Black Sails (2014 - 2017)

Black Sails (2014-2017)

Puan 7.4 (7 kullanıcı)
Senin Puanın
Dil
İngilizce
Ülke
Güney Afrika
Süre
56 dakika
Son bölüm
205
7
514
233
PaRaNoYa7 profil resmi
PaRaNoYa7
Son 3 sezonuyla özellikle de final sezonuyla kalitesinden ödün vermeden ömrünü noktaladı. Ben tüm sezonlarını güncel olarak takip ettim ama yeni başlayacaklar arka arkaya izledikten sonra dizide yer alan karakter gelişimlerinin ne kadar başarılı olduklarını daha iyi fark edeceklerdir. İlk sezonun 4. bölümü en kötü bölümken 3. sezonun final bölümü ise en iyi bölüm olarak belirlenmiş. 4 sezon boyunca kendi içinde bölümlerin kalitesi dalgalanmış olsa da tadında ve olması gerektiği gibi bitti.
report_problem
3 yıl önce
ichabod profil resmi
ichabod
Hakkında bahsedilecek o kadar çok şey var ki, hangisinden başlayacağımı gerçekten bilemiyorum. Son bölümüyle birlikte yakın bir arkadaşımı daha kaybetmiş hissi uyandıran nadir serilerden biri... "Medeniyet"in ve bir araya getirdiği "düşman" devletlerini, oluşturdukları adaletsiz ve çifte standartlı hukuklarını alaşağı etmeye niyetli beyaz korsanlar ve siyah kölelerin akla zarar birlikteliğini ve direnişini fikreden ve bu kadar başarılı bir şekilde senaryolaştıranlara gerçekten büyük tebrik... Müthiş zeki diyalogları, konuşmaları tekrar tekrar dinlememe sebep olacak kadar başarılı ve mest ediciydi. Tüm oyuncu seçimleri, oyuncuların yan rol - baş rol demeden karakterleriyle bütünleşmeleri, daha doğrusu her yan karakterin yan hikayesinin ayrı bir ana hikaye olacak kadar güçlü olması, serinin değil her bölümü her dakikasını pür dikkat izlettiriyor. Bu arada çekimler ve müzikler de on numara... Şiddetle tavsiye ederim.
report_problem
3 yıl önce
pinkbutterfly profil resmi
pinkbutterfly
kaliteli bir dizi.. gerek makyaj olsun gerek kıyafetler olsun o halat sesleri her şeyi ile gerçekci.
report_problem
3 yıldan fazla önce
kaptankaptanim profil resmi
kaptankaptanim
Korsanların altın çağı ve Robert Louis Stevenson'un "Define Adası" eserinin birleşiminden doğan çok etkileyici bir seri. Şimdilik iki sezon mevcut, korsan maceralarını seven herkese öneriyorum; mest olacaksınız.
report_problem
5 yıl önce
Labrys profil resmi
Labrys
Şahane!
report_problem
6 yıl önce