Breaking Bad (2008 - 2013)

Breaking Bad (2008 - 2013)

Puan 8.8 / 10
Senin Puanın
Etiketler Gerçekçi, Kült, Aksiyon
Yapımcı
Dil
İngilizce
Ülke
ABD
Süre
49 dakika
Son bölüm
2057
27
4037
536
SonofGods profil resmi
SonofGods
Tek kelimeyle muhteşem. Hayran bıraktı kendine.
error_outline
yaklaşık 1 ay önce
Ricky.McFloyd profil resmi
Ricky.McFloyd
Bir kez daha bitirmenin ardından inanılmaz hayatıma kazınmış sahnelerle benim için dizi sektörünün en iyisi oluşunu bir kez daha anlamış oldum hem oyunculuklar hem senaryo hem karakter gelişimi açısından inanılmaz final sezonu ise çok ağır geliyor. Kesinlikle bir baş yapıt
error_outline
4 ay önce
ayris profil resmi
ayris
Çok da efsane değildi benim için. 4. sezonun son üç ya da dördüncü bölümünden itibaren sarmaya başladı ama oyunculuklara kesinlikle diyecek bir şey yok, ayakta alkışlanır.
error_outline
5 ay önce
tahayetkin profil resmi
tahayetkin
Harika!!! Şahane !!!!! Mükemmel!!!
error_outline
neredeyse 2 yıl önce
Hollyy profil resmi
Hollyy
Kesinlikle EFSANEMMM
error_outline
2 yıldan fazla önce
berrn profil resmi
berrn
Yoğun iş temposuna rağmen 1 ay gibi bir sürede bitirdim ama diyeceğim şu ki; Breaking bad i breaking bad yapan son 4 bölümmüş. Canım Jesse
error_outline
2 yıldan fazla önce
bayramcicekk profil resmi
bayramcicekk
içimizdeki potansiyelin kaderle buluşmasıyla ortaya nelerin çıkabileceğinin sadece bir kısmını gösteren bir film.Koltukta öylece oturup hayatın tüm devamlılığından kurtulmaya çalıştığım bir dönemde karşıma çıkan bir diziydi.Neden izlediğimi bile bilmeden bazı sahneleri defalarca sararak izledim.Eğer bir filmi veya diziyi izlemek istiyorsanız önce kendinize bir bakın nelere sahipsiniz veya nelerden yoksunsunuz.mevcut olan şeylerin efsunu varken noksandır.
error_outline
neredeyse 3 yıl önce
Philosophy profil resmi
Philosophy
Bir unutulmazsın Heisenberg.
error_outline
neredeyse 3 yıl önce
Sefa profil resmi
Sefa
Öncelikle dizinin dram ağırlıklı suç dizisi olduğunu belirtmeliyiz. Bu yüzden karakterleri gelişimleri gösterilmek adına dizi inanılmaz ağır işliyor ve hayatımda ilk defa bir diziyi bu kadar uzun sürede izledim tam 5 ayda bitti. Sebebi çok ama çok sıkılmam. Bu dizinin overrated olduğunu düşünüyorum. Bu kadar sevilmesinin sebebinin ise Walter ve Jesse dostluğu. Herkes skyler'a özür dilerim orospu skyler diyor tamam yaptığı çok yanlış ancak bence dizinin en kötüsü Walter egosu ve çıkarları adına yapmadığı kalmadı. İlk başlarda ailesi için yapmıştı her şeyi ancak sonradan ego tatminine dönüyor olay. En üzüldüğüm karakter ve sevdiğim Jesse oldu. Hank reisi de unutmamak gerekir. Sonuç olarak bir çok dizi izlemiş birisi olarak en efsane dizi olmayı hak ettiğini düşünmüyorum.
error_outline
3 yıldan fazla önce
manonthemoon profil resmi
manonthemoon
tekrar tekrar izlenir..
error_outline
neredeyse 4 yıl önce
PorcoRosso profil resmi
PorcoRosso
Gelmedi, böylesi gelmeyecek. :/
error_outline
neredeyse 4 yıl önce
seraytaylan profil resmi
seraytaylan
ilk sezon ilk bölümlerde biraz sıkıcı gibi geliyor insana bıraksam mı acaba dedirtiyor ama 2. sezondan itibaren etkisinden çıkamıyorsunuz. bir yandan yavaş yavaş izleyeyim hemen bitmesin diyorsunuz bir yandan da dayanamıyorsunuz. özellikle son 2 sezonda o kadar efsane şeyler oluyor kı bir insan bu kadar iyi dizi yapar arkadaş ya diyorsunuz. bu dizi efsanedir, bir tanedir :)
error_outline
4 yıldan fazla önce
Turkeywood profil resmi
Turkeywood
dizi umdugum kadar iyi degil. cok yavas ilerliyor. tavsiye üzerine izledim ama cok begendigimi söyleyemem. bos vaktiniz varsa takip edebilirsiniz bnce. konusu ilgi cekici ancak dedigim gibi konu yavas ilerliyor beni sarmadı. :)
error_outline
neredeyse 5 yıl önce
Winpeace profil resmi
Winpeace
Walter pişirmeye utanıyor, jesse onu cesaretlendiriyor ve dünya 5 sezonluğuna güzelleşiyor.
error_outline
neredeyse 5 yıl önce
Lioness profil resmi
Lioness
Beklentiyi çok mu yüksek tuttum acaba diyorum. Herkes ısrarla çok iyi deyince sanırım bende bir gazla izledim işte ama olmadı ya sevemedim. Şimdi sevemedim dersem de yalan olur "FENA DEĞİLDİ" diyelim. 10 üzerinden 6 :p
error_outline
yaklaşık 5 yıl önce