Choegoui Sarang (Best Love) (2011)

Choegoui Sarang (2011)Best Love

Puan En az 5 oy gerekli
Senin Puanın
Etiketler Romantik Komedi
Dil
Korece
Ülke
Güney Kore
Son bölüm
13
1
30
5
PaRaNoYa7 profil resmi
PaRaNoYa7
İzlemeden önce başrollere göz atmamıştım. Cha Seung Won'u görmek sürpriz oldu benim için. Daha önce IRIS 2'de izleyip nefret etmiştim kendisinden. İlk bölümde dedim aha kesin bu adam yüzünden 16 bölüm boş geçecek bu dizi benim için. Ta ki 3. veya 4. bölüme kadar. Ondan sonra kendisi hakkında önyargılarım eridi gitti. Kariyerinin zirve noktası olabilecek bir karaktere bürünmüş. Başka birisi olsa bu kadar sevemezdim herhalde. Gerçekten çok iyi bir oyuncuymuş. İzlerken çok eğlendim. Romantik komedi dizilerinde şimdilik ilk 3e girebilir benim için. Tabi partneri Gong Hyo Jin de gayet başarılıydı. Çok tatlı bir ikili olmuşlar.
report_problem
3 yıldan fazla önce
Aaisha profil resmi
Aaisha
Çook keyif aldığım bir diziydi. Herkese tavsiye ederim:)
report_problem
3 yıldan fazla önce
phoeniks profil resmi
phoeniks
starch sayesinde başladığım - çok çok teşekkür ederim starch:) -oyuncuları başarılı, izlerken meraktan başından kalkamadığım inanılmaz tatlı bir diziydi, hem ağladım hem güldüm hem kızdım. Boys over flowers tan sonra izlediğim 2.kore dizisiydi, ikisini de çok sevdim. ama bu dizi daha bir güzeldi daha çok sevdim. kore dizisi sevenlere ya da tereddüt edenlere kesinlikle tavsiye ederim izleyin:) şimdi bana yeni yılda yeni bir korecan dizisi bulmak lazım:))
report_problem
neredeyse 4 yıl önce
starch profil resmi
starch
Gerçekten çok eğlendiğim, senaryo ve oyuncularını çok başarılı bulduğum bir diziydi. Romantik komedi Kore dizisi severler izlemeli...
report_problem
4 yıldan fazla önce
starch profil resmi
starch
Yeni başladım. Harika bir dizi. Bazı sahneler aklıma geldikçe hala gülüyorum. :))
report_problem
4 yıldan fazla önce