Bodyguard (2018)

Bodyguard (2018)

Puan 7.7 / 10
Senin Puanın
Etiketler Dram, Gerilim, Suç
Yapımcı
Dil
İngilizce
Ülke
İngiltere
Süre
60 dakika
Son bölüm
56
4
108
19
mervyazc profil fotoğrafı
mervyazc
Son bölüme kadar temposunu koruyan, heyecanlı bir şekilde hızla izleyebileceğiniz güzel bir mini dizi. Polisiye dizi severlerin sevebileceğini düşünüyorum. Oyunculuklar da başarılıydı. Savaşın askerler üzerindeki etkilerini başrol oyuncusu üzerinden oldukça başarılı bir şekilde ele almışlar.
error_outline
20 gün önce
Haticeozkrn profil fotoğrafı
Haticeozkrn
Soluksuz izledim.. Yer yer heyecandan kalbim çıkacak gibi oldu.. çok stresli bir dizi..uzun zamandır bu kadar hoşuma giden diziyle karşılaşmamıştım bu zamana kadar neden izlemedim diye düşündüm her bölümde.. kesinlikle tavsiye edilir
error_outline
neredeyse 2 yıl önce
tugced profil fotoğrafı
tugced
İlk dikkat çeken şey kendi sempatik bulduğum durum, ingiliz aksanı ile olan dizi/filmler, sanırım daha çok hoşuma gidiyor.. Asıl konu ise David Buddd, en samimi gelen özelliği duygusallığı oldu, normalde polisiye veya askeri konulu yapımlarda başrol oyuncular hassaslıktan uzak oluyorlar ama ben bu halinide çok sevdim hem zeki hem centilmen biri oldukça.. 1. sezon için 6 bölüm yetti ama devamı gelmeli bence ve 3-5 sezon sürmeli diye düşünüyorum karakteri sevdim.. Tavsiye ederim..
error_outline
2 yıldan fazla önce
slymndgn profil fotoğrafı
slymndgn
bir gece uykusuz bırakan İngiltere dizisi :)
error_outline
neredeyse 3 yıl önce
UNALILK profil fotoğrafı
UNALILK
İlk bölüm beklediğimden farklı film tadında ve çok başarılı... kesinlikle tavsiye edilir....
error_outline
neredeyse 3 yıl önce