Breaking Bad (2008 - 2013)

Breaking Bad (2008 - 2013)

Puan 8.8 / 10
Senin Puanın
Etiketler Gerçekçi, Kült, Aksiyon
Yapımcı
Dil
İngilizce
Ülke
ABD
Süre
49 dakika
Son bölüm
2091
30
4089
538
Melkor profil fotoğrafı
Melkor
İlk izlememin üstünden yıllar geçti. Her sorulduğunda favori dizim olduğunu söylerdim. Bu yıl maruz kaldığım tonla vasat işten sonra gerçekten hatırladığım kadar iyi mi diye tekrar izledim. Hatırladığımdan da iyiymiş.
error_outline
yaklaşık 1 yıl önce
PorcoRosso profil fotoğrafı
PorcoRosso
İzlemez olaymışım. Bittiği yıldan beri "üstüne" keyif aldığım başka bir dizi işi olmadı. Üçüncü kez başlayabilirim her an. Uzunca bir yorum yapmadım hiç zira başlayınca 4-5 sayfa sürüyor, hangi sahneyi öveyim? Yahu en basitinden, dizi için çok da önemi olmayan panik atak sahnelerini bile bu diziden iyi işleyen bir yapım yok henüz. Neyse, favori sahnem W.W'nin ilk dönüşümlerinden olan market sahnesi, ara sıra açar seyrederim. :)
error_outline
yaklaşık 1 yıl önce
SonofGods profil fotoğrafı
SonofGods
Tek kelimeyle muhteşem. Hayran bıraktı kendine.
error_outline
neredeyse 2 yıl önce
Ricky.McFloyd profil fotoğrafı
Ricky.McFloyd
Bir kez daha bitirmenin ardından inanılmaz hayatıma kazınmış sahnelerle benim için dizi sektörünün en iyisi oluşunu bir kez daha anlamış oldum hem oyunculuklar hem senaryo hem karakter gelişimi açısından inanılmaz final sezonu ise çok ağır geliyor. Kesinlikle bir baş yapıt
error_outline
neredeyse 2 yıl önce
ayris profil fotoğrafı
ayris
Çok da efsane değildi benim için. 4. sezonun son üç ya da dördüncü bölümünden itibaren sarmaya başladı ama oyunculuklara kesinlikle diyecek bir şey yok, ayakta alkışlanır.
error_outline
yaklaşık 2 yıl önce
tahayetkin profil fotoğrafı
tahayetkin
Harika!!! Şahane !!!!! Mükemmel!!!
error_outline
3 yıldan fazla önce
Hollyy profil fotoğrafı
Hollyy
Kesinlikle EFSANEMMM
error_outline
yaklaşık 4 yıl önce
berrn profil fotoğrafı
berrn
Yoğun iş temposuna rağmen 1 ay gibi bir sürede bitirdim ama diyeceğim şu ki; Breaking bad i breaking bad yapan son 4 bölümmüş. Canım Jesse
error_outline
4 yıldan fazla önce
bayramcicekk profil fotoğrafı
bayramcicekk
içimizdeki potansiyelin kaderle buluşmasıyla ortaya nelerin çıkabileceğinin sadece bir kısmını gösteren bir film.Koltukta öylece oturup hayatın tüm devamlılığından kurtulmaya çalıştığım bir dönemde karşıma çıkan bir diziydi.Neden izlediğimi bile bilmeden bazı sahneleri defalarca sararak izledim.Eğer bir filmi veya diziyi izlemek istiyorsanız önce kendinize bir bakın nelere sahipsiniz veya nelerden yoksunsunuz.mevcut olan şeylerin efsunu varken noksandır.
error_outline
4 yıldan fazla önce
Philosophy profil fotoğrafı
Philosophy
Bir unutulmazsın Heisenberg.
error_outline
4 yıldan fazla önce
Sefa profil fotoğrafı
Sefa
Öncelikle dizinin dram ağırlıklı suç dizisi olduğunu belirtmeliyiz. Bu yüzden karakterleri gelişimleri gösterilmek adına dizi inanılmaz ağır işliyor ve hayatımda ilk defa bir diziyi bu kadar uzun sürede izledim tam 5 ayda bitti. Sebebi çok ama çok sıkılmam. Bu dizinin overrated olduğunu düşünüyorum. Bu kadar sevilmesinin sebebinin ise Walter ve Jesse dostluğu. Herkes skyler'a özür dilerim orospu skyler diyor tamam yaptığı çok yanlış ancak bence dizinin en kötüsü Walter egosu ve çıkarları adına yapmadığı kalmadı. İlk başlarda ailesi için yapmıştı her şeyi ancak sonradan ego tatminine dönüyor olay. En üzüldüğüm karakter ve sevdiğim Jesse oldu. Hank reisi de unutmamak gerekir. Sonuç olarak bir çok dizi izlemiş birisi olarak en efsane dizi olmayı hak ettiğini düşünmüyorum.
error_outline
neredeyse 5 yıl önce
alicandan profil fotoğrafı
alicandan
tekrar tekrar izlenir..
error_outline
5 yıldan fazla önce
PorcoRosso profil fotoğrafı
PorcoRosso
Gelmedi, böylesi gelmeyecek. :/
error_outline
5 yıldan fazla önce
seraytaylan profil fotoğrafı
seraytaylan
ilk sezon ilk bölümlerde biraz sıkıcı gibi geliyor insana bıraksam mı acaba dedirtiyor ama 2. sezondan itibaren etkisinden çıkamıyorsunuz. bir yandan yavaş yavaş izleyeyim hemen bitmesin diyorsunuz bir yandan da dayanamıyorsunuz. özellikle son 2 sezonda o kadar efsane şeyler oluyor kı bir insan bu kadar iyi dizi yapar arkadaş ya diyorsunuz. bu dizi efsanedir, bir tanedir :)
error_outline
yaklaşık 6 yıl önce
Turkeywood profil fotoğrafı
Turkeywood
dizi umdugum kadar iyi degil. cok yavas ilerliyor. tavsiye üzerine izledim ama cok begendigimi söyleyemem. bos vaktiniz varsa takip edebilirsiniz bnce. konusu ilgi cekici ancak dedigim gibi konu yavas ilerliyor beni sarmadı. :)
error_outline
6 yıldan fazla önce