Californication (2007 - 2014)

Californication (2007-2014)

Puan 8.9 (11 kullanıcı)
Senin Puanın
Etiketler Komik, Romantik, Kült
Yapımcı
Dil
İngilizce
Ülke
ABD
Süre
28 dakika
Son bölüm
222
9
505
106
Melkor profil resmi
Melkor
Oldukça eğlenceli başlayıp beşinci sezondan itibaren çok hızlı düşüşe geçti. Buna Duchovny'nin performansı bile dahil. Sürekli benzer olayları farklı renklerde sunması da oldukça bayağılaştırdı. Keşke sakız gibi uzatmak yerine, ilk sezonlardaki o keskin hicivleri ve absürtlük ile kara mizah arasındaki yerini koruyabilseydi.
report_problem
1 yıl önce
MadaboutMads profil resmi
MadaboutMads
Ya ben buna nasıl yorum yapmam :) En ama en sevdiğim dram/komedi tarzındaki dizi, ya karakterler o kadar güzel ki belki hayatınızda olsa sevmeyeceğiniz karakterleri o kadar seviyorsunuz ki, çok içten samimi hayatın eğlenceli tarafını da dram tarafını da o kadar iyi aktarıyorlar ki hayatınızın bir parçası haline geliyorlar...Bunların dışında dizide en çok sevdiğim şeylerden biride müzikler, her biri mükemmel <3 Hiç bitmeseydi keşke hep sürseydi diyorum bazen, o kadar özlüyorum ki tekrar tekrar izliyorum, çok uzattım be izleyin işte... :)
report_problem
2 yıl önce
ilkcan profil resmi
ilkcan
Californication bu dizi buralar da çok tutulmuyor sanki ama ben beğendim. Bakış açısıyla alakalı belki biraz ama ince işlenen dram çok iyi bence.
report_problem
3 yıl önce
JackLucas profil resmi
JackLucas
mudy rulz
report_problem
5 yıl önce
eminuk profil resmi
eminuk
Ulan adamlar öyle filmler, diziler yapıyor ki aklımızın alamayacağı genişlikteki aşk ve cinsellik hayatları, yolda görsek koşarak uzaklaşacağımız adamları bize sevdiriyor. Hank Moody sarhoşun, çapkının, yer yer ahlaksızın teki ama yine de toz konduramadığı bir aşkı var. Hayatına milyonlarca kız girip çıkıyor ancak bir tanesinden asla vazgeçemiyor. Tamam bu aşk hikayesini hepimiz benimsedik falan ama bir yerden sonra "yeter artık, çık şu adamın hayatından" diyorsunuz ve kadının biricik Hankimizi n etinden sütünden yararlanmasını hazmedemiyorsunuz. Ne kadar gerçekliği yansıtır bilemem ama bu dizide bir şey var, ilişkilerdeki aşırılıktan mideniz bulanıyor ama vazgeçemiyorsunuz. Belki de cool karakterlere olan zaafımızdandır.
report_problem
5 yıl önce
KuledekiAdam profil resmi
KuledekiAdam
Çok bozdu be.. Belkide artık alıştık Hank'e..
report_problem
5 yıldan fazla önce