Dangshini Jamdeun Saie (While You Were Asleep) (2017)

Dangshini Jamdeun Saie (2017)
While You Were Asleep

Bölümler
Puan Like 8.6 / 8 kullanıcı
Senin Puanın
Ülke
Güney Kore
Süresi
35 dakika
Son bölüm
starch While You Were Sleeping // Dizi, rüyasında gelecekte meydana gelebilecek kötü olayları görebilen bir kadın (Suzy) ile bu kötü olayların gerçekleşmemesi için mücadele verecek olan bir savcıyı (Lee Jong Suk) konu almaktadır. 32 bölüm olacak.

Yorumlar

phoebe profil resmi
phoebe
Kelebek etkisinin meşhur sözü "bir şey değişir her şey değişir" sloganı gibi bir insan ölümden kurtuldu yaşadı ve zincirleme olarak pek çokları yaşadı. Önce Woo Tak karekteri kurtulduğu için ona bağlı olarak pek çok güzel gelişme yaşandı. Yardımcı oyuncu olarak çok iyiydi ve dizideki yeri de bence oldukça önemliydi. Onun yardımları yadsınamayacak kadar çoktu. Başrollere zaten lafım yok. Olayların birbirine bağlanışı bile çok güzeldi. İlk bölümde izlenen önemsiz gibi görünen sahne son bölümlerde anlam buluyor geçişleri çok güzel yapmışlar. İlk bölümünden son bölümüne kadar her dakikasını çok beğendim.
1 yıl önce
phoebe profil resmi
phoebe
Jong-Suk Lee ye hafif kıskanç sevgili rolü çok güzel gitmiş.Oyunculuğuna daha çok ruh katmış. Henüz yarısındayım ama çok sürükleyici ve güzel bölümler.
1 yıl önce
Aaisha profil resmi
Aaisha
Anyong(merhaba) :))benim gibi duygu yüklü içlerini boşaltanlar grubu :) ilk grupla izleme deneyimim olan bu diziyi hiç unutmayacağım ama sadece bu özelliğinden dolayı değil. fantastik oluşu kadar bu kadar gerçek oluşu kendine çekişi mükemmel bir detaydı. zaten suzy ve jong suk gibi iki güzel kişiyle başlayıp bütün dizinin karakterlerine hayran eden senaryosunu saymıyorum. gerçekten içime azar azar işledi. sonra bir de baktım ki bir rüya görseydim demeye başladım,insanları kurtarabilseydim'le hayatıma yerleştirdim. buruk bitse de gözüm arkada kalmayacak bu dizi için. diziye başladığım ve bitirdiğim için çok mutluyum. benimle birlikte başlayıp bitirenlere ve önayak olanlara teşekkürler.. izleyin,izletin.
1 yıldan fazla önce
phoeniks profil resmi
phoeniks @starch 
Çok teşekkür ederim harikasın sayende bu tatlış diziye başladım:) bir starch klasiği demekten alamıyorum kendimi:) starch ın
tavsiyesiyle başladığım bir diziyi, sağolsun dizi grubumuzun da katkısıyla, teşekkür ederim onlara da hadi demeselerdi belki de bu kadar devam etmezdim, merakla sevgiyle izledim ama bittiği için üzgünüm:( Çok çok tatlı bir diziydi, hem komikti çok güldüm hem de ağladım harikaydı hiç bitmesin istedim, tereddütsüz izleyin derim:)
1 yıldan fazla önce
breathtime profil resmi

Dangshini Jamdeun Saie dizisini beğenenler

Dangshini Jamdeun Saie dizisi hakkında ilgi çekici içerikler