Californication (2007-2014) afişi

Californication (2007-2014)

Bölümler
Puan En az 5 oy gerekli
Senin Puanın
Etiketler Komik, Romantik, Kült
Yapımcı
Ülke
ABD
Süresi
28 dakika
Son bölüm
PaRaNoYa7 Hank Moody kadınlara, sekse ve uyuşturucuya düşkün bir roman yazarıdır. Kız arkadaşlarıyla yaşadığı sorunları çözmeye çalışırken bir yandan da kızını normal biri olarak yetiştirmeye çalışmaktadır.

Yorumlar

blue profil resmi
blue
Californication bu dizi buralar da çok tutulmuyor sanki ama ben beğendim. Bakış açısıyla alakalı belki biraz ama ince işlenen dram çok iyi bence.
0
6 ay önce
JackLucas profil resmi
JackLucas
mudy rulz
0
2 yıldan fazla önce
eminuk profil resmi
eminuk
Ulan adamlar öyle filmler, diziler yapıyor ki aklımızın alamayacağı genişlikteki aşk ve cinsellik hayatları, yolda görsek koşarak uzaklaşacağımız adamları bize sevdiriyor. Hank Moody sarhoşun, çapkının, yer yer ahlaksızın teki ama yine de toz konduramadığı bir aşkı var. Hayatına milyonlarca kız girip çıkıyor ancak bir tanesinden asla vazgeçemiyor. Tamam bu aşk hikayesini hepimiz benimsedik falan ama bir yerden sonra "yeter artık, çık şu adamın hayatından" diyorsunuz ve kadının biricik Hankimizi n etinden sütünden yararlanmasını hazmedemiyorsunuz. Ne kadar gerçekliği yansıtır bilemem ama bu dizide bir şey var, ilişkilerdeki aşırılıktan mideniz bulanıyor ama vazgeçemiyorsunuz. Belki de cool karakterlere olan zaafımızdandır.
1
2 yıldan fazla önce
KuledekiAdam profil resmi
KuledekiAdam
Çok bozdu be.. Belkide artık alıştık Hank'e..
0
3 yıl önce

Californication dizisini beğenenler

Californication dizisini izlemek isteyenler

Californication dizisini içeren raflar

Californication dizisi hakkında ilgi çekici içerikler

^ En üste dön