Big Little Lies (2017)

Big Little Lies (2017)

Bölümler
Puan Like 8.8 / 21 kullanıcı
Senin Puanın
Ülke
ABD
Süresi
60 dakika
Son bölüm
yazcsefa David E. Kelley‘in kaleme aldığı ve Liane Moriarty’ın 2014’te çıkan kitabından uyarlanan kara komedi türündeki dizi, kusursuz yaşama sahip gibi görünen ve çocukları aynı anaokuluna giden üç annenin (Kidman, Witherspoon ve Woodley) bir cinayeti çözmeye çalışmalarını anlatıyor.

Yorumlar

pinkbutterfly profil resmi
pinkbutterfly
dizi güzel.. fakat fazla abartıldığını düşünüyorum.. öyle efsane bir dizi de değil yani.. aslında daha fazla entrika olmasını beklerdim ama yoktu sırf aile ilişkileri üzerine kurulu bir dizi.. zaman zaman sıktığı da oldu.. diziyi izlenebilir kılan tek şey oyuncularının sağlamlığıdır o kadar.. ama finali iyiydi, şaşırttı..
5 ay önce
starch profil resmi
starch
Alıntıysa da, çalıntıysa da; 'Ufak Tefek Cinayetler'in canlılığı, hareketliliği, renkleri, dekorları, oyuncuları, gizemi ve hatta mekanları yanında bu dizi bana çok yavan ve durgun geldi. İki bölüm izledim. Bekleyenler rafımda dursun...
5 ay önce
Philosophy profil resmi
Philosophy
Müthiş manzaralı, başarılı, gizemli, harika müzikleri olan, insanı başından kaldırmadan izleten çok güzel bir dizi olmuş. İzlerken tahminlerim olsada "Kim, kiminle, nerede, nasıl, ne yapmış, ölmüş mü, öldürmüş mü?" diye sorularını sormaktan ekran başında stres oldum. İzlemeyen varsa mutlaka listesine alsın...
7 ay önce
burcst profil resmi
burcst
Bu ne tatlı ne güzel bir dizi.Bu kadınlar ne hoş, müzkler,mekanlar ne güzel.Asalet, doğallık, gizem bir arada.Esracığıma teşekkürler,dediğin gibi oldu, izledim sevdim,bayıldım :)
7 ay önce
Lessienn profil resmi
Lessienn
Nefisti. Bitirene kadar bölümleri art arda aralıksız izlemeyi özlemişim tam öyle bir dizi. Müzikleri çok çok güzeldi. Dizi sonuna kadar iki olgu merak ettiriliyor bunlardan biri çok barizdi, diğerinin öyle olmasını ummuştum evet ama olasılık veremiştim. Bu yönüyle de gayet tatmin etti.
7 ay önce
Mine.Ce profil resmi
Mine.Ce
1.bölümden , son bölümün son dakikalarına kadar kim öldü, kim öldürdü merakından kurtalamayacağınız bir dizi. İyi oyuncu seçimi, güzel mekanlar ve müzik, iyi bir senaryoyla birleşince zevkle izlenen bir yapım çıkmış ortaya. Kurgudan bahsetmeye bile gerek yok, gerçekten on numara iş çıkarılmış. Tavsiye ediyorum,izleyiniz. İyi seyirler...
7 ay önce
Arwen132 profil resmi
Arwen132
Muzikler muhtesem degil mi%3F
8 ay önce
Bhrpst profil resmi
Bhrpst
izledikten sonra soundtracklarıyla haşır neşir olacağınız bir dizi. iyi,baya iyi. her bölümde katlanarak etkileniyor ve finalde aldığı herbir ödül gözünüzün önünden geçiyor sanki :) güzel ya beğendim,hala beğeniyorum,bir ömür beğeneceğim.
8 ay önce
lollytop profil resmi
lollytop
başından sonuna harika düşünülmüş bir dizi. tüm senaryo kusursuz işlenmiş. eksiklik veya saçma sapan fazlalıklar yok benim için en büyük artısı bu. kuvvetli psikolojik analizler içeriyor dikkatli bakıldığında. olayların içerisi başkayken dışarıdan bakanların ne kadar da ön yargılı ve acımasız olduğunu sorgu sahneleri ile çok iyi bir şekilde gösterdiler. dizinin süresi hikaye için çok uygun olmuş. son dakikaya kadar heyecan ve endişe vardı üzerimde. karakterlerin psikolojileri çok çok iyi yansıtılmış. insanların korkularını, ön yargılarını, ilişkilerini bu kadar iyi yansıtan eserlere zor rastlanır. oyunculuklar, çekimler, müzikler de ancak bu kadar iyi olabilirdi. mutlaka izleyin.
9 ay önce
EsraG. profil resmi
EsraG.
Birbirinden muhteşem kadın oyuncuları, görüntü yönetimi, mekan seçimleri bir yana müzik ve şarkı seçimleri ile bu sene izlediğim en iyi dizilerden biriydi. Konu bilindik ama her şey bir araya geldiğinde çok temiz bir iş çıkmış ortaya.
1 yıl önce

Big Little Lies dizisini beğenenler

Big Little Lies dizisi hakkında ilgi çekici içerikler