizi. tüm senaryo kusursuz işlenmiş. eksiklik veya saçma sapan fazlalıklar yok benim için en büyük artısı bu. kuvvetli psikolojik analizler içeriyor dikkatli bakıldığında. olayların içerisi başkayken dışarıdan bakanların ne kadar da ön yargılı ve acımasız olduğunu sorgu sahneleri ile çok iyi bir şekilde gösterdiler. dizinin süresi hikaye için çok uygun olmuş. son dakikaya kadar heyecan ve endişe vardı üzerimde. karakterlerin psikolojileri çok çok iyi yansıtılmış. insanların korkularını, ön yargılarını, ilişkilerini bu kadar iyi yansıtan eserlere zor rastlanır. oyunculuklar, çekimler, müzikler de ancak bu kadar iyi olabilirdi. mutlaka izleyin.
report_problem
neredeyse 3 yıl önce
EsraG. profil resmi
EsraG.
Birbirinden muhteşem kadın oyuncuları, görüntü yönetimi, mekan seçimleri bir yana müzik ve şarkı seçimleri ile bu sene izlediğim en iyi dizilerden biriydi. Konu bilindik ama her şey bir araya geldiğinde çok temiz bir iş çıkmış ortaya.
report_problem
3 yıldan fazla önce