Carnivàle (2003-2005) afişi

Carnivàle (2003-2005)

Bölümler
Puan En az 5 oy gerekli
Senin Puanın
Etiketler Gizem, Fantastik, Gerilim
Yapımcı
Ülke
ABD
Süresi
55 dakika
Son bölüm
Sanemm Carnivale, gezici bir karnavala katılarak polislerden kaçan ve tuhaf güçleri olan bir hapis kaçkını ile, California Mintern kasabasında rahiplik yapan ve yine tuhaf güçleri olan bir adamın ayrı hikâyelerini konu alır kısaca. Bu iki karakterin maceraları daha ilk bölümden de anlaşılacağı üzere bir noktada kesişecektir. Hikâye 1934 yılında, Amerika'nın tam Büyük Buhran ve Büyük Kuraklık yüzünden beli bükülmüş zamanlarında geçiyor. Trinity'de ilk atom bombası denemesinin yapıldığı günü "İnsanlığın mucize ve büyüyü, mantık uğruna takas ettiği" gün olarak gösteren Carnivale, ne yazık ki hikâyesini o güne kadar sürdürmeyi başaramadı.

Yorumlar

atillagrafi profil resmi
atillagrafi
Hiç edilmiş, aşmış dizi.
0
2 yıldan fazla önce
gangrel profil resmi
gangrel
Gelmiş geçmiş en iyi dizilerden ama zorlama final ve yarım bırakılmasa iyiydi.
0
neredeyse 3 yıl önce
benhawkings profil resmi
benhawkings
gerçekten zorlayıcı bir dizi. neyin ne olduğunu anlamak için dizinin planlandığı gibi yanlış bilmiyorsam 5 sezon sürmesi gerekirdi. Rome dizisini yapmak için hbo bu diziden vaz geçti. Çünkü bölüm başına maliyet çok yüksekti. Ayrıca reytingleri de iyi değildi. Bence çok büyük bir hataydı bu diziyi bitirmek. Çünkü neredeyse 2 düzine dizi izledim ama carnivale'in yeri ayrıdır. Farklı dizi arayanların ciddi şekilde bu diziyi izlemesini isterim.
0
3 yıldan fazla önce
starch profil resmi
starch
Çok etkileyiciydi.Aslında kötü sandığımız daha mı iyi, ya da iyi sandığımızın yanında, kötü melaike gibi mi kalır...İzlemeye değer.
0
4 yıl önce
Joker profil resmi
Joker
çok farklı bir dizi, biraz iç karartıcı ama.
0
4 yıl önce

Carnivàle dizisini beğenenler

Carnivàle dizisi hakkında ilgi çekici içerikler