Choegoui Sarang (The Greatest Love) (2011) afişi

Choegoui Sarang (2011)
The Greatest Love

Bölümler
Etiketler Romantik Komedi
Ülke
Güney Kore
Son bölüm
starch Ae Jung, popülaritesi sönmüş eski bir kız grubu üyesidir. TV şovlarına katılarak eski popülaritesini yakalamaya çalışmaktadır. Son zamanların gözde oyuncusu Ko Jin ile şanssizlık sonucu karşılaşırlar. Ko Jin ve Ae Jung'un dargın olduğu eski grup arkadaşı Se Ri, aynı ajansın elemanı olup, bir reklam aşkı yaşamaktadırlar Pil Joo ise eğlence sektörüyle hiç ilgilenmeyen bir doktordur ancak şans eseri tanıştığı Ae Jung'a aşık olur.

phoeniks profil resmi
phoeniks
starch sayesinde başladığım - çok çok teşekkür ederim starch:) -oyuncuları başarılı, izlerken meraktan başından kalkamadığım inanılmaz tatlı bir diziydi, hem ağladım hem güldüm hem kızdım. Boys over flowers tan sonra izlediğim 2.kore dizisiydi, ikisini de çok sevdim. ama bu dizi daha bir güzeldi daha çok sevdim. kore dizisi sevenlere ya da tereddüt edenlere kesinlikle tavsiye ederim izleyin:) şimdi bana yeni yılda yeni bir korecan dizisi bulmak lazım:))
7
1 ay önce
starch profil resmi
starch
Gerçekten çok eğlendiğim, senaryo ve oyuncularını çok başarılı bulduğum bir diziydi. Romantik komedi Kore dizisi severler izlemeli...
2
9 ay önce
starch profil resmi
starch
Yeni başladım. Harika bir dizi. Bazı sahneler aklıma geldikçe hala gülüyorum. :))
3
9 ay önce

Choegoui Sarang dizisini beğenenler

Choegoui Sarang dizisini izlemek isteyenler

Choegoui Sarang dizisini içeren raflar

Choegoui Sarang dizisi hakkında ilgi çekici içerikler

^ En üste dön